U zimního stadionu 1759, Zlín
Oční ordinace MUDr. Tomáš Kuběna,s.r.o.

Umístění: Oční ordinace MUDr. Tomáš Kuběna,s.r.o. úraz oka

Syn přišel k paní doktorce s úrazem oka po silném úderu kopacím míčem a paní doktorka to vyhodnotila jako ječné zrno!!! a předepsala mu antibiotik.mast a kapky!!!! Ještě týž den jsme museli navštívit pohotovost v nemocnici, aby se na něj podíval někdo, kdo očím rozumí. Eva Slavíčková

Velmi prijemna pani doktorka,odbornice,chodim k ni uz asi 6 let a jeste nikdy jsem ji nezazila zamracenou a se spatnou naladou.Taky skvely ostatni personal v recepci,ordinaci i v ocni optice.Dojizdim k p.doktorce 50 km,ale vzdycky se mi to vyplati.

S paní doktorkou jsem velice spokojený,dozvím se vše co potřebuji,ve srovnání paní doktorkou v Otrokovicích a to byl důvod proč jsem se zaregistroval ve Zlíně

Velká spokojenost s ošetřením a diagnostikou problému mého otce,hlavně velmi trpělivý a vstřícný přístup.
I já osobně jsem velmi spokojen. Jen mi v prostorách ordinace chybí obyčejný nápojový stojan s vodou. Problém je i strmé schodiště do patra; i když se personál snaží pomoci.
Roslanovský V.

Objednání, čekací lhůty , atmosféra v čekárně výborná. Mladá paní doktorka moc příjemná. Poradí, myslím výborná odbornice. Velmi ochotná mluvit o problémech, příjemná.

Velká vstřícnost a ochota.