Hubert Rosický

Kontaktní informace

• Pan doktor je nejlepší lékař kterého znám.Je milý,příjemný má starost o pacienta.
    Po odborné stránce je vynikající a nikdy se neplete.Při jakémkoli podezření
    odešle ihned ke specialistovi.Mám ho moc ráda.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Renata Ranková
    Renata Ranková
    Třebízského 183, Slaný
    “Maximální spokojenost velmi příjemná p. Doktorka a sestřičky také... vždy dobře a ochotně poradí pomůže jsme z… Více

Ilona Sedláčková
    Ilona Sedláčková
    Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha
    Největší kompliment paní doktorce i sestře složím tím, že po dlouhých letech jsem z ordinace odcházel nefalšovaně… Více

Mikuláš Havlík
    Mikuláš Havlík
    Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice
    Věcný, vstřícný, seriozní, příjemný, znalý svého oboru, mnohokrát mi pomohl i poradil. Lékař na svém místě. Totéž… Více

Simona Skoumalová
    Simona Skoumalová
    Žižkova 2040, Benešov
    Jsem velmi spokojena s přístupem a vedením preventivní prohlídky paní doktorky Skoumalové. Doporučuji. Více

Veronika Braierová
    Veronika Braierová
    Švermova 268/76, Liberec
    S první návštěvou jsem byl velmi spokojený. Paní doktorka je velmi pečlivá, na pacienta si udělá potřebný čas,… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Po odborné stránce je vynikající a nikdy se neplete.Při jakémkoli podezření
      odešle ihned ke specialistovi.Mám ho moc ráda.

• Velmi dobrý pan doktor. Nic nezanedbá. Jsem s ním velice spokojen. Když mi něco je, pošle mě na vyšetření, aby si byl jistý, že mi nic není. Výborný doktor

• Ráda bych pana doktora pochválila. Pečuji o 94 letou babičku, ve většině zdravotních zařízení narážíme na nezájem odůvodněný tím, "co by jsme v tomhle věku chtěli" Dnes jsem byla nucena otravovat pana doktora coby zástup za naši obvodní doktorku jestli by se na babičku nepřijel o návštěvy podívat a mohu říct, že jsem byla velmi příjemně překvapena!! Pan doktor byl velice ochotný, milý, poradil, pomohl. V dnešní době nečekané a opravdu potěšující, když člověk narazí na profesionála. Kamenářová

• T

Velmi dobrý lékař, vyslechne, poradí, velmi dobré vystupovaní, po odborné stránce bez výhrad.

• I

Vyborny lekar, vzdy nam velice pomohl. Je velice ochotny k nemocnemu. Mam dlouholetou praxi. Takovych lekaru bychom potrebovali co nejvice !

• S

Velmi příjemný a vstřícný pan doktor. Neměnila bych-mohu ho jen doporučit!!!