Irena Kubatková, pediatr Karviná

Irena Kubatková

Pediatr

27 názorů

Uložit


Adresa

Těreškovové 27/2262, Karviná
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
26 názorů

A
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Když jsme přišel k lékařce umí vyléčí kašel nebo anginu i žaludek . Už po dlouhé době nejsem nemocný. Je příjemná sestce,Ještě musím že to má nahrávaná ptala na koníčky, jestl irád maluju čas prokastinace.Tedka jsem cvicil cviky brichs 30 denni vyzva cas cas prostacice na duchod 3 tydny druhy mesic tri tydny na schizofrenie duchod tri tydny. Mela sestra tri tydny.
,když třetí pokus udělala šlapku jestli intezivně koníčkům.
V 15 letech sama objednala k lékařu místo třetí koníčky.Bohužel neobjednal mě na operační zákro komunikace v 17 letech. Byl jsem ve na obřízce rostlo mi to erekci o 4 cm. Urolog nebyl rozhodnuty. V 16 ltech polsední kontrole na jedné návště neupozornila na Frustrace ze sexuální abstinence v nich přesto většinou zůstává a může přerůst v každodenní stres, agresivitu, ale i hlubokou depresi.Vím , že přimář nerozhnodnutý 4 cm erekci už neroste.Možná jsme měli použit atestaci.
Dovolte si udělat si pohodlí, zavřít si oči a meditovat o snění částí těla. Nemusíte vědět, o čem se které části těla bude snít dříve a o čem které později, předtím, než si budete uvědomovat, jak
Když lékař hyspadie. DOktorka šla na odkzy pro jiného ,že druhá návštěva pán přrimář zválednul hypsadie druhá pojd po druhé viděti.


L
Ověřeny pacient

Skvělá lékařka. Doporučuji.


S
Ověřeny pacient

Paní doktorka je skvělá a odborník na svém místě. Přešla jsem k ní po zanedbání péče jiné dětské doktorky, které mělo za následek stav ohrožující život mého syna. Vždy léčila mého těžce nemocného syna tak, aby co nejméně zatížila jeho malé, oslabené tělíčko, ale tak, že léčba netrvala příliš dlouho. Některé starší paní doktorky by se mohli od ní přiučit. Paní doktorce přeji pevné zdraví a stále stejný skvělý přístup k malým pacientům a nejen k ním. POKUD HLEDÁTE SKVĚLOU DOKTORKU PRO SVÉ DÍTĚ, TAK PRÁVĚ ONA JE TA PRAVÁ.


I

K paní doktorce chodily obě mé dcery-dnes už jsou velké-vzpomínají na paní doktorku moc rády.Paní doktorku doporučuji všem,nejenže je velmi milá,ale dokáže i dobře poradit,je opravdu moc hodná a ochotná.


lepsi doktorku jsem zatim nepoznala co se tyce pristupu k detem i dospelym,diky vcasnemu zakroku byla ma dcera vylecena,takze moc dekuji.


Ověřeny pacient

doporučuji


skvělá doktorka hodně mi pomohla s malým když byl vážně nemocny moc si ji vážím


19 let byla pediatrem mého syna. Lepší dětskou lékařku si nelze ani představit. Vřele doporučuji všem. M.M.


Nejlepší paní doktorka, kterou znám. Jsem s ní moc spokojená a neměnila bych. Velice milý přístup k dětem i rodičům, odborník ve svém oboru! Velice ochotná a hodná! Ordinace i čekárna vždy nádherně vyzdobené, barevné, takže se děti nemusí cítit jako u lékaře. Sestřička taktéž velice milá a ochotná. Jsem ráda, že chodíme s dcerou právě k ní!


Ověřeny pacient

Úžasná PANÍ DOKTORKA,nejprve jsem k ní chodila já,coby malý capart,teď k ní chodím se syny 10 a 6 let a neměnila bych,velice milý přístup,skoda,že takových lidí není víc Pawliczková Lucie


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti