Smetanova 709, Mělník
Ordinace PL pro děti a dorost

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Paní doktorka je vážně skvělá! Když náš malý měl vysoké teploty, tak mu udělala veškerá vyšetření, poslala nás i k odborníkům, zda jsou za jedno a pak až teprve nasadila léčbu. Vážně ji mohu jen doporučit. Takových lékařů moc není.

Paní doktorka je velice příjemná, ochotná konzultovat zdravotní problémy dětí i mimo svoji pracovní dobu. Své práci rozumí a je na ní vidět, že ji dělá s láskou.

Moc hodná paní doktorka, ochotně mi zvedla svůj mobil i o víkendu, když měl náš mimouš teplotu. Vše ochotně vysvětlí, je pečlivá. Navíc chodíme na objednání, takže nečekáte s ostatními nemocnými dětmi v čekárně, ale s dětmi, co jdou třeba na očkování atd., takže je super,že se s miminem vyhnete bacilům.

paní doktorka nemá chybu, ochotná, vstřícná, vždy dobře poradí a vše vysvětlí.

Pani doktorku Sustovou mohu vsem doporucit je skvela, pecliva,ochotna vse vysvetli do podrobna. Co jsem prestoupila jsem velice spokojena. Mam ctyri deti a jsem moc rada ze jsem se mohla u ni zaregistrovat a mit deti v jeji peci.Takze touto cestou bych ji chtela podekovat za to jaka je k nasim detem. Dekuji pani doktorko

nemůžu si paní doktorku vynachválit, je velice ochotná a hlavně schopná.

Jsme s ní moc spokojeni. Je citlivá, vstřícná, porací a je velice ochotná.

Velmi chytrá,pečlivá a hodná paní doktorka.

velmi hodná a ochotná .