PRIVÁTNÍ LÉKAŘ s.r.o.
Foerstrova 918/33, Olomouc

Umístění: PRIVÁTNÍ LÉKAŘ s.r.o. Jiný

Paní doktorka mi vzdycky hned napsala antibiotika a prislo mi ze me skoro vůbec nevysetrila. Někdy nezabrala tak pak zkusila jiné antibiotika.

Paní( doktorka) se ráda směje.Navštívila jsem ji s bolestí a otokem nohy a ona mi se smíchem řekla,že to mám z prášků na vysoký tlak.Naštěstí jsem měla druhý den kontrolu na onkologii,tam jsem nohu ukázala a zjistili,že mám Růži.Nečte a neuznává zprávy od odborných lékařů a ještě vás seřve ,proč chodíte k odborníkovi a ne k ní.Člověk si u ní připadá,že obtěžuje.

Osobně si paní MUDr. Stárkovou velmi vážím. Vždy se při mé návštěvě chovala vstřícně a profesionálně. Můj zdravotní stav není z nejlepších, ale paní Stárková nachází řešení a společně absolvujeme ten běh na dlouhou trať ku prospěchu mého zdraví.
Děkuji. Libor Gašparovič

Připojuji se k těm, kteří pociťují laxní a ne úplně profesionální přístup na základě více zkušeností: např. medika nepředstavila, nezeptala se, zda nevadí. Očkování ze zákona (proplácené státem) - neví jak v takovém případě objednat vakcínu bez snahy o zjištění jenoduše odešle pacienta jinam (nikdo z mých kolegů s tím problém neměl).... Navíc mám pocit, že pokud pacient nemá akutní potíže a jen chce vysvětlit (najít příčinu) signály těla (např. dlouhodobé kruhy pod očima) a předcházet tak - pak se opravdu víceméně "vysměje".

nezájem,také mi bylo sděleno,že si nemoc moc zabírám-po operaci karcinomu.Při problému napíše léky,ale kontrolní vyšetření se nekoná.Pokud chci napsat jen léky,tak musím do ordinace a zaplatit 30kč.U jiných lékařů to jde,ale u ní ne.

Pokud přijde člověk s problémem, odešle ho na různá vyšetření, ale pokud nezjistí nic závažného, tak si s tím hlavu neláme a nechá to být a dál to neřeší, velmi laxní přístup. Dokonce se mi stalo, že se mi vysmála, že se o sebe moc strachuji aniž by mi vzala krev nebo cokoliv a poslala mě se smíchem domů. Tohle není přístup profesionála. Jediné plus je sestřička, ta je opravdu milá a moc fajn. Ale lékařku rozhodně nedoporučuji.

Dr.Stárková je dle mého názoru velmi dobrá lékařka. Kdysi se jí nezdála má vyšetření, i když vyloženě alarmující nebyla a poslala mě na další testy. Můžu děkovat Bohu, že to udělala, protože mi byl objeven karcinom, ale ve velmi raném stádiu. Jsem již v pořádku/snad/ a na paní doktorku Stárkovou nedám dopustit! I jinak se vždy chovala korektně, neodbývá člověka jen proto,že má plnou čekárnu/ano,to občas má, protože pacienti ji mají rádi a chodí za ní spousta z nich ze SPEi/.

No, tak tohle se snad musí nějak vyrovnat. Já jsem taky pořád na SPEA a rozhodně nemůžu vyčítat doktorce Stárkové, že mě neinformovala. To by se z toho asi pominula, informovat všechny pacienty. Podle mého názoru nás měla informovat přímo SPEA! Je to jaksi institut a ten má řešit věci za své zaměstnance. Přesně nevím, jak to Dr. Stárková měla zařízený, ale myslím, že byla prostě zaměstnanec. Proto trvám na tom, že péči o nás (pacienty a klienty) v tomto případě projela přímo SPEA.

Byl jsem velmi sklamán když jsem k ní přišel na kontrolu a napsat léky že paní doktorka nás pacienty na SPEI opustila a tím bez upozornění předhodila jiné doktorce ke které zatím nemám důvěru.Velmi tím zklamala své pacienty kteří ji měli rádi.

Doktorka je to asi spíš průměrná. Chodím k ní celkem ráda. Je milá, má na člověka čas, co se týče přístupu, nemůžu si stěžovat.
Ale - přišla jsem k ní s podezřením na konkrétní nemoc, kterou máme v rodině a jejíž příznaky se u mě začaly projevovat a ona mi odborně vysvětlila, že přeháním, nic se mnou neudělala a já odešla tak, jak jsem přišla. Mám teď čím dál větší křeče a asi k ní zase budu muset jít, ale mám z toho docela obavu. Myslím, že by mělo být v zájmu lékaře, postarat se o své pacienty. Nikoliv jen vybrat regulační poplatky a s nějakou snůžkou větiček je poslat domů.
Sestřička je u doktorky skvělá. Dokáže pozvednout náladu :)