Adresa

Sokolovská 1116/77, Plzeň
Foniatrie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • neurologie
  • rehabilitační a fyzikální medicína

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil
Umístění: jiné místo poúrazové vyšetření a stanovení rehabilitace

Po úrazu kolena jsem byla vyšetřena p. MUDr.I Kresovou, kterou jsem si vybrala.
Paní doktorka koleno citlivě vyšetřila a stanovila průběh rehabilitace. Už dlouho jsem se nesetkala s tak laskavým přístupem, získala jsem mnoho užitečných rad a její rehabilitační tým mě doslova postavil na nohy. Děkuji vám všem, budu doporučovat!
Dana Valdmanová.

R
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Chtěl bych touto cestou poděkovat paní doktorce Ireně Kresové a jejímu rehabilitačmímu týmu za péči věnovanou při diagnoze a léčení coxa valgy , coxartrozy, dextroskoliózi v roce 2028. Bolesti svalů ustupují, kosti bolí míň, klouby v pořádku. Věřím že se podaří najít způsob jak bolestem učinit přítrž v roce 2019. Ať už lázněmi nebo u odborníků na bolesti kostí u obvodního neurologa či sportovních fyzioterapeutek.

N
Ověřený profil
Umístění: Foniatrie Kontrola

Musím se připojit k negativním názorům, moje zkušenost je téměř shodná. Byl jsem objednaný na kontrolu, čekal jsem 30 minut - chápu, že se to může stát, ale to bych nesměl slyšet přes dveře ordinace, jak uvnitř probíhá diskuze - nebo spíš klepy - o rodinných poměrech kohosi. A nešlo o pár zdvořilostních frází, ale o více než 10 minut prokláboseného času. V čekárně již čekali další pacienti.

V ordinaci si mě nějdříve nikdo nevšimne, personál v čele s doktorkou řeší něco na počítači. Když se mě sestřička začne vyptávat, jak na tom jsem, doktorka mě v půli věty přeruší a pokračuje v řešení svého problému na počítači! Přišlo mi to nejenom neprofesionální, ale přímo nezdvořilé.

Vyšetření p. doktorkou pak hotové za půl minuty - chápu, že je asi již zkušená rutinérka, ale ve mně to moc důvěry nezanechalo. Mezitím se ale dále řeší problém na počítači a sestřička musí doktorku dvakrát upomínat: "Co tedy s pacientem uděláme?"

Pročetl jsem zde názory ostatních a vidím, že moje stěžování si asi nepomůže. Chyba je jak v systému, který umožňuje takovýmto lékařům fungovat bez ohledu na zpětnou vazbu, tak v paní doktorce samotné, které to není hloupé se takto chovat. Tak snad aspoň tenhle text pomůže dalších potenciálním pacientům.

MUDr. Irena Kresová

Léčba pacienta se zakládá na důvěře pacienta k lékaři. Pokud píšete, že lékařka je zkušená odbornice, pak tedy mějte jistotu, že, přestože v danou chvíli řeší další problém jinde, až na Vás bude mít čas, bude se Vám věnovat na tolik, že problém vyřeší.

Jinde se Vám třeba dostane vidu a sluchu včas, leč s minimálním léčebným výsledkem,jak často vidíme a řešíme. Je pak na Vašem zvážení, jaký postup preferujete... Zda časovou přesnost s nejistým léčebným výsledkem nebo chvilku počkat a řídit se verdiktem zkušené doktorky, kdy zpravidla je následně léčebného efektu dosaženo.

Každého volba.

Pacientů hodně, někdy to vypadá jako brouzdání po internetu, leč zpravidla se jedná o informace k věci, zatímco sestra ve stejné místnosti rozepisuje dalšího pacienta.

Pokud by větší rozpracovanost nebyla, byly by čekací doby výrazně delší, takto máme jedny z nejkratších v Plzni.

Dobře vyjádřil daný stav kolega, kdy mu lidi nevybíravým způsobem komentovali časový skluz...

Jste - li nemocní, rádi počkáte, nejste -li, zdržujete mne i sebe...

Časový skluz vznikne tím, že se jednotlivým pacientům věnujeme individuálně, jednodušší choroby stojí míň času než složitější, někdo přijde pouze s bolavou patou, další chce vyšetřit od hlavy, přes ramena,lokty, záda, kyčle,kolena, nohy až k patě celého člověka, což stojí několikanásobně víc času. Dopředu nikdo neví, kolik požadavků který pacient mít bude.

