MUDr.

Irena Kresová verifiedCreated with Sketch.

Fyzioterapeut, Neurolog

Kontaktní informace

• Y
    Umístění: FoniatrieSlužby: fyzioterapie

Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Kresové. Za její lidský přístup, za její pomoc v rámci fyzioterapie a neurologie. Už jednou mi moc pomohla a celý kolektiv znalých odborníků kteří jsou na fyzioterapii. Děkuji moc Iveta Krbálková

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Tomáš Mráz
    Tomáš Mráz
    alej Svobody 56, Plzeň
    S panem Mrázem mám jen skvělé zkušenosti. Pomohl mi s problémem přetrvávajícím 15 let. Je milý, je vidět, že ho… Více

Michaela Kalašová
    Michaela Kalašová
    Ctiradova 4/807, Praha
    Na paní magistru Kalašovou jsem se obrátila z důvodu bolesti zad a pravidelné návštěvy mi v tomto problému velmi… Více

Lucie Dlasková
    Lucie Dlasková
    28. pluku 575/21, Praha
    Paní doktorka L. Dlasková mě hezky přivítala a byla milá. Předvedla mi několik lečebných cviku, které by mi měli… Více

Jitka Laliková Šerclová
    Jitka Laliková Šerclová
    Ke koupališti 1790/12, Praha
    Paní doktorka se soustředěně věnovala mému mimořádnému případu bolesti zad a stanovení rehabilitačnímu postupu.… Více

Ludmila Švarcová
    Ludmila Švarcová
    Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha
    Paní magistra je velice příjemná a milá, odhalila příčinu bolesti mých zad a doporučila mi cvičení, jak tuto bolest… Více

Zkušenosti a dovednosti

• neurologie
    • rehabilitační a fyzikální medicína

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Irena Kresová
    Irena Kresová
    Fyzioterapeut, Neurolog
    Plzeň
    Zdravím, zde vhodné vyšetření na lůžkové neurologii, monitorovat záchvaty za hospitalizace při současném natáčení EEG. Dle výsledku další postup léčby.Dr.Kresová

Hodnocení pacientů

• S
      Umístění: FoniatrieSlužby: Bolest nohou a kříže

Neochota, nezájem, laxní přístup. Čekací doba nad objednaný čas "pouze" 40 minut.To není specialista. Bez sestry, která vše zapisuje, organizuje a vyzývá paní doktorku, aby se podívala na pacienta, by jinde neuspěla . Paní doktorka brouzdá po internetu. Ve stručnosti jí informuje o potížích pacientky. Dlouho jsem něco podobného nezažila.

Irena Kresová2018-05-22

Děkuji za Váš názor, všem bohužel v danou chvíli vyhovět nemůžeme, nemáme neomezené možnosti, kapacity, ani nejsme všemohoucí.

Jsme jenom lidi. Příště bude určitě líp ???? Dr. Kresová

• J
      Umístění: Foniatrie

Zdravím a připojuji se k negativním názorům na paní doktorku.Byla jsem spokojená na rehabilitaci,ale na kontrole ne.Na to,že nepřijdu na řadu na smluvenou dobu,to se snad nestane skoro nikde,ale chování lékařky,to je teda nářez.Po vstoupení do ordinace se mne nikdo nevšiml a děsně se řešilo namazání razítka.S pomocí dvou sester to trvalo skoro dvacet minut.Po té mi lékařka řekla:"Tak to ukažte."Ani se neobtěžovala s nohou nějak pohnou,či se dotknout,pak zazněl příkaz:projděte se a to bylo vše.Kvůli tomu jsem tam zazdila ordinaci a lidé si myslí,kdoví co tam svámi dělala.Ale je pravda,že je to poměrně dobře slyšet do čekárny,tak ať ostatní prominou.Této ordinaci se vyhnu uctivým obloukem a všude to budu šířit.S pozdravem Plačková Jaroslava

Irena Kresová2018-05-22

Zdravím,pokud noha byla bez otoku,což viditelné na první pohled,po patách, špičkách jste chodila,dřep provedla bez omezení,tudíž funkce nohy byla bez omezení,pak lze předpokládat,že z důvodu,že funkční hybnost nohy byla evidentně dobrá, rehabilitace byla zřejmě k Vaší nelibosti ukončena. Pokud bychom rehabilitovali nekonečně dlouho všechny zdravé,na nemocné by nikdy nedošlo. S pozdravem Dr.Kresová

