Helena Nováková-Antkowiczov, pediatr Louny

MUDr. Helena Nováková-Antkowiczov

Uložit

Pediatr Více

36 názor

Uložit


Adresa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Náměstí B. Rejta 2774, Louny

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsme chodili od narození meho syna.Vzdy byla velka spokojenost. Až když jsem tam přišla na očkování a jen se zmínila že mi malej pokaslava a že nevím zda je to od zubů začla být nepříjemná a mluvit o tom, že ji tam rodič už nepřijde s dítětem když se dozví, že tam mám dítě na očkování s kašlem ( 3-4x za den zakaslal ) to ani nevěděla, protože mě nenechala ani říct jaký kašel je nebo jak často. Byla hodně nepříjemná a úplně mě dorazilo,že bez pořádného popsání a vyšetření hned předepsala antibiotické kapky do nosu na zelenou rýmu (odsala jsem jednou ráno čirou nudlicku). Hodně nás paní doktorka zklanala, protože jsme s ní nikdy neměli problémy a malému se líbila. Hned jsme našli jinou paní doktorku, která rekla,že je malý v pořádku a ať v žádném případě kapky nedavam. Ještě reknu,že paní doktorka Nováková vždy spěchala pořádně se jí ani člověk nemohl na nic vyptat za to naše doktorka se nám bez problémů věnuje tak dlouho jak je potřeba. Jediné co mě mrzí je,že už neuvidíme úžasnou pani sestřičku ....Někdo je s paní Novákovou spokojený,ale pro mě je to doktorka,která to umí s dětmi,ale chování k rodičům (hned tyká) a léčba není na úrovni kde by být měla.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřený profil

Chodím k paní doktorce s dcerou i se synem a nikdy bych neměnila!!!! Obě děti mají MUDr i sestricku rady a nikdy u MUDr nebreci. Má skvělý přístup k dětem, řekne jim, co bude dělat :-) a to že mi týká No a proč by nemohla, nechalpu, že tohle někomu může vadit :-( dvakrát jsem musela jít k zastupujícímu lékaři a stačilo mi to, abych se utvrdils v tom, že máme tu nejlepší paní doktorku i sestricku !!!!!!!!

E
Ověřený profil

perfektní, jsme velmi spokojeni, malá se tam pokaždé velmi těší a už chce být taky doktorkou :)

J
Ověřený profil

Paní doktorka a sestřička Marcelka, jsou nejlepší dvojka co může být.Chodím sní s dětma už 29let a lepší nejsou snad nikde.To že spolu už pracují tak dlouho,značí jediné-jedničky.Děkuji, vždy mým 5dcerám pomohly.Přeji mnoho dalších skvělých let, při ošetřování dětiček 0-18leté.

J
Ověřený profil

Moje děti už k paní doktorce nechodí, ale chodím k ní s vnoučaty. Mám jen tu nejlepší zkušenost. Je velmi obětavá, milá k dětem i k dospělým, zkrátka mohu o ní říci jen to nejlepší. Jen víc takových!

P

Maximální pečlivost, jinou takovou doktorku nenajdete!!!

Ověřený profil

Paní doktorka je vynikající, nedám na ní dopustit. Škoda, že neléčí i dospělé, hned by se u ní zaregistrovala celá naše rodina. Chodila jsem k ní se všemi svými dětmi a teď i mé dvě neteře a malý vnouček. Neznám lepší lékařku, neponechá nic náhodě, má skvělý přístup k dětem a rodičům. S vynikající sestřičkou Marcelkou tvoří skvělý tým. Přeji jim hodně dalších spokojených pacientů.

měla bych napsat svůj názor ?to se nedá tahle doktorka ?to je asi rodinej přítel si myslím a má nejlepší sestřičku co znám

Já mohu za sebe říci, že lepší lékařku neznám, jsem moc ráda, že chodím se synkem i dcerkou právě k této paní doktorce, má skvělý přístup k dětem i nám dospělým, jsem ráda, že je mě vždy vysvětleno vše co chci vědět, moc jí děkuji za to, že je taková jaká je, hrozně si jí vážím a nedám na ní dopustit, musím samozřejmě pochválit i sestřičku, která je take bezkonkureční , moc vám oběma děkujeme.

K paní doktorce jsem chodila s oběma dětmi a nyní tam chodí vnouček. Je takovým krásným příkladem odborníka i člověka zároveň. Poradí, pomůže, dá se s ní mluvit i o obavách z vyšetření. Vše vysvětlí a k dětem má úžasný přístup. Vzpomínám na různé drobné příhody z její ordinace. Například jsme spolu svého času solidně obchodovaly. Rodiče jí kdysi nosili vyřazené gumové hračky, které sestřička Marcelka pečlivě umyla a vydezinfikovala a děti si s nimi v ordinaci a v čekárně hrály, aby se zabavily. Dcera byla ujetá po zajících a tak jakmile jsme z tašky vytáhly gumové pískáky, věděly obě, že bude další kšeft. Za kýženého ušáka jsme velkoryse daly i dva kusy jiného druhu. Jednou jsme se s dcerou obě ráno probudily, oběma nám bylo už v noci zle a ani jedna jsme nebyly schopné se k paní doktorce dotáhnout po svých. Když jsem jí po telefonu vylíčila situaci, že máme obě pomalu čtyřicet, řekla krátce - přijdu kolem poledne. Přiběhla, plášť za ní vlál, ode dveří volala, mámo, honem, já tam mám lidí snad do večera! Prohlédla dítě, konstatovala, pěkná angína, tady je recept, máma taky pěkná, vezmete to najednou, šikovný, a holky držte se, já zas letím. Léky vyzvedl manžel, mně dal o den později můj lékař taky antibiotika a bylo. Kdyby si dětský pacient mohl vybírat, vybral by si určitě naši paní doktorku i s její sestřičkou. Snad se jednou dětičky dočkáte...!

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti