Praktický lékař pro děti a dorost
Těreškovové 27/2262, Karviná

Skvělá lékařka. Doporučuji.

Paní doktorka je skvělá a odborník na svém místě. Přešla jsem k ní po zanedbání péče jiné dětské doktorky, které mělo za následek stav ohrožující život mého syna. Vždy léčila mého těžce nemocného syna tak, aby co nejméně zatížila jeho malé, oslabené tělíčko, ale tak, že léčba netrvala příliš dlouho. Některé starší paní doktorky by se mohli od ní přiučit. Paní doktorce přeji pevné zdraví a stále stejný skvělý přístup k malým pacientům a nejen k ním. POKUD HLEDÁTE SKVĚLOU DOKTORKU PRO SVÉ DÍTĚ, TAK PRÁVĚ ONA JE TA PRAVÁ.

K paní doktorce chodily obě mé dcery-dnes už jsou velké-vzpomínají na paní doktorku moc rády.Paní doktorku doporučuji všem,nejenže je velmi milá,ale dokáže i dobře poradit,je opravdu moc hodná a ochotná.

lepsi doktorku jsem zatim nepoznala co se tyce pristupu k detem i dospelym,diky vcasnemu zakroku byla ma dcera vylecena,takze moc dekuji.

doporučuji

skvělá doktorka hodně mi pomohla s malým když byl vážně nemocny moc si ji vážím

19 let byla pediatrem mého syna. Lepší dětskou lékařku si nelze ani představit. Vřele doporučuji všem. M.M.

Nejlepší paní doktorka, kterou znám. Jsem s ní moc spokojená a neměnila bych. Velice milý přístup k dětem i rodičům, odborník ve svém oboru! Velice ochotná a hodná! Ordinace i čekárna vždy nádherně vyzdobené, barevné, takže se děti nemusí cítit jako u lékaře. Sestřička taktéž velice milá a ochotná. Jsem ráda, že chodíme s dcerou právě k ní!

Úžasná PANÍ DOKTORKA,nejprve jsem k ní chodila já,coby malý capart,teď k ní chodím se syny 10 a 6 let a neměnila bych,velice milý přístup,skoda,že takových lidí není víc Pawliczková Lucie

je to dobra lekarka