Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Velice příjemná paní doktorka která dětem rozumí, jsem s ní 100% spokojená, neměnila bych:-)

Paní Doktorka je velmi milá, trpělivá a chápavá!

Nebyla jsem se synem u jiného pediatra než u Dr. Reindlové a nemám k tomu ani důvod, přestože jsme se přestěhovali. Na nás je velice milá, sestřička taky. Na někoho to může působit až přeslazeně. Pro děti je to ale velice důležité!!! Pediatr a každý kdo je profesionálně ve styku s dítětem se musí umět naladit na komunikaci s dítětem... Začali jsme k ní chodit na doporučení mojí kamarádky, která s ní má také - se dvěma dětmi - už několik let dobré zkušenosti. Neznám samozřejmě podrobnosti těch špatných případů, které tu některé maminky popisují. Dost mě překvapuje, že by se doktorka chovala tak neprofesionálně. Nezdá se mi, že by doktorka nepoznala zánět močových cest nebo anginu... Nechce se mi věřit, že by to bylo tak jednoduché... Vždycky je to o komunikaci. Některé maminky se mi i v čekárně svěřily, že "radši doktorce neřeknu, že už ke kojení dávám i Sunar, doktoři to prý nemají rádi..." Podle mě jeden z nejhorších přístupů rodiče k dítěti. Pokud doktor nesnese upřímnost ("to doktor nemá rád"), tak bych k němu už nešla. Je v zájmu rodiče, potažmo dítěte mluvit s doktorem otevřeně. Sama mám od narození zdravotní problémy a vím, že každý doktor komunikuje a léčí jinak. Pokud nejste spokojení, přejděte a zkuste štěstí jinde. Pokud budete u třetího, čtvrtého doktora stále nespokojení, hledejte chybu jinde...

Mohu jak paní doktorku tak sestřičku jenom pochválit, máme jen samé dobré zkušenosti. Obě jsou k dětem milé a jak již bylo řečeno ví co dělat. Záleží samozřejmě hodně i na spolupráci rodičů. I po zkušenostech, kdy jsem již dvakrát byla s dcerou v nemocnici a ona vždy poté plakala a měla z lékařů strach se situace zklidnila a dnes kdy jsou dceři téměř dva roky chodí do ordinace s úsměvem a odcházíme s posílanou pusinkou. Jsem velice spokojená.

Ano,souhlasím . Opravdu záleží i na rodičích.Ale paní doktorka je opravdu skvělá.I v případě,že vlítnete do ordinace s hrůzou v očích ve strachu o své dítko,dokáže zachovat klid a okamžitě jedná!Díky ní mám dnes k mé radosti dvě zdravé děti!!! Je to člověk na svém místě a se sestřičkou tvoří bezva tým !!! Paní doktorko...DÍKY !!! :o)

No,záleží také na tom,jak pacient,v tomto případě rodič,dokáže správně chápat a spolupracovat s lékařem.Co se mě týče,paní doktorka vždy ví,o čem mluví a nebýt ji ,nevím jak by dopadly mé děti . A nejen milá a vstřícná , ale je ve svém oboru,na svém místě! Díky.

Ano souhlasím, tato paní doktorka je velmi milá a naslouchá vám,mluví s vámi,ale to je také všechno o léčbě nemůže být ani řeči.

Pani doktorka je opravdu na svem miste dekujem.

je to velice zkušená,šikovná a hlavně moc hodná paní doktorka,musím pochválit i sestřičku.Obě moc dobře ví jak s dětmi,aby neplakali.Moc chválím a dávám 1***

Tato paní doktorka, je na správném místě, velmi ochotná a naslouchavá, nemáme s ní sebemenší problém a na kontroly chodíme velice rádi.