Sam. ordinace PL - pro dospělé
Pražská 1144, Úvaly

Umístění: Sam. ordinace PL - pro dospělé Jiný

Neochota, lenoost cokoli udělat. V podstatě je pacient bez lékaře.

Takové kecy! Paní doktorka je neochotná, totálně neprofesionální a když by měla pomoct pacientovi, ráda mu naordinuje léky, které jsou "in", ne ty, které naordinoval specialista a ona je má jenom předepsat, aby pacientovi víc neuškodila!

pani doktorko tesikova dekuji za vasi peci jste ta nej,nej doktorka a nikdy bych nemenila.

Milá paní doktorko,
chci Vám poděkovat za dosavadní péči, vždy jste byla vstřícná, milá a ochotná mi pomoci. Píši Vám to proto, že se mi nelíbí negativní hodnocení, kerá se v této rubrice objevují.
Proto jsem se rozhodla Vám napsat, abyste kvůli nim nebyla rozladěná, sama víte, jaká je Vaše práce a jaká je skutečnost. Píši také proto, že chci vyvrátit nepravdivá tvrzení lidí, kteří je napsali. Např. autor neví o předpisu povinného užívání ochranných pomůcek ve zdravotnctví(rouška, rukavice). Nesouhlasím
s tvrzením jiného autora, že nezdravíte nebo se ve dveřích ptáte na poplatek. Zřejmě tento člověk trpí nedoslýchavostí anebo prostě na vás chce najít nějaké "mouchy". Je pravda, není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. To znám i já ze své profese. A každý by si měl zamést před svým prahem, než začne s tak ubohou kritikou.
Paní doktorko, věřte, že většina lidí Vás má ráda a respektuje Vás a váží si Vaší práce. Bohužel možná jim to připadá samozřejmé a neumí chválu projevit. V naší zemi si lidé příliš zvykli na kritizování. Proto vyzývám ostatní pacienty, kteří mají paní doktorku Těšíkovou rádi, aby napsali pár milých slůvek.
Zdraví Jitka

Milá paní doktorko, děkuji Vám mnohokrát za Vaši odbornou péči, laskavost a vždy milá slova útěchy a potěšení po celou dobu léčby mé nemoci. Byla jsem potěšena Vaším úsměvem i pohledem, nejen na mě, ale i na ostatní pacienty. Jsem Vám opravdu velice vděčná za vše. Přeji Vám , paní doktorko a Všem kolem Vás hodně zdraví a štěstí a mnoho úspěchů ve Vaší odpovědné práci lékařské. Zdraví Vás a vše dobré Vám přeje Vaše pacientka Věra.

Jsem spokojená s prací jak paní doktorky Těšíkové, tak i Hrabánkové a samosebou i jejich sestřičky. Několikrát mi svojí péčí zabránili pobytu v nemocnici. Níže uvedené hodnocení se mi naprosto nelíbí, jednak je urážlivě nespisovně napsané a jednak se mi zdá, že má schválně pošpinit pověst ordinace, která zde již má mnoholetou tradici. Každý si ale udělá úsudek sám. Děkuji za vše a prosím nenechte se odratit kritikou lidí, které Vám nesahají ani na špičku nosu! pozdravem Marie.

Dobrý den, protože jsem byla nespokojena s paní doktorkou, přešla jsem k jinému lékaři. Velmi jsem narazila při převodu své zdravotní dokumentace k jinému lékaři. Nejdříve slíbila, že dokumentaci z doby, kdy jsem se u ní neléčila, mi vrátí, ale nakonec se dokumentace záhadně ztratila. Navíc, je svoboda výběru lékaře, tak nechápu jeji zlobu, že jsem si dovolila se přeregistrovat. Jinak nevím, proč léčí, když se štítí na člověka šáhnout a diagnózu většinou určuje z dostatečně velké vzdálenosti bez detailnějšího vyšetření. Jindra

máme štěstí na výbornou lékařku přál bych si aby všichni lékaři byli takto profesionální a zodpovědní

Velmi příjemná a ochotná.Luis

Velmi zodpovědná, vždy ochotná vyslechnout pacienty