Sam. ordinace PL pro dospělé
Dašická 474, Pardubice

Jsem pacientem pana doktora už víc než dvacet lert a vždy, opakuji VŽDY, jsem s jeho prací i radami, přístupem...byl SPOKOJEN! Dnes (21.12.) jsem se nechtěně dozvěděl, že pan doktor k 1.1. 2012 končí - zaslechl jsem jeho slova" "Jsem už starej opotřebovanej člověk...". S tím nemohu souhlasit. V žádném případě není púan MUDr. Petr Hubert starý a opotřebovaný. Já se teď obávám a hledám na kterého praktického se obrátím.

Stará škola, poctivec, kterej nenechá nic náhodě. Všem doporučuju, ale obávám se že vzhledem k tomu, že je to šikovnej poctivej doktor, jakejch zas tolik dneska neni, místo u něj už nebude .

K panu doktorovi chodím zatím jen 3 roky a pokaždé mi dokázal dobře poradit a byl velmi ochotný.Nikdy nenechá nic náhodě.Sestřička je výborná, moc milá a velmi sympatická.Všem doporučuji

S negativním hodnocením pana doktora Huberta musím neslouhlasit. Chodím k panu doktorovi už 5 let, na doporučení mojí maminky, která je u něj také maximálně spokojená a přesto, že trpím častými zažívacímy problémy (většinou ze stresu), tak mě pan dokotor nikdy neodbyl, věnoval mi vždycky dost svého času a nenechal nic náhodě a poslal mě na všechna vyšetření. Je trpělivý a to i přes to, že jsem tam jeden čas byla jak doma a jiný už by možná otáčel oči v sloup. Je milý, nepřijde mi, že by čekal na konec pracovní doby a už vůbec nechápu, jak můžete o té nejúžasnější sestřiče, která jeho ordinaci vždy zdobí milým úsměvem někdo napsat, že je protivná!! Zřejmě jste byli v jiné odrinaci, když tu píšete tohle..
V nadcházejících měsících se chystám přestěhovat do Přelouče i tak hodlám u pana dokotora zůstat nadále. Všem ho můžu maximálně doporučit.

JE super

Velice ochotný a milý lékař, který má o své pacienty zájem. Nikdy se nestalo, že by mě odbyl nebo neprovedl nutná základní vyšetření. Nenechává nic náhodě. Sestřička velice milá, usměvavá. Přecházele jsem kvůli nespokojenosti od jiného lékaře a musím říct, že do této ordinace chodím ráda. Určitě doporučuji! Jsem moc spokojená!!!

Velice ochotný lékař, který má o své pacienty zájem. Nikdy se nestalo, že by mne odbyl. Sestřička velice milá, usměvavá. Do této ordinace chodím ráda, proto plně doporučuji! Jsme zde celá rodina a všichni jsme spokojeni.

Chodím k panu doktorovi teprve 3 roky,ale nikdy se mi nestalo, že by byl neochotný nebo nepříjemný.Sestřička je velmi sympatická a milá.Zatím mohu jen schválit.

K panu doktorovi chodím již přes 25 let, vždy pomohl a nikdy se mi nestalo, že bych nebyla ošetřena, i když jsem nebyla objednána a čekárna byla plná pacientů.Objednání mi vyhovuje a myslím si, že je dobré. To, že používá počítač je plus, je to známka, že jde s technickým pokrokem, který je stejně nutný, jako odborné vzdělávání.Současná sestřička je dle mého mínění nejlepší ze všech.

K panu doktorovi chodí celá moje rodina už léta, sestřičky jsme zažili už 3. Nikdy se nestalo, že by někoho z nás odbyl, nebo byl neochotný. Vždy se mu můžu svěřit se všemi problémy a on se snaží pomoci. Sestřička je milá i když má hodně práce. A co se týče poplatků, ty nařídila naše vláda.