MUDr. Ilja Černoevič

Odborný lékař ortopedie
Nádražní 131, Frýdlant nad Ostravicí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Hrozná zkušenost... Zbytečná operace.. špatná komunikace.. hrůza

Chtěl bych touto cestou panu doktorovi mladšímu velice poděkovat za operační výkon při operaci ruptury quadricepsu v roce 2020. Jste profesionál na svém místě. Již za měsíc po operaci jsem nastoupil do práce, po půlroce jsem chodil na hory s dětmi a dnes plně lyžuji, hraju tenis, jezdím na kole, plavu a s radostí dělám dřepy... Jizva už není vidět, žádný zánět, vše čisté. Moc Vám děkuji, "zlaté ruce" a přeji Vám příjemné a klidné svátky.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Čertvá zkušenost, absolutní tragédie. Této ordinaci je dobré se na hony vyhnout. Ve Frýdku-Místku jsou jiní, dobří ortopedi. Pokud by měl pan doktor zájem tento můj názor probrat, jsem k dispozici na telefonu.

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Mohu jen doporučit ať už pana doktora staršího nebo mladšího....naprostá spokojenost ...ať už s léčením nebo operací....!!!!!

Umístění: Odborný lékař ortopedie Bolest v pate-patni ostruha

Nedoporucuji.
Pri ,,lecbe,, patni ostruhy mi byla pichnuta injekce do paty.Takovou bolest jakou mi prinesla,skoda mluvit.Pri doporuceni pichnuti druhe injekce bylo toto z me strany odmitnuto.Tezce nesl me odmitnuti,dokonce mi ho napsal do lekar.zpravy.

MUDr. Ilja Černoevič

Nikoho jsem takovým způsobem neošetřoval !

super doktor ! :) Sice mi našel vývojovou ikdyž jsme přišla jen se zranením zad ale cením si toho :D ikdyž me touto zpravou moc nepotěšil :)

Je to úžasný doktor. Hned věděl co má semnou dělat. A snažil se mi pomoct. Lepšího jsem si nemohla přát!

Lékař super, nedělejte si předsudky podle tady těch negativů, někdy totiž nemusí být chyba v lékaři, ale v lidech. A to že volá po dvou je pravda, ale ten druhý je zavřený vedle v místnosti, tak to by musel poslouchat s hrnkem aby něco slyšel. Takže tak..

Tohoto hoštaplera zajímá jen 30.Kč. Mně málem poslal na invalidní vozík !!!! Neděkujem VYPADNĚTE !!!!

Vůbec nedoporučuji,zajímá ho jen 30.Kč.Málem mně dostal na invalidní vozík !!!!