Hubert Rosický

Praktický lékař

Kontaktní informace

• Pan doktor je nejlepší lékař kterého znám.Je milý,příjemný má starost o pacienta.
    Po odborné stránce je vynikající a nikdy se neplete.Při jakémkoli podezření
    odešle ihned ke specialistovi.Mám ho moc ráda.

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

Po odborné stránce je vynikající a nikdy se neplete.Při jakémkoli podezření
      odešle ihned ke specialistovi.Mám ho moc ráda.

• Velmi dobrý pan doktor. Nic nezanedbá. Jsem s ním velice spokojen. Když mi něco je, pošle mě na vyšetření, aby si byl jistý, že mi nic není. Výborný doktor

• Ráda bych pana doktora pochválila. Pečuji o 94 letou babičku, ve většině zdravotních zařízení narážíme na nezájem odůvodněný tím, "co by jsme v tomhle věku chtěli" Dnes jsem byla nucena otravovat pana doktora coby zástup za naši obvodní doktorku jestli by se na babičku nepřijel o návštěvy podívat a mohu říct, že jsem byla velmi příjemně překvapena!! Pan doktor byl velice ochotný, milý, poradil, pomohl. V dnešní době nečekané a opravdu potěšující, když člověk narazí na profesionála. Kamenářová

• T

Velmi dobrý lékař, vyslechne, poradí, velmi dobré vystupovaní, po odborné stránce bez výhrad.

• I

Vyborny lekar, vzdy nam velice pomohl. Je velice ochotny k nemocnemu. Mam dlouholetou praxi. Takovych lekaru bychom potrebovali co nejvice !

• S

Velmi příjemný a vstřícný pan doktor. Neměnila bych-mohu ho jen doporučit!!!