Ord. lékaře specialisty - interna
Malé náměstí 1700, Benešov

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - interna Jiný

Paní doktorka i sestra jsou velice ochotné,absolvoval jsem již poněkolikáté celkové vyšetření vždy ochota a je zde znát i velká zkušenost oboru. Za mě spokojenost.

Mé zkušenosti s touto lékařkou jsou bohužel víc než špatné.Nechala mě čekat v 7.měsíci těhotenství 3h!!!v čekárně, přestože jsem byla objednaná. Mým problémem byl vyšší krevní tlak a tak mi sdělila, že nemám pít alkohol a kávu! Pominu-li fakt,že jsem byla v pokročilém stádiu těhotenství, tomu říkám opravdu odborný názor.Pokud se k této lékařce odhodláte, vřele doporučuji úplatek pro sestru, protože jak jsem si všimla, ten spolehlivě otevírá dveře.

takový přístup lékaře sem v životě neviděla vřele nedoporučuji tuto lékařku. Jsou tu od toho aby nám pomáhali mi jim za to platíme ale pri tom platíme za NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zadávám nejhorší, neboť mi paní doktorka zkazila více jak rok života. Koncem dubna před 5 lety mě kouslo klíště. Bezprostředně po jeho odstranění, časově v řádu dnů jsem začal mít bolesti hlavy a zvýšené teploty. Na lýtku byl červený flíček asi velikosti 2 korunové mince. Navštívil jsem pí doktorku a vše popsal. Prohlásila, že mám virózu a předepsala ibalgin. Flíčku na noze se spolu se setrou vesele zasmáli, že to nic není a oni že prý viděli pořádné fleky. Řídil jsem se radou své lékařky, do července se trápil s boletmi hlavy a nakonec skončil v nemocnici s boreliozou. Po zaléčení jsem začal chodit opět do práce ale po krátkém čase se problémy začali opakovat. K bolestem hlavy a neustálé zvýšené teplotě se přidala ještě hrozná únava. Opět jsem navštívil svou lékařku. Nechala mě absolvovat spoustu jistě nákladných vyšetření u specialistů s nulovým výsledkem. Tak mi alespoň sdělila, že její známá trpí podobnou únavou také a sestra mi ještě při odchodu vylíčila, jak ona má každou chvíli také teplotu, zvláště po práci na zahradě. Prostě vypoklonkovali hypochondra. Musel jsem převzít iniciativu, protože mi bylo stále mizerně. Vyhledal jsem soukromou placenou praxi MUdr. Bojara. Ten nechal udělat krevní test a určil diagnosu: trvající borelioza. Zaléčil mne silnými antibiotiky a od té doby mám pokoj. Sečteno podtrženo: po roce a půl jsem se konečně zbavil nemoci, která mohla být zaléčena okamžitě.