Helena Střempková, pediatr Ostrava

MUDr. Helena Střempková

Pediatr

8 názorů

Adresa

Hlučínská 2, Ostrava
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
8 názorů

Ověřeny pacient

Nám bude paní doktorka moc chybět!!!Máme ji od narození dcer až do ted.Nikdy jsme si nestěžovali a to jsme byli u ni velmi často a neřešili jen kašel a rýmu,ale i vážné choroby.Má starší dcera ,které je ted 22let měla ve 2 letech operovanou ledvinu v 9 letech dostala cukrovku.Mladší dcera má lupenku a všude v nemocnicích nás pochváliliže máme užasnou paní doktorku,která každou diagnozu odhadna správně a včas!!!Přejeme ji hodně zdravička a vždy jsem ji všem doporučila.


Chodím s dětmi k paní doktorce zatím krátce ale nemůžu si na ní stěžovat,po přečtení negativních názorů si dovolím napsat svůj.Na mé děti je hodná,chápavá,usměvavá a mě vždy vše vysvětlí.Je trpělivá a nemám s ní nejmenší problém.Sestřička je také moc hodná a milá.Já jsem naprosto spokojená.A tímto jí i sestřičce děkuji.NOVÁKOVÁ


Když jste tak blbá a dáte na pomluvy a urážky na těchto stránkách, tak běžte!


K paní doktorce Sřempkové chodím už 18 let... Vlastně mnohdy vyjde nastejno, když k ní ani nejdete a léčíte se sami doma. Dostala jsem od ní už tolik antibiotik, že mi úplně přestala zabírat. Není schopna podat přímou odpověď na jakoukoli otázku. Doposud jsem ji nezměnila, protože mi bylo mockrát řečeno, jaký kolem téhle události dělá "humbuk", takže u ní ještě ten rok vydržím, a pak přecházím. I ona by už mohla přejít... do důchodu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní Střempková sice umí být milá, to ano, ale umí být i velice nepříjemná jakmile po ní chce někdo víc než mu sama řekne. Snad na každou nemoc co jsem kdy měla mi řekla téměř to samé. "Jestli tě bolí v krku tak si kup něco na stříkání do něj, na rýmu nějaký sprej nebo kapky a na teplotu třeba Paralen. A za pár dnů se přijď ukázat". A bylo jedno co mi bylo nebo jak dlouho jsem měla problémy. Pokud se objevil i kašel, tak přidala k výše zmíněnému ještě Bromhexin. Ten však při suchém kašli dráždí ještě víc a nepomůže, což mi řekla až krční. Žádosti o omluvenky nemocných žáků razantně odmítá. Paradoxně když člověk přijde s bolestí hlavy, tak se ani nezeptá na nic bližšího a hned posílá na neurologii apod. Sestry se opravdu ptá na banální věci nebo jí je často opravena, když řekne něco špatně. Když mi před půl rokem na jakousi slabou chřipku chtěla napsat antibiotika, tak jsem si řekla, že to už je fakt moc. Za mých 18 let mi jich napsala kvůli angínám tolik, že teď nemám téměř žádnou imunitu a chytnu každý bacil a každá léčba teď u mě trvá mnohem déle. Všem doporučuji volit jiného lékaře. Tato doktorka měla do zaslouženého důchodu odejít už dávno a sama usoudit, že je třeba dát příležitost jiným lékařům.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


-

Velice špatná lékařka!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Jsme spokojeni


M

...nevím, co se paní Juroškové nelíbí - chtělo by to nějaké argumenty, když tak kritizuje. Já si na paní doktorku nemůžu stěžovat a to tam se synem chodím bezmála 14let. Vždy je milá, příjemná, pečlivá a rodičům (laikům) vysvětluje podrobně co je potřeba udělat, jak léčit atd. Pro nás velmi dobrá doktorka! :-))


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti