Zobrazit ostatní očních lékařů v okolí

Ja davam pani doktorce bohuzel negativni recenzi.Kdyz jsme k ni s dcerou kojencem prisly,pusobi na me dojmem,ze na nas nema cas,ze ji to obtezuje,ze jsme za ni prisly a ze ji obirame o cas.Podotykam,ze jsme prisly v polovine ordinacni doby,tedy ne ke konci,a presto vysetreni probehlo pani doktorkou jen v mistnosti u sestricky dve minuty ve stylu rychle rychle mezi dvermi,mam plnou cekarnu lidi,do mistnosti lekarky jsme se ani nedostali.Nebyla dostatecne vysvetlena diagnoza,ani zpusob lecby,a ja jsem se pri stylu rychle rychle opravdu bala polozit dotazy,kterych jsem par mela pripravenych,abych pani doktorku neobtezovala.U jinych lekaru jsem zvykla na prostor k zodpovezeni mych dotazu.Tady mi zachazeni s pacientem pripomina styl na bezicim pase,soude podle nasi zkusenosti.Nehodnotim jen jednu navstevu,ale dve,se stejnym pristupem.Tato lekarka ma za me bohuzel palec dolu,protoze jsem nucena jit k jinemu ocnimu lekari,abych se dozvedela vice o diagnoze,zpusobu lecby a dostala odpovedi na sve dotazy k tomu.