Henrieta Mavrogeni, praktický lékař Praha

RESPIMED s.r.o.

U Prutníku 188, Předboj, Praha
soukromá ordinace - Praha Východ

Umístění: soukromá ordinace - Praha Východ

Paní doktorka je velmi vstřícná, profesionální, co se týče doporučení, nebo potvrzení není nikdy problém. Vždy mě správně diagnostikovala. Je pravda, že jí to občas velmi dlouho trvá, ale můžu jen doporučit.

Dnes jsem měla bohužel tu čest,ještě jsem se nesetkala s takovou arogancí. Protože se staráme o příbuzného,který nikoho nemá,tak by jsme potřebovali odbornou pomoc a doporučení pro farní charitu a paní doktorka nám ho odmítla napsat a řekla mi,že strejda je svéprávný a schopný se o sebe postarat v 79 letech,takže podle ní s Parkinsonovou chorobou, dnou,nemocným srdcem a obrovskými temně fialovými otoky na nohách, je podle ní natolik zdráv,že si zvládne denně obvazovat oteklé nohy. Již nikdy více

Neuvěřitelně neprofesionální lékař, který se podivuje nad skutečností, že pacient chce doporučení na preventivní prohlídku rakoviny tlustého střeva, ač je na ni pozván zdravotní pojišťovnou. Lékař, který bez jakékoli omluvy nedodržuje ordinační hodiny a chodí do "práce" jako do houslí. Lékař, který vyhodí pacienta ze dveří, protože si našel sám odborného lékaře a požádá o provedení předoperačního vyšetření na analgosedaci. Naprosto nedoporučuji návštěvu tohoto lékaře.

Snad nejlepší praktická lékařka, se kterou jsem se setkala, a to ve všech ohledech. Pečlivá, rozumná, laskavá a přitom se snaží necpat do člověka chemii, jako jiní lékaři. Kdybych mohla, dám 10 hvězdiček. :-)