Krkonošská 157, Vrchlabí
Sam. ordinace PL pro dospělé

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Paní doktorka mi pomohla zbavit se migrény, za což jí velmi děkuji. Měla jsem takové stavy,že jsem končila vždy na pohotovosti a nic jiného než injekce nezabíralo.

Bohužel nemohu doporučit...polovina nemocí jsou psychické potíže..na angínu předepíše cucavé pastilky.. jiný lékař spráskl ruce když mne viděl v jakém stavu jsem ... velmi mne zklamal přístup - strohé jednání, absolutně jsem ztratila důvěru a nedoporučuji ...

I na poměrně závažné onemocnění je schopná předepsat homeopatickou léčbu, jejíž účinnost v podstatě zatím nebyla vědecky, ani jinak prokázána. Prodlevy mezi přijímáním pacientů často umocňuje plkáním se sestrou u šálku čaje. Za vyšetření stavu, které vyžadují školy, zaměstnání, nebo žádosti o řidičský průkaz apod. požaduje několik set korun, přitom samotné vyšetření provádí poměrně ledabyle. Když chce, umí být sakramentsky nepříjemná.

K paní doktorce chodí celá naše rodina a jsme všichni velice spokojení. Vždy hledá příčinu problému, neřeší každé nachlazení hned antibiotiky. Díky ní jsme antibiotika už roky nepotřebovali. Mohu jen doporučit.

Nejlepší praktická lékařka v širokém okolí!

Paní doktorka má na dveřích napsáno, že posledního pacienta přijme 10 minut před koncem ordinačních hodin a i když tam čekáte půl hodiny a nikdo jiný tam není,klidně vás vyhodí s tím, že máte přijít zítra.Ráno si to přihasí 15 minut po začátku ord. hod. a plné čekárně neřekne půl slova omluvy.Dalších 10 minut trvá,než vezme prvního pacienta.Nemluvě o tom,že silná angina,potvrzená jinými lékaři, je u ní jen únava a doporučí vám tablety na ústní hygienu.

Výborná lékařka.

Velmi vzděláná žena s velkou empatií k pacientům. Vždy vstřícná.

Prijemna, vyslechne, pomuze a neordinuje na kazdou prkotinu antibiotika. Rozhodne doporucuji.

Příjemná,ochotná,chápající a na každého si udělá čas.