Riegrova 51, České Budějovice
Psychologické poradenství (mapa)

Hotovost

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na FF UK. Absolvovala jsem kurz Krizové intervence v Remediu a výcvik v dynamicky orientované psychoterapii...

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Je mi 16 let a mé okolí je přesvědčené, že trpím hysterií (Histriónská porucha osobnosti). Nastudavala jsem si pár článků a jaksi splňuji všechny příznaky. Je to něco s čím bych za vámi mohla zajít? Diagnostika, terapie? Nebo znáte někoho, kdo by se v tomto vyznal třeba víc? Někdo kdo by to se mnou a mými rodiči prostě trochu probral

Dobrý den,
    určitě je možné, abyste se ke mně objednala. Na první schůzce vše probereme a buď se domluvíme na pokračování ve spolupráci nebo Vám doporučím kam se obrátit dál. Jen důležitá informace, jsem soukromá psycholožka, sezení si hradíte přímou platbou, tj. 600 Kč za 60 minut.
    S pozdravem
    Iva Dedeciová

PhDr. Iva Dedeciová

Dobrý den,
    ptáte se, za by konzultace u psychologa mohly prospět Vašemu synovi.

Důležitá je motivace Vašeho syna. Chtěl by on sám k psychologovi jít? Pokud ano, pak je pravděpodobné, že mu spolupráce s psychologem něco přinese. Byť to zpravidla nebývá hned. Co je určitě ještě dobré zvážit, zda by se Vašemu synovi lépe mluvilo s mužem nebo ženou a podle toho také vybírat.

Ať se Vám daří
    Iva Dedeciová