• Y
      Umístění: FoniatrieSlužby: fyzioterapie

• Umístění: jiné místoSlužby: RHB PO OPERACI KARPALNIHO TUNELU

Mnohokrat dekuji pani doktorce Kresove za peci a pomoc.Take musim podekovat vsem na rehabilitaci,kteri se o mne starali.Bylo videt,ze sve praci opravdu rozumi a navic jsou vsichni moc prijemni.
      Hodne zdravi vsem preje Eva Kozlova

• V

Dneska jsem byl na vysetreni u pani doktorky byl jsem tam poprvne a nemuzu se ji vynahvalit!!Byl jsem obednanej na 9h a necekal jsem vubec...vysetrila me dokonale a nemam ji co vytknout!!Vrele doporucuju!!

Irena Kresová2017-05-17

Moc děkuji za kladné hodnocení, jsem ráda, že nová organizace práce přináší výsledky. Nyní vyšetřujeme pacienty pouze po předchozím objednání - dříve jsme dělali dobré skutky, tím docházelo ke skluzu,objednaní museli čekat v čekárně déle. Nikdy nebylo delší čekání proto, že bychom v době čekání pacientů nepracovali.Děkujeme za zpětnou vazbu. Dr.Kresová

• M

Úplně poprvé v životě píšu hodnocení na lékaře (v tomto případě absolutně negativní), s kterým jsem se setkal. Když přejdu ordinaci v panelovém domě a naprosto laxní přístup doktorky k pacientům a jejich problémům, dorazí vás koordinace lékařky. Vaše objednání s přesným časovým termínem vůbec nic neznamená. Pokaždé strávíte 1 - 2 hodiny v čekárně spolu s kumulujícím se počtem nervózních a stěžujících si pacientů. Paní doktorka a její tým postrádá jakoukoli organizaci. Tyto šílené prodlevy jsou vedlejším produktem neužitečného a zbytečného tlachání v ordinaci. Pokud vám nestačí mé svědectví, přesvědčte se sami! Já rozhodně NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!

Irena Kresová2016-05-30

Moc děkuji za Váš názor, je přínosný, budu se snažit nad ním zamyslet a konstruktivně řešit. Bohužel, nejsme stroje - ani pacienti, ani lékaři, někdy se to vymkne lepší organizaci ze strany lékaře, jindy, jak pán uvádí, tlachají naopak pacienti, tak je to asi padesát na padesát, nikdo není dokonalý.Někdy pro pacienty je důležitější odborná pomoc a teplé lidské slovo v ordinaci než jít na čas v čekárně - jak říkal nejmenovaný kolega neurolog - nyní věhlasný klinik- jste-li nemocní, rádi počkáte, nejste-li, zdržujete mě, i sebe....i toto mluví za vše. Pokud pán vidí, že se déle věnujeme v ordinaci předchozímu pacientovi než byl jeho předem plánovaný čas, má reálnou šanci, že se budeme takto věnovat i jemu, pokud vyčká.Je to obecné krédo ordinace - neléčíme na čas, ale dle potřeby pacientů. Tak záleží na každém,co kdo preferuje.

• Š

Také se připojuji se svou negativní zkušeností s paní doktorkou. Práce a přístup samotných rehabilitačních sester už byla lepší. Už průběh vstupního vyšetření byl zvláštní : můj pocit - jako bych nebyla pacientem, člověkem, ale nějakým kusem do počtu - strašná neosobnost, v ordinaci se procházely dvě sestry a ještě jiný pacient od vedle z magnetu paní doktorka se bavila s nimi úplně mimo mě, já jsem tam byla asi už navíc. Dokrorka mě rychle prohmátla vyslovila nějaké latinské výrazy, strašně neosobním přístupem, sestra zapsala, vedle jsem se objednala na rehabilitaci a šla jsem, nic víc. Pak jsem byla objednaná na kontrolu. Jenže jsem se musela přeobjednat, kvůli nemoci. Přeobjednala jsem se tedy, zvedla to paní doktorka, nabídla termín a čas, já si to hned zapsala do diáře. Onen den, kdy jsem měla přijít, jsem čekala v čekárně, nikdo tam nebyl. Nikdo nevycházel, pak začali chodit lidi. Sestra vzala předemnou jiného pacienta a vzala si mou kartičku. To dávno uběhl čas, kdy jsem měla být objednaná. Už mi to bylo divné. Pak vykoukla sestra a řekla, že dnes ale nejsem objednaná :) Tak to mě dostalo :( Vysvětlovala jsem sestře, že jsem objednaná. Sestra nevěřila. Vyžádala jsem si zpět zdrav. kartičku od sestry a už nikdy k této paní doktorce nepůjdu. Možná je paní doktorka odborník. Ale to by musela změnit celkový přístup k pacientům, aby to mělo nějaký smysl.

