Ordinace PL pro dospělé a rehabilitace
Říční 102, Trutnov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace PL pro dospělé a rehabilitace Jiný

S paní doktorkou Stiehlovou, jsem velmi spokojená. Oceňuji přístup, odbornost, neskutečně velkou empatii a vstřícnost. Každá návštěva je velice milá a příjemná, sestřička je též milionová.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé a rehabilitace Jiný

K paní doktorce jsem přešla od svého obvodního lékaře, o kterém jsem si myslela, že je dobrý, ale po stěhování se mi nechtělo dojíždět 20 km. Nicméně to je nebe a dudy, paní doktorka si na své pacienty udělá opravdu čas, vše vyšetří, poradí (o důkladné vstupní prohlídce ani nemluvě). Je to člověk, za kterým nebudu mít problém přijít s čímkoliv a svěřit se jí do rukou, a to je u lékaře ohromně cenná věc. Navíc má super sestřičku ! :)

Jsem s paní doktorkou velice spokojen,vyslechne si problém,poradí a je vždy milá a příjemná,to platí i o její sestřičce.Mohu jen vřele doporučit.Macháček.

Velmi dobrá lékařka - mohu doporučit.

Lékařka, které naprosto a ve všem důvěřuji. Určitě vám ji doporučuji :)

Vřele doporučujeme.Velmi šikovná a milá paní doktorka i sestřička.

Máme k paní doktorce důvěru.

a

Je super.