MUDr. Helena Nováková

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Praktický lékař gynekolog
Horní 940, Frenštát pod Radhoštěm

Umístění: Praktický lékař gynekolog

S paní doktorkou jsem spokojená, nepříjde mi, že by někdy něco zanedbala. Při každé kontrole mi bere stěry kvůli rakovině děložního čípku. Působí na mě velice profesionálně.

K paní doktorce chodím čtvrtým rokem a jsem velice spokojená. Měla jsem jednou velmi vážný problém, na který mi přišla a doktoři v nemocnici ji obdivovali, že to objevila, že je to na přístrojích které má v ordinaci skoro nemožné. Doporučuji

K paní doktorce chodím teprve asi půl roku a nikdy před tím jsem k jinému lékaři nechodila a už i já poznám, že s ní není něco v pořádku. Mám takový problém a byla jsem na vyšetření za toho půl roku asi už 4 krát... Pokaždé mi dala nějakou mastičku a čau... Žádné vyšetření třeba krve nebo moči nic... Naposledy mi řekla, že jestli to nepomůže mám se stavit akutně bez objednání. Přišla jsem v půlce jejích ordinačních hodin a čekala jsem tam hodinu, protože celou dobu neměla čas. Nakonec mě vzala a první co jsem slyšela bylo jak mě sjela jako malou, že mám přijít dřív. Pochybuji, že by si na mě udělala před tím čas, když už říká lidem, že mají přijít akutně, tak si tam nenapráskám čekárnu objednanými pacientkami. To co mi pak řekla mě, ale otřeslo víc. Paní doktorka mi řekla, že zkusíme něco jiného třeba to pomůže, ale taky třeba nepomůže vůbec nic... To že jsou její vyšetření docela bolestivé a je velmi náladová a pohlíží na mě z vrchu bych možná ještě přežila, ale tohle...? :(
Jediné veliké + je paní sestřička, na tu si snad nikdo stěžovat NEMŮŽE :)

S touto paní dr.nejsem vubec spokojená,potřebovala jsem ošetřit v akutním připadě a odmítla mě,že si mám zajít jinde,i po tom že jsem ji řekla že tam prostě nedojdu.Chodím k dr asi 25km odsud,kterou bych už ani nestihla a prostě smula.Tento přistup se mi nelíbí a jako doktorka se zachovala velmi neprofesionálně!!

Chodím k ní 15 let, mám za sebou dvě těhotenství a musím jen chválit. Milá, klidná, se zájmem o mé potíže. Jelikož neměla ordinaci vybevenou všemi ultrazvuky apod, byla jsem i u jiných gynekologů, ale jsem ráda, že jsem zpátky u ní. Neměnila bych.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, vždy mi pomohla, sestřička taky super.

Byla to moje první gynekoložka. Jako mladé a stydlivé holce mi vyhovovala. Hup na kozu a důležité bylo být co nejdříve z ordinace ven. Pak se v jednadvaceti priority změnily. Při menstruaci jsem měla neskutečné bolesti. Paní doktorka mě odbyla, že to je normální a že po porodu se to spraví. Otěhotnět jsem chtěla, ale nešlo to, od paní doktorky žádné rady. Měla jsem z ní vždy pocit, že jsem jen otravný fracek co dělá problémy. Přístup byl opravdu hrozný, ve stylu: "Co mi budete povídat já jsem taky žena, tak musím vědět nejlíp co je normální a co ne, tak mi tady nesimulujte." Nakonce jsem změnila lékaře, po několika vyšetřeních zněla diagnóza - zanedbaný zánět vejcovodů. Bolestivé vyšetření v nemocnici pomocí kontrastní látky potvrdilo, že jsou neprůchodné. Otěhotnět přirozenou cestou se mi nikdy nepodaří. Že přístup a řešení problémů pacienta jde i jinak, jsem se přesvědčila bohužel až po změně lékaře.

Dobrý den všem,
dle mého názoru to není špatná lékařka. Chodím k ní už asi 8 let, vždy mi pomohla a poradila. Nyní jsem těhotná a nemůžu si stěžovat, že by mě zanedbávala. Jestli se stane, že někomu na něco nepřisla je možné- ale ptám se Vás jste doktoři? Víte jak je težké někdy na něco přijít? Každý člověk může udělat chybu i lékař- to se prostě stává. První hoď po ni kamenem, kdo jsi bez chyb!!! Kdo ses nikdy ve své práci nespletl, kdos nikdy nebyl náladový atp.?? Že by ticho?? Paní doktorka je občas náladová, ale kdo není? Vy jste v práci na všechny vždy příjemné? Zamyslete se i nad sebou než začnete takhle psát..

Lucie

Já jsem u p. doktorky víc jak 8 let a nemám k ní žádnou výtku. Je přijemná,tolerantní a vždy vyjde vstříct, zajímá se o potiže pacienta a řeší je, alespoň vždycky ty moje. Nová sestřička je úžasná, maximálně chválím. S předešlou nemám moc dobře zkušenosti, předvším s jejím přístupem. Jsem moc ráda za tu novou. Super !!!!!!

Paní doktorku nedoporučuji, je náladová a váš problém vlastně není ani problém, protože výtoky přece trpí každá druhá, takže není co řešit. Ale poslední dobou se zlepšila, ptá se, zda je vše v pořádku, ale přesto z ní lze cítit jakousi lhostejnost:( Co se týče toho, zda je dobrá diagnostička či ne, tak se ke mně doneslo, že už párkrát přehlídla závažný zdravotní problém:( Ale chválím novou sestřičku, ta stará paní byla také kolikrát nepříjemná, škoda že tato nová setra není paní doktorkou