FNSp
Tř. 17. listopadu 1790, Ostrava

17. listopadu 1790/5, Ostrava

Tato paní doktorka umí léčit nejen nemoci těla, ale i duši pacientů. Vím co říkám, moc mi po ovdovění a následující zákeřné nemoci pomohla. A to každý lékař neumí!!!

~

Nespokojenost
Dlouhá opravdu dlouhá čekací doba ,... ( když jsou předemnou 4 starší lidé čekací doba rovná 4 hodiny.) Já byl u ní v ordinaci max 10 minut... Jakto ?
A jednou jsem tam čekal tak dlouho až mi sestra řekla že už neordinuje ,…. Dobré ne ?
Když nevíte co by předepíše antibiotika .... jednou jsem měl u ní 4 druhy antibiotik za sebou a nepomohlo, našel jsem si specialistu a ten mi řekl že doktorka co předepisuje antibiotikum bez předchozího odběru krve je asi špatný lékař. Po léčbě u specialisty bez antibiotik do 3 dnu zdrav.... jakto ?
.... mohl bych pokračovat.
To že si lékař popovídá o všem možném a nemožném že vám některým udělá vrbu neznamená že je to dobrý lékař.

Sice lékařka svědomitá, ale podle mne v mnoha případech naprosto zbytečná pečlivost. Nedokáže rozeznat banalitu od zásadního problému, tak že raději se "sichruje" a posílá na nejrůznější vyšetření. V hodnocení bych ji nechtěl ublížit, ale musím souhlasit s názorem, že v čekárně strávíte zbytečně moc času. Nepomáhá ani objednávání. Sestra vás objedná na 10 hod. a na řadu nepřijdete ani v 11. Tak to už je pak o nervy.
V hodnocení rychlosti, zběhlosti, určení problému musím hodnotit velmi slabě. Na druhou stranu někdo kladně hodnotí jeji svědomitost. Tak že musím zůstat neutrální, i když ne její způsob práce nevyhovuje a musím hledat jiného praktického lékaře.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena. Nebojí se poslat lidi na vyšetření. Nečeká, až se stav zhorší, ale jedná preventivně. Sice to znamená, že posílá lidi na "zbytečná" vyšetření, ale po válce je každý generálem.

Pečlivá, má přehled, odborná zdatnost, příjemné jednání, kladné výsledky léčby

Paní doktorka Dvořáčková je příkladně svědomitá, pečlivá a hodná. Vlastně ji děkuji,že jsem ještě naživu.PJeště že zastupovala našeho ZV, který mě odbyl penicilinem a řečmi, kašlejte, až to všechno vykašlete. Ještě že měl dovolenou. Okamžitě jsem "letěla! na lůžkové plícní, tam kyslík apd.To že mám astma, můj starý ZV nezjistil. Dnes již jsem v důchodu a chodím jinam. S vděčností vzpomínám na její pečlivost. Jestli je někomu milejší vyběhnout z ordinace na 5 minut, s tím, že má určenou od dg. do dveří. Tak to musí jinam. Zamyslel se někdo, že lékař je také člověk??? Kmentová_

Čekání lze omezit objednáním nebo napsáním se do seznamu. Ve všem ostatním lze jen doporučit. U žádného jiného lékaře jsem se nesetkal s tak vřelým a současně profesionálním přístupem!!!

Ilona je nejlepší.

Zodpovědně přistupuje k vyšetření pacienta, včetně prevence, a následně k lečení.

Vyborna lekarka, nic nepodceni, svedomita. Trochu vice se v cekarne ceka ale to je vykoupeno tim, ze se kazdemu maximalne venuje.