Praktický lékař pro dospělé
Pod Nemocnicí 789/II, Klatovy

Pan Trejbal se velice dobre stara o sve pacienty a davam 1+*

Odborně podprůměr-nepoznal mi zavažné onemocnění. Je pravda, že ta schopnější je jeho sestra, která VŠE potřebné zařídí /ochotně objedná u specialisty/. Z tohoto důvodu jsem změnil obvod. lékaře a odešlel od něho.

Příjemný a věnující se lékař !!!!! A pořád usměvavý !!!Doporučuji !

Děkuji pane Treybale jste člověk člověčí,důsledný v nemoci,nic nenecháte náhodě,okamžitě jednáte a taky jako kamarád,který dokáže pohladit bolavou duši a pochopit.Děkuju sestřičko,jste skvělá žena,píchanečky mě od vás nebolí,děkuju vám oběma,za to,že kdykoliv k vám přijdu,máte vlídné slovo pro mě i pro malého Vašíka.Děkuju Dana Černá a Vašík.

PAN DOKTOR I SESŘIČKA JSOU SUPER.NECHÁPU LIDI,KTEŘÍ O NICH MLUVÍ ŠPATNĚ.PŘEJI VÁM HODNĚ ŠTĚSTÍ A ZDRAVÍ PANE DOKTORE.

Je fain :-))))

Trejbýk je moooc dobrej doktor,neznam doktora,který by trpělivě vyslechl potíže pacienta a ještě se snim LIDSKY bavil.

Jděte do toho.Jsou oba super a hlavně jsou normální!!!

Pan Dr. spolu se zdravotní sestřičkou dělají maximum v současném nehorázném nepořádku,který vytvořilo ministerstvo zdravotnictví potažmo parlament,či někdo jiný?

Pan Dr.Treybal je velmi fundovaný a věci znalý lékař.Jeho přístup k pacientům je velmi lidský a svým způsobem člověka,který přijde s nějakým problémem léčí i psychicky,jelikož je příjemně komunikativní.A ve vztahu k pacientovi je partnerem.Ve spolupráci se zdravotní sestrou tvoří špičkový zdravotnický tým,jelikož sestra je příjemná,ochotná,vstřícná a hlavně dovede přesně poradit v případě zaneprázdněnosti pana doktora.