MUDr. Irena Gharaibehová

Zubař Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Stomatologická ordinace
U stadionu 1233, Mladá Boleslav

k paní doktorce chodím už asi 20 let,je suprová zubařka,jsem sní spokojený i s druhou zubařkou a sestra je také OK.Můžu doporučit,Tomáš Folprecht,Bakov nad jizerou.

Veliká nespokojenost!!! Teprve až když máte problémy, tak zjistíte že se k nim pani doktorka neumí profesionálně postavit.Pravidelné kontroly u tohoto doktora Vám nejsou k ničemu, když nepozná ani již tak dlouhotrvající problémy.(možná že je pozná,ale neumí pomoci)

Poté co začala ordinovat nová doktorka, tak naprostá spokojenost. Konečně profesionální přístup. Používání nových technologií. Kvalitní práce. A konečně příjemná sestřička! Takže závěrem. Děkuji paní doktorce Maternové a sestřičce paní Podzimkové za zkvalitňování ošetření!

Ordinace této lékařky se lepší a lepší.Ordinují zde dvě lékařky a od nedávna nová sestra.Lékařky se snaží vyjít vstříc, ošetření je perfektní.Začínají v této ordinaci i s jinými metodami.Ošetření dětí je perfektní, mají naprostou přednost, rodiče jsou vždy u zákroku a informováni.Jsem rodič, který tuto ordinaci navštěvuje od Nového roku celkem pravidelně.Setřička je velmi milá a vstřícná.Myslím, že tato ordinace má do budoucna velmi dobré vyhlídky.Jen by to chtělo doladit některé chování lékařek a vše bude super.Ceny jsou srovnatelné s jinými.¨¨pacientka K.

Opakovaně neřešila moje problémy, i přes bolest mi doslova "nervala" korunku, která mi vydržela necelých 14 dnů - ta bolest se nedala vydržet. Opakovaně mě odmítla ošetřit v době bolesti - mám prý přijít jindy a nebo ještě dřív. Pak mi dáseň, ze které mi vytékal hnis léčila obvodní. Bylo mi fakt dost zle. Jednou se ta bolest už nedala snést, čekala jsem před ordinací cca 2 hodiny před zahájením pracovní doby - i tak mi sestra oznámila, že mě opět neošetří, že toho mají moc. Musím říct, že i přes tu bolest jsem se tam rozeřvala na celou chodbu a odnesla si okamžitě kartu.
Jsem spokojená u jiné Dr. a hlavně - platím jen za to, za co platit mám!!!!!

OK

Co se odbornosti týče, je asi průměrná. Zásadně ošetřuje děti jen bez přítomnosti rodičů, které vykáže do čekárny. Pokud rodiče odmítnou odejít ven, musí stát v předsíňce, aby na ně dítě nevidělo. Když při jednom takovém ošetření vytrhla synovi zub aniž by se mne zeptala, odhlásila jsem od ní děti a šla jinam. Jednalo se o druhý zub. Vytrhla ho sice proto, aby měl v ústech dost místa na další zuby, ale to nic nemění na tom, že to měla se mnou konzultovat. Nemohla vědět, jestli by se nám např. nehodilo vytržení zubu odložit na jindy apod.

jsme spokojeni s léčbou,dorá lékařka

jsem velmi spokojena s přístupem s komunikací i s vybavením ordinace.