Praktický zubní lékař
Komenského 740, Kyjov

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K paní zubařce chodím od dětství, byl čas, kdy jsem chtěla přejít, netradovalo se, že je moc dobrá. Ale jsem moc ráda, že jsem zůstala. Teď v dospělosti si hlídám pravidelné prohlídky a každá návštěva mě mile překvapí. Paní doktorka kontroluje, kdy naposled byl dělán rentgen zubů, má nové a nové vybavení, vždy mi ukáže co přesně bude dělat, jak to bude vypadat, má i kamerku a obrazovku kde vidím kaz a co za zákrok se provede... Je vždy velmi milá a příjemná. Cenu plomby si účtuje podle velikosti cca od 300 - 500 za bílou, nepamatuji se, že bych kdy platila za černou..

K pani zubarce chodim od detstvi,vzdy kdyz mi dala plombu mi po kratkem case vypadla,tahala ze me jako z ditete nekrestanske penize,vzhledem ktomu ze od malicka sem musela byt samostatna sem si to vsehcno musela platit sama a vsude si taky chodit sama,myslela jsem ze ty ceny jsou normalni(300kc za cernou plombu a 500kc za bilou) proto jsem si doma ani nestezovala rodicum. Potom jsem ale zjistila je jinde jsou cerne plobmy zdarma protoze je hradi pojistovna.Ted mam bohuzel uz skoro 2 roky diry v zubech,potrebuji minimalne 3 bile a 3 cerne plomby,ale jako nezamestana na to bohuzel tolik tisic nemam!
Pani zubarka nebyla nikdo nejak extra prijemna,ale porad lepsi nez ta jeji sestricka.
Byla byhc rada kdyby nekdo na tento nazor reagoval a doporucit nejakou lepsi a levnejsi zubni lekarku,dekuji.

Paní zubařka mě ošetřovala od dětství, ale to co předvádí posledních pár let se nedá snad ani komentovat. Po každém zákroku mě do dvou měsíců opět začne vše bolet, musí to opravovat a já to pokaždé musím platit, protože má výmluvu, že to je těsně vedle. Nic ji nedokažete. Chová se na dospělé lidi, jako na děti ze školky. Arogantní až za roh. Nikdy mi u ní 1500Kč nestačily na obyčejné kazy a plomby a doklad o zaplacené částce sice vystaví, ale bez pořadového čísla, takže vždy "čistá ruka". Teď mám vše zadarmo i jiné zubařky, kde je vše bez problému! Určitě návštěvu nedoporučuji!!!

S paní doktorkou nejsem vůbec spokojená, proto jsem přešla k jinému zubaři. Neumí si poradit se zánětem.
I když jsem byla objednaná, přišla jsem na řadu asi po hodině. Brzy ráno při bolestivém případě dává přednost objednaným, čekala jsem 1,5 hodiny, než jsem přišla na řadu. Opravdu.
Chodila jsem tam 2 měsíce s jedním zubem a ona mě poslala za odborníkem primářem. Nevěděla totiž, co s tím zubem mám.
Na druhé stranně je hrozně milá a příjemná. I když se z Vás snaží sestřička vytahnout co nejvíc peněz.

Já k paní zubařce chodím od školy, a jsem moc ráda že jsem tam zůstala, a byla jsem vždy spokojená, narozdíl od jiných zubařů je milá a nikdy to tak moc nebolelo jak od jiných zubařů, je velmi citlivá při práci, i při odstranění zubního kamene nemám problém, jednou tam za ní byl záskok kvůli nemoci a to byl můj nejhorší zážitek v životě!!! - pan doktor mi při odstranění zubního kamene dodrásal ostrým nástrojem dásně tak -že mi tekla krev koutkama jak jsem seděla na křesle a pořád pokračoval, nedal mi ani vypláchnout až pak až mi to teklo po bradě a jsem to měla skoro na halence.. a vymlouval se jak mám citlivé dásně, oproti jeho drastickému zákroku bylo řezání čtyř osmiček skoro bezbolestné :-)
tak že paní Holušová je pro mě výborná

Milá, přátelská, velmi pružná, ošetřování v pohodě a klidu, už se těším na další návštěvu.

Tak já jsem maximálně spokojená...k paní zubařce chodí syn a vždy je moc milá a ochotná,super přístup k dětem....už se k ní chystám i s mladší dcerou a rozhodně mohu doporučit!!!

Dnes jsem navštívil po roce paní doktorku s dcerou a opět naprostá spokojenost.

Po mé hrozné zkušenosti co by dítě u jiného zubaře si teď nedám na paní Holušovou dopustit. Úžasně hodná. Asi chápe, jak nepříjemné jsou pro některé lidi návštěvy u zubaře a snaží se je dělat co nejméně stresující. Za to Vám paní zubařko velmi děkuji a ostatním vřele doporučuji. Díky Vám jsem se přestala bát zubaře a na preventivní prohlídky chodím pravidelně každých 6 měsíců.

Paní zubařka je moc hodná k dětem, perfektně to s nima umí, děti se vůbec nebojí. Moc všem dopručuji.