Takže nejde o žádnou rutinu, ale o individuální přístup. Často chodí komplikované dg, například centrální mozkové příhody, amyotrofické laterálni sklerózy, ošetřujeme pacienty s postpolio syndromem, roztroušené sklerózy, minulý týden se řešila paní s polyradikuloneutis Guillain Barre... Chápu, když za touto pacientkou přijde někdo s kolenem a je venku z ordinace rychle, nemůže pochopit, co ten předchozí v ordinaci tak dlouho dělal... Rovněž polytraumata zaberou víc času.

Tomuto pospíchajícímu sděluji, že až přijde jindy s těmito závažnými diagnózami, že mu rovněž budu věnovat patřičně času, odpovídající dané nemoci.

Někdy ještě dopisuji u dalšího pc v ordinaci předchozího pacienta, přičemž sestra už má hotovou základní anamnezu nového pacienta, poté čeká na moje vyšetření.

Nemohu řešit dva najednou, proto musí ten nový počkat, až se komplet vyřeší předchozí pacient. Děkuji za pochopení a spolupráci. Vězte, že každému pacientovi se dostane takového ošetření, které jeho zdravotní stav vyžaduje. Dr.Kresová

S
Ověřený profil
Umístění: Foniatrie Bolest nohou a kříže

Neochota, nezájem, laxní přístup. Čekací doba nad objednaný čas "pouze" 40 minut.To není specialista. Bez sestry, která vše zapisuje, organizuje a vyzývá paní doktorku, aby se podívala na pacienta, by jinde neuspěla . Paní doktorka brouzdá po internetu. Ve stručnosti jí informuje o potížích pacientky. Dlouho jsem něco podobného nezažila.

MUDr. Irena Kresová

Děkuji za Váš názor, všem bohužel v danou chvíli vyhovět nemůžeme, nemáme neomezené možnosti, kapacity, ani nejsme všemohoucí.

Jsme jenom lidi. Příště bude určitě líp ???? Dr. Kresová

J
Ověřený profil
Umístění: Foniatrie

Zdravím a připojuji se k negativním názorům na paní doktorku.Byla jsem spokojená na rehabilitaci,ale na kontrole ne.Na to,že nepřijdu na řadu na smluvenou dobu,to se snad nestane skoro nikde,ale chování lékařky,to je teda nářez.Po vstoupení do ordinace se mne nikdo nevšiml a děsně se řešilo namazání razítka.S pomocí dvou sester to trvalo skoro dvacet minut.Po té mi lékařka řekla:"Tak to ukažte."Ani se neobtěžovala s nohou nějak pohnou,či se dotknout,pak zazněl příkaz:projděte se a to bylo vše.Kvůli tomu jsem tam zazdila ordinaci a lidé si myslí,kdoví co tam svámi dělala.Ale je pravda,že je to poměrně dobře slyšet do čekárny,tak ať ostatní prominou.Této ordinaci se vyhnu uctivým obloukem a všude to budu šířit.S pozdravem Plačková Jaroslava

MUDr. Irena Kresová

Zdravím,pokud noha byla bez otoku,což viditelné na první pohled,po patách, špičkách jste chodila,dřep provedla bez omezení,tudíž funkce nohy byla bez omezení,pak lze předpokládat,že z důvodu,že funkční hybnost nohy byla evidentně dobrá, rehabilitace byla zřejmě k Vaší nelibosti ukončena. Pokud bychom rehabilitovali nekonečně dlouho všechny zdravé,na nemocné by nikdy nedošlo. S pozdravem Dr.Kresová

Y
Ověřený profil
Umístění: Foniatrie fyzioterapie

Chci touto cestou poděkovat paní doktorce Kresové. Za její lidský přístup, za její pomoc v rámci fyzioterapie a neurologie. Už jednou mi moc pomohla a celý kolektiv znalých odborníků kteří jsou na fyzioterapii. Děkuji moc Iveta Krbálková

Ověřený profil
Umístění: jiné místo RHB PO OPERACI KARPALNIHO TUNELU

Mnohokrat dekuji pani doktorce Kresove za peci a pomoc.Take musim podekovat vsem na rehabilitaci,kteri se o mne starali.Bylo videt,ze sve praci opravdu rozumi a navic jsou vsichni moc prijemni.
Hodne zdravi vsem preje Eva Kozlova

V
Ověřený profil

Dneska jsem byl na vysetreni u pani doktorky byl jsem tam poprvne a nemuzu se ji vynahvalit!!Byl jsem obednanej na 9h a necekal jsem vubec...vysetrila me dokonale a nemam ji co vytknout!!Vrele doporucuju!!

