Psycholog, Dětský psycholog Více

České Budějovice 1 adresa

Psychologické poradenství
Riegrova 51, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FF UK. Absolvovala jsem kurz Krizové intervence v Remediu a výcvik v dynamicky orientované psychoterapii...

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili PhDr. Iva Dedeciová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Je mi 16 let a mé okolí je přesvědčené, že trpím hysterií (Histriónská porucha osobnosti). Nastudavala jsem si pár článků a jaksi splňuji všechny příznaky. Je to něco s čím bych za vámi mohla zajít? Diagnostika, terapie? Nebo znáte někoho, kdo by se v tomto vyznal třeba víc? Někdo kdo by to se mnou a mými rodiči prostě trochu probral

určitě je možné, abyste se ke mně objednala. Na první schůzce vše probereme a buď se domluvíme na pokračování ve spolupráci nebo Vám doporučím kam se obrátit dál. Jen důležitá informace, jsem soukromá psycholožka, sezení si hradíte přímou platbou, tj. 600 Kč za 60 minut.
S pozdravem
Iva Dedeciová

PhDr. Iva Dedeciová

Dobrý den,chtěla bych vás poprosit o radu,mám syna 15 let,má atopický ekzém,již ho má 6 let,velmi ho to trápí a nemá se ani trošku rád,připadá si kvůli tomu škaredý,dříve mu vadil atopický ekzém,ale nyní mu vadí kvůli tomu i celkový vzhled,je hodně přecitlivělý a vše si hodně bere např:že mu nejde matematika,ale zase mu jde perfektně angličtina,říkám mu že mu nemůže jít všechno,ale řeším to že dochází na doučování k lektorce,celou dobu se mu snažím já i jeho dvě sestry dodávat sebevědomí,ale nepomáhá to,jsem rozhodnutá domluvit termín u psychologa,aby docházel třeba pravidelně,ale chtěla bych se zeptat,myslíte si že by mu to mohlo pomoci?tolik bych si přála aby měl sebevědomí a měl se rád a byl šťastný a netrápil se.Moc děkuji za odpověď.Veronika

ptáte se, za by konzultace u psychologa mohly prospět Vašemu synovi.

Důležitá je motivace Vašeho syna. Chtěl by on sám k psychologovi jít? Pokud ano, pak je pravděpodobné, že mu spolupráce s psychologem něco přinese. Byť to zpravidla nebývá hned. Co je určitě ještě dobré zvážit, zda by se Vašemu synovi lépe mluvilo s mužem nebo ženou a podle toho také vybírat.

Ať se Vám daří
Iva Dedeciová