Irena Kresová2015-01-31

Vážená slečno Schmelzerová, vyšetřena jste byla 6.10. 2014, poslední rehabilitaci jste si přeobjednávala na 7.11.2014, protože jste jedenkrát nemohla přijít ve Vámi objednaném termínu. Objednané rehabilitační procedury na 3. 11.2014 jste zrušila dne 30.10.2014 a přeobjednala si je na 7.11.2014. Kontrolu jste měla objednanou na 13.11. v 11.40 hodin v počítači. Pokud byste v tuto dobu přišla, nikdo by Vám neřekl, že nejste objednaná, je to
      dokladované v PC - tedy, pokud byste počkala a nechala si to sestrou vysvětlit. Jelikož je pravděpodobné, že jste přišla mimo tento Vámi objednaný čas, nikdo Vás nečekal, tudíž nikdo nevycházel....... Možná se stala chyba někde u nás, ale je to málo pravděpodobné, protože v PC tento čas máte rezervovaný dosud, možná se stala chyba i u Vás, nikdo není neomylný. Mohla jste přijít mimo Vámi objednanou dobu, to se také občas přihodí.Pokud se stala s objednáním chyba u nás, moc se Vám omlouvám, pokud u Vás, tak se nad sebou také zamyslete.Nikdo není neomylný, ale musí si to člověk nechat vysvětlit, podívat se sestrou do počítače, a ne si vzít kartičku a utéct. Navíc,v tu dobu, jak jste u nás poprvé,jste zvlášť akutním stavem ohrožena nebyla / jak se tak dívám do Vaší karty / - možná pacient na magnetu byl v zoufalejším stavu než Vy v ordinaci a potřeboval akutně něco vyřešit....jelikož se tam sestry procházely, je evidentní, že se tam pracovalo, kdyby se tam nepracovalo, seděly by....Čas věnovaný pacientovi je tak dlouhý, jak to jeho zdravotní stav vyžaduje, až budete v akutním stavu Vy, také se Vám budu věnovat delší dobu, než je běžné.........tímto se Vám moc omlouvám..... děkuji, dr.Kresová

• K

Chtěla bych touto formou ještě jednou poděkovat paní doktorce za vstřícnost, lidský přístup a hlavně pomoc.Zatímco jiní lékaři mi s točením hlavy a nevolnostmi nijak nepomohli, jen konstatovali že jsem celkově zdravá a tím to bylo vyřešeno,paní doktorka mi napsala RHC na krční páteř a to mě zachránilo před zašílením...kdo zažil točení hlavy,jistě pochopí :-D...Byla jsem s vyšetřením i léčbou spokojená a ráda se budu v případě potřeby vracet. Hrabáková K.

Irena Kresová2014-02-07

Paní Hrabáková, děkuji Vám za kladnou odezvu návštěvy naší ordinace a přínosnou léčbu, vždy se snažím, pokud pacienti spolupracují a chtějí se uzdravit, pro to udělat maximum po všech stránkách - ctím odborný i lidský přístup.Dr. Kresová

"

• R

Měla jsem dlouhodobě potíže s bolesti zad,ktera mi způsobovala dýchací potíže a neustále se to zhoršovalo. Pani doktorka me velice důkladně vyšetřila, napsala rehabilitace,poté znovu vyšetřila a cely cyklus se opakoval. vse mi vysvětlila a musim říci,ze jsem se potíží uplne zbavila. V čekárně jsem čekala dle meho názoru a porovnani s jinými zcela standardně. Dekuji za péči

Irena Kresová2013-12-12

Děkuji Vám za pozitivní hodnocení a přeji krásné Vánoce, hodně zdraví do nového roku, Dr.Kresová