Adresa

Ordinace specialisty - interní
Vojtěšská 237, Kutná Hora

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ordinace specialisty - interní Jiný

Paní doktorka je úžasná, moc jí děkuji za ochotu a snahu, to už se dnes málo vidí. I sestřička je velmi ochotná, obě si zaslouží velké poděkování a uznání.

Z
Umístění: Ordinace specialisty - interní Jiný

Pani doktorka je naprosto uzasna. Takovy pristup, empatii a zajem o pacienta by mel mit kazdy lekar. Proklepla me od hlavy az k pate, tak jak to mela udelat moje obvodni lekarka, ktera se na to vykaslala. I presto, ze pani doktorka na me nic z jejiho oboru neshledala, chce vedet i nadale, jak to se mnou vypada, coz je neskutecne, protoze mou obvodni to nezajimalo ani predtim, natoz potom. Pani doktorce moc dekuji a podekovani patri i mile sestricce.

I
Ověřený profil

Dobrý den.Léčím se u paní doktorky již 15 let a musím napsat a to nejsem zdaleka sám,že tak poctivou a pečlivou lékařku kraj hledati.Co se u ní léčím se mi moje choroba už velmi zlepšila navzdory,ze díky nejen stárnutí by to mělo být naopak.Paní doktorce Poklembové tímto děkuje Jirka Starý


N
Ověřený profil

Dobrý den,musím říct,že s takovým zájmem o mé zdraví jsem se ještě u žádného lékaře nesetkala!Paní doktorka mě proklepla doslova od hlavy až k patě,udělala mi veškerá vyšetření a zatím to vypadá,že KONEČNĚ dojde k léčbě./již půl roku běhám po doktorech a přehazují si mě jak horký brambor/.Paní doktorce moc moc děkuji,že mi svitla naděje.


Ověřený profil

U paní doktorky jsem se chtěla jen objednat a takový přístup jsem ještě nazažila. Dostala jsem seřváno jen za to že jsem se zeptala jestli by mě nevyšetřila do 14dní,protože musím na operaci. Docela síla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsem ročník 1935 a paní doktorku znám mnoho let. Musím dát to vejlepší hodnocení pro její příkladnou svědomitost, s jakou přistupuje k pacijentům.
Jiří kozel


K

Velmi vstřícná, vždy pomůže nejen z oboru lékařky ale i dobrým slovem a radou, moc jí děkuji a poděkování patří i sestřičce


Došlo k chybě, zkuste to znovu