Helena Kardová, internista Benešov

MUDr. Helena Kardová

Internista

3 názory

Uložit


Adresa

Malé náměstí 1700, Benešov
Ord. lékaře specialisty - interna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

0.5

Obecné skóre
3 názory

M
Ověřeny pacient

Mé zkušenosti s touto lékařkou jsou bohužel víc než špatné.Nechala mě čekat v 7.měsíci těhotenství 3h!!!v čekárně, přestože jsem byla objednaná. Mým problémem byl vyšší krevní tlak a tak mi sdělila, že nemám pít alkohol a kávu! Pominu-li fakt,že jsem byla v pokročilém stádiu těhotenství, tomu říkám opravdu odborný názor.Pokud se k této lékařce odhodláte, vřele doporučuji úplatek pro sestru, protože jak jsem si všimla, ten spolehlivě otevírá dveře.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

takový přístup lékaře sem v životě neviděla vřele nedoporučuji tuto lékařku. Jsou tu od toho aby nám pomáhali mi jim za to platíme ale pri tom platíme za NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Zadávám nejhorší, neboť mi paní doktorka zkazila více jak rok života. Koncem dubna před 5 lety mě kouslo klíště. Bezprostředně po jeho odstranění, časově v řádu dnů jsem začal mít bolesti hlavy a zvýšené teploty. Na lýtku byl červený flíček asi velikosti 2 korunové mince. Navštívil jsem pí doktorku a vše popsal. Prohlásila, že mám virózu a předepsala ibalgin. Flíčku na noze se spolu se setrou vesele zasmáli, že to nic není a oni že prý viděli pořádné fleky. Řídil jsem se radou své lékařky, do července se trápil s boletmi hlavy a nakonec skončil v nemocnici s boreliozou. Po zaléčení jsem začal chodit opět do práce ale po krátkém čase se problémy začali opakovat. K bolestem hlavy a neustálé zvýšené teplotě se přidala ještě hrozná únava. Opět jsem navštívil svou lékařku. Nechala mě absolvovat spoustu jistě nákladných vyšetření u specialistů s nulovým výsledkem. Tak mi alespoň sdělila, že její známá trpí podobnou únavou také a sestra mi ještě při odchodu vylíčila, jak ona má každou chvíli také teplotu, zvláště po práci na zahradě. Prostě vypoklonkovali hypochondra. Musel jsem převzít iniciativu, protože mi bylo stále mizerně. Vyhledal jsem soukromou placenou praxi MUdr. Bojara. Ten nechal udělat krevní test a určil diagnosu: trvající borelioza. Zaléčil mne silnými antibiotiky a od té doby mám pokoj. Sečteno podtrženo: po roce a půl jsem se konečně zbavil nemoci, která mohla být zaléčena okamžitě.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti