Sam. ordinace PL pro dospělé
Krkonošská 157, Vrchlabí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka mi pomohla zbavit se migrény, za což jí velmi děkuji. Měla jsem takové stavy,že jsem končila vždy na pohotovosti a nic jiného než injekce nezabíralo.

Bohužel nemohu doporučit...polovina nemocí jsou psychické potíže..na angínu předepíše cucavé pastilky.. jiný lékař spráskl ruce když mne viděl v jakém stavu jsem ... velmi mne zklamal přístup - strohé jednání, absolutně jsem ztratila důvěru a nedoporučuji ...

I na poměrně závažné onemocnění je schopná předepsat homeopatickou léčbu, jejíž účinnost v podstatě zatím nebyla vědecky, ani jinak prokázána. Prodlevy mezi přijímáním pacientů často umocňuje plkáním se sestrou u šálku čaje. Za vyšetření stavu, které vyžadují školy, zaměstnání, nebo žádosti o řidičský průkaz apod. požaduje několik set korun, přitom samotné vyšetření provádí poměrně ledabyle. Když chce, umí být sakramentsky nepříjemná.

K paní doktorce chodí celá naše rodina a jsme všichni velice spokojení. Vždy hledá příčinu problému, neřeší každé nachlazení hned antibiotiky. Díky ní jsme antibiotika už roky nepotřebovali. Mohu jen doporučit.

Nejlepší praktická lékařka v širokém okolí!

Paní doktorka má na dveřích napsáno, že posledního pacienta přijme 10 minut před koncem ordinačních hodin a i když tam čekáte půl hodiny a nikdo jiný tam není,klidně vás vyhodí s tím, že máte přijít zítra.Ráno si to přihasí 15 minut po začátku ord. hod. a plné čekárně neřekne půl slova omluvy.Dalších 10 minut trvá,než vezme prvního pacienta.Nemluvě o tom,že silná angina,potvrzená jinými lékaři, je u ní jen únava a doporučí vám tablety na ústní hygienu.

Výborná lékařka.

Velmi vzděláná žena s velkou empatií k pacientům. Vždy vstřícná.

Prijemna, vyslechne, pomuze a neordinuje na kazdou prkotinu antibiotika. Rozhodne doporucuji.

Příjemná,ochotná,chápající a na každého si udělá čas.