Pan doktor je nejlepší lékař kterého znám.Je milý,příjemný má starost o pacienta.

Smetanovo náměstí 1358, Slaný
Obvodní zdravotní zařízení (mapa)

odešle ihned ke specialistovi.Mám ho moc ráda.

Velmi dobrý pan doktor. Nic nezanedbá. Jsem s ním velice spokojen. Když mi něco je, pošle mě na vyšetření, aby si byl jistý, že mi nic není. Výborný doktor

Ráda bych pana doktora pochválila. Pečuji o 94 letou babičku, ve většině zdravotních zařízení narážíme na nezájem odůvodněný tím, "co by jsme v tomhle věku chtěli" Dnes jsem byla nucena otravovat pana doktora coby zástup za naši obvodní doktorku jestli by se na babičku nepřijel o návštěvy podívat a mohu říct, že jsem byla velmi příjemně překvapena!! Pan doktor byl velice ochotný, milý, poradil, pomohl. V dnešní době nečekané a opravdu potěšující, když člověk narazí na profesionála. Kamenářová

Velmi dobrý lékař, vyslechne, poradí, velmi dobré vystupovaní, po odborné stránce bez výhrad.

Vyborny lekar, vzdy nam velice pomohl. Je velice ochotny k nemocnemu. Mam dlouholetou praxi. Takovych lekaru bychom potrebovali co nejvice !

Velmi příjemný a vstřícný pan doktor. Neměnila bych-mohu ho jen doporučit!!!

odešle ihned ke specialistovi.Mám ho moc ráda.

Velmi příjemný a vstřícný pan doktor. Neměnila bych-mohu ho jen doporučit!!!