Vojtěšská 237, Kutná Hora
Ordinace specialisty - interní (mapa)

Dobrý den.Léčím se u paní doktorky již 15 let a musím napsat a to nejsem zdaleka sám,že tak poctivou a pečlivou lékařku kraj hledati.Co se u ní léčím se mi moje choroba už velmi zlepšila navzdory,ze díky nejen stárnutí by to mělo být naopak.Paní doktorce Poklembové tímto děkuje Jirka Starý

Dobrý den,musím říct,že s takovým zájmem o mé zdraví jsem se ještě u žádného lékaře nesetkala!Paní doktorka mě proklepla doslova od hlavy až k patě,udělala mi veškerá vyšetření a zatím to vypadá,že KONEČNĚ dojde k léčbě./již půl roku běhám po doktorech a přehazují si mě jak horký brambor/.Paní doktorce moc moc děkuji,že mi svitla naděje.

U paní doktorky jsem se chtěla jen objednat a takový přístup jsem ještě nazažila. Dostala jsem seřváno jen za to že jsem se zeptala jestli by mě nevyšetřila do 14dní,protože musím na operaci. Docela síla.

Jsem ročník 1935 a paní doktorku znám mnoho let. Musím dát to vejlepší hodnocení pro její příkladnou svědomitost, s jakou přistupuje k pacijentům.
Jiří kozel

Velmi vstřícná, vždy pomůže nejen z oboru lékařky ale i dobrým slovem a radou, moc jí děkuji a poděkování patří i sestřičce