MUDr. Irena Kresová

Moc děkuji za kladné hodnocení, jsem ráda, že nová organizace práce přináší výsledky. Nyní vyšetřujeme pacienty pouze po předchozím objednání - dříve jsme dělali dobré skutky, tím docházelo ke skluzu,objednaní museli čekat v čekárně déle. Nikdy nebylo delší čekání proto, že bychom v době čekání pacientů nepracovali.Děkujeme za zpětnou vazbu. Dr.Kresová

M
Ověřený profil

Úplně poprvé v životě píšu hodnocení na lékaře (v tomto případě absolutně negativní), s kterým jsem se setkal. Když přejdu ordinaci v panelovém domě a naprosto laxní přístup doktorky k pacientům a jejich problémům, dorazí vás koordinace lékařky. Vaše objednání s přesným časovým termínem vůbec nic neznamená. Pokaždé strávíte 1 - 2 hodiny v čekárně spolu s kumulujícím se počtem nervózních a stěžujících si pacientů. Paní doktorka a její tým postrádá jakoukoli organizaci. Tyto šílené prodlevy jsou vedlejším produktem neužitečného a zbytečného tlachání v ordinaci. Pokud vám nestačí mé svědectví, přesvědčte se sami! Já rozhodně NEDOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!

MUDr. Irena Kresová

Moc děkuji za Váš názor, je přínosný, budu se snažit nad ním zamyslet a konstruktivně řešit. Bohužel, nejsme stroje - ani pacienti, ani lékaři, někdy se to vymkne lepší organizaci ze strany lékaře, jindy, jak pán uvádí, tlachají naopak pacienti, tak je to asi padesát na padesát, nikdo není dokonalý.Někdy pro pacienty je důležitější odborná pomoc a teplé lidské slovo v ordinaci než jít na čas v čekárně - jak říkal nejmenovaný kolega neurolog - nyní věhlasný klinik- jste-li nemocní, rádi počkáte, nejste-li, zdržujete mě, i sebe....i toto mluví za vše. Pokud pán vidí, že se déle věnujeme v ordinaci předchozímu pacientovi než byl jeho předem plánovaný čas, má reálnou šanci, že se budeme takto věnovat i jemu, pokud vyčká.Je to obecné krédo ordinace - neléčíme na čas, ale dle potřeby pacientů. Tak záleží na každém,co kdo preferuje.

Š
Ověřený profil

Také se připojuji se svou negativní zkušeností s paní doktorkou. Práce a přístup samotných rehabilitačních sester už byla lepší. Už průběh vstupního vyšetření byl zvláštní : můj pocit - jako bych nebyla pacientem, člověkem, ale nějakým kusem do počtu - strašná neosobnost, v ordinaci se procházely dvě sestry a ještě jiný pacient od vedle z magnetu paní doktorka se bavila s nimi úplně mimo mě, já jsem tam byla asi už navíc. Dokrorka mě rychle prohmátla vyslovila nějaké latinské výrazy, strašně neosobním přístupem, sestra zapsala, vedle jsem se objednala na rehabilitaci a šla jsem, nic víc. Pak jsem byla objednaná na kontrolu. Jenže jsem se musela přeobjednat, kvůli nemoci. Přeobjednala jsem se tedy, zvedla to paní doktorka, nabídla termín a čas, já si to hned zapsala do diáře. Onen den, kdy jsem měla přijít, jsem čekala v čekárně, nikdo tam nebyl. Nikdo nevycházel, pak začali chodit lidi. Sestra vzala předemnou jiného pacienta a vzala si mou kartičku. To dávno uběhl čas, kdy jsem měla být objednaná. Už mi to bylo divné. Pak vykoukla sestra a řekla, že dnes ale nejsem objednaná :) Tak to mě dostalo :( Vysvětlovala jsem sestře, že jsem objednaná. Sestra nevěřila. Vyžádala jsem si zpět zdrav. kartičku od sestry a už nikdy k této paní doktorce nepůjdu. Možná je paní doktorka odborník. Ale to by musela změnit celkový přístup k pacientům, aby to mělo nějaký smysl.

MUDr. Irena Kresová

Vážená slečno Schmelzerová, vyšetřena jste byla 6.10. 2014, poslední rehabilitaci jste si přeobjednávala na 7.11.2014, protože jste jedenkrát nemohla přijít ve Vámi objednaném termínu. Objednané rehabilitační procedury na 3. 11.2014 jste zrušila dne 30.10.2014 a přeobjednala si je na 7.11.2014. Kontrolu jste měla objednanou na 13.11. v 11.40 hodin v počítači. Pokud byste v tuto dobu přišla, nikdo by Vám neřekl, že nejste objednaná, je to
dokladované v PC - tedy, pokud byste počkala a nechala si to sestrou vysvětlit. Jelikož je pravděpodobné, že jste přišla mimo tento Vámi objednaný čas, nikdo Vás nečekal, tudíž nikdo nevycházel....... Možná se stala chyba někde u nás, ale je to málo pravděpodobné, protože v PC tento čas máte rezervovaný dosud, možná se stala chyba i u Vás, nikdo není neomylný. Mohla jste přijít mimo Vámi objednanou dobu, to se také občas přihodí.Pokud se stala s objednáním chyba u nás, moc se Vám omlouvám, pokud u Vás, tak se nad sebou také zamyslete.Nikdo není neomylný, ale musí si to člověk nechat vysvětlit, podívat se sestrou do počítače, a ne si vzít kartičku a utéct. Navíc,v tu dobu, jak jste u nás poprvé,jste zvlášť akutním stavem ohrožena nebyla / jak se tak dívám do Vaší karty / - možná pacient na magnetu byl v zoufalejším stavu než Vy v ordinaci a potřeboval akutně něco vyřešit....jelikož se tam sestry procházely, je evidentní, že se tam pracovalo, kdyby se tam nepracovalo, seděly by....Čas věnovaný pacientovi je tak dlouhý, jak to jeho zdravotní stav vyžaduje, až budete v akutním stavu Vy, také se Vám budu věnovat delší dobu, než je běžné.........tímto se Vám moc omlouvám..... děkuji, dr.Kresová

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

90 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, moc Vás prosím o podrobnější vysvětlení mého nálezu a zdali s tím mohu něco sám ještě udělat krom rehabilitací. RTG krční páteře: Lordoza C páteře je napřímená,prostory C5C7 sníženy diskopatií,těla C4C7 ventrálně s osteofyty až 5mm RTG THpáteře: kyfoza TH je zachována. těla ve střední části s osteofyty do 5mm, prostor TH9-10 snížen. je mi 44 let.Předem děkuji za odpověd Martin

Zdravím, jedná se o degenerativní změny páteře, pravděpodobně následkem přetížení ve sportu či fyzické práci. Je to reakce pohového ústrojí na zátěž. Vyvarovat se nutno dalšímu přetěžování páteře a kromě Rhc nutno denně cvičit doma, aby se odstranily svalové dysbakance, které jsou častou příčinou zhoršování stavu.

MUDr. Irena Kresová

Dobrý den pane doktore/ko , před pár dny jsem se probudil s bolestí holení kosti. Již pátým dnem skoro nemohu chodit, pomalu mi to natýká a potřeboval bych vědět co by to mohlo být, než navštívím lékaře.

Zdravím, záleží dále na lokalitě bolesti, v kterém místě na holeni se otok objevil, může se jednat o onemocnění z přetížení, m. Osgood Schlatter na horním konci, bolesti růstové a po zátěži, skokanské koleno, či bolesti a otok svalů na vnitřní straně berce po námaze z běhů... Či o navalitý otok měkkých tkání na berci jako projev erythema nodosum, terciární stádium Lymeské boreliozy či dokonce o Ewingův sarkom, proto bych doporučila navštívit zkušeného ortopeda. Dr Kresová

MUDr. Irena Kresová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

Specializace

  • neurologie
  • rehabilitační a fyzikální medicína