Hubert Rosický

Kontaktní informace

• Pan doktor je nejlepší lékař kterého znám.Je milý,příjemný má starost o pacienta.
    Po odborné stránce je vynikající a nikdy se neplete.Při jakémkoli podezření
    odešle ihned ke specialistovi.Mám ho moc ráda.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Renata Ranková
    Renata Ranková
    Třebízského 183, Slaný
    “Maximální spokojenost velmi příjemná p. Doktorka a sestřičky také... vždy dobře a ochotně poradí pomůže jsme z… Více

Ilona Sedláčková
    Ilona Sedláčková
    Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha
    Největší kompliment paní doktorce i sestře složím tím, že po dlouhých letech jsem z ordinace odcházel nefalšovaně… Více

Mikuláš Havlík
    Mikuláš Havlík
    Jiřího z Poděbrad 188/7, Litoměřice
    Dlouhodobě velmi dobré zkušenosti s panem doktorem, zejména co se týká jeho profesionality a lidského přístupu. Více

Simona Skoumalová
    Simona Skoumalová
    Žižkova 2040, Benešov
    Po několika letech jsem hledal nového praktického lékaře na Benešovsku. Podle recenzí na webu jsem si vybral paní… Více

Veronika Braierová
    Veronika Braierová
    Švermova 268/76, Liberec
    Paní doktorka mil, velmi pečlivá. Vše vysvětlí, poradí. Sestřička příjemná, také vysvětlí vše potřebné. Na řadu… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Po odborné stránce je vynikající a nikdy se neplete.Při jakémkoli podezření
      odešle ihned ke specialistovi.Mám ho moc ráda.

• Velmi dobrý pan doktor. Nic nezanedbá. Jsem s ním velice spokojen. Když mi něco je, pošle mě na vyšetření, aby si byl jistý, že mi nic není. Výborný doktor

• Ráda bych pana doktora pochválila. Pečuji o 94 letou babičku, ve většině zdravotních zařízení narážíme na nezájem odůvodněný tím, "co by jsme v tomhle věku chtěli" Dnes jsem byla nucena otravovat pana doktora coby zástup za naši obvodní doktorku jestli by se na babičku nepřijel o návštěvy podívat a mohu říct, že jsem byla velmi příjemně překvapena!! Pan doktor byl velice ochotný, milý, poradil, pomohl. V dnešní době nečekané a opravdu potěšující, když člověk narazí na profesionála. Kamenářová

• T

Velmi dobrý lékař, vyslechne, poradí, velmi dobré vystupovaní, po odborné stránce bez výhrad.

• I

Vyborny lekar, vzdy nam velice pomohl. Je velice ochotny k nemocnemu. Mam dlouholetou praxi. Takovych lekaru bychom potrebovali co nejvice !

• S

Velmi příjemný a vstřícný pan doktor. Neměnila bych-mohu ho jen doporučit!!!