Ord. praktického lékaře pro dospělé
Bratislavská 1369/6, Ústí nad Labem

Arogantní, vyžadující si úctu, kterou si pro své chování nezaslouží. Neváhá dávat najevo, že je víc než obyčejný člověk.

Umístění: Ord. praktického lékaře pro dospělé Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé a hodné. Při každé prevenci mě řádně vyšetří a když mám nějaké zdravotní potíže vždy mi pomůže a dobře poradí. Jejich přístupu si cením a vážím si jejich práce, protože málokterý lékař se mi věnoval tak pečlivě jako zde. Děkuji.

Paní doktorka je velice pečlivá a na vše dává pozor. Myslím, že jí velice jde o zdraví pacientů. Při každé preventivce mi dělá kontrolní odběry, což oceňuji, protože to dělá málo lékařů a aspoň máte jistotu zdraví. Má přehled a všemu rozumí, hodněkrát mi pomohla. Je pravda, že paní doktorka někdy za něco vynadá, ale já se jí nedivím, když člověk nedodržuje to, co by měl. Je pro mě důležitější mít pečlivou doktorku, co o mě dbá a občas mi vynadá, než doktora co je nonstop milý, usmívá se a je mu vše tak nějak jedno a jen píše atb. Takže za mě veliká spokojenost. Sice dojíždím 30km, ale za tu péči mi to stojí.

Arogantní,náladová občas až agresivní a povýšená.Nechápu jak člověk může dělat tuto práci když absolutně nemá vztah jak k pacientům (hlavně mladších než je ona sama) tak k práci celkové,když ji to nebaví nechápu proč v tomto oboru pracuje.Člověk snese hodně rozmarů ale tahle paní doktorka je hotový nezmar!

no myslím že paní doktorka je dobrá a rozumí tomu co dělá.Nemám osobně co bych vytkl.No a že na lidi je občas pruďas,tak to se v dnešní době nedivím,lidi jsou zlý a hnusný a občas to jinak nejde než na ně občas hejknout.Asi bych nebyl jiný,možná ještě horší

Po dnešní (a poslední) návštěvě u paní doktorky jsem měla trochu pocit, jestli jsem něco nepřehnala, ale po prohlídce této stránky jsem více než v klidu!
Přišla jsem za paní doktorkou, jestli by mi napsala omluvenku (jsem na VŠ), že jsem byla celý týden nemocná doma. Teplota, bolení v krku, nic tragického – tyto jednodušší záležitosti se snažím léčit přírodním způsobem. Sestra mi hned v úvodu změřila teplotu – stále jsem jí měla zvýšenou. Doktorka mi sdělila, že teda neví, kde to žiju, že se omluvenky zásadně nevydávají na konci týdne – i když jsem jí upozornila, že bydlím 50km odtamtud a je tedy pro mě obtížné a nepříjemné se tam dostat, zvlášť když mi není dobře. Ona na mě, že jak mě má asi teda vyléčit, když přijdu na konci týdne – řekla jsem jí, nepotřebuji léky, jen potvrzení, že jsem byla doma, že se léčím bylinkami. Ona začala hystericky vyjekávat, že když teda opovrhuji klasickou medicínou, tak za mě nemůže ručit, co kdybych dostala zápal plic. Znovu mi opakovala, že neví, kde jsem to vzala, že ona mi omluvenku může dát na konci týdne. Odpověděla jsem jí, že mi to lidé v mém okolí – přítel, rodina, řekli, že to jde (taky to u svých lékařů tak dělají). Ona se mě nesmyslně ptala, kolik teda přítelovi je, že takhle radí. Řekla jsem, že dost na to, aby věděl, že to jde. Pak se na mě znovu otočila, a začala hulákat, že na to kolik mi je, sebevědomí mi teda nechybí. Řekla jsem, že lepší mít sebevědomí, než ho nemít, a ona na mě, že teda – cituji: „Něco jinýho je mít zdravý sebevědomí, než být takhle nevychovaný a drzý – já mám dceru ve vašem věku, a kdyby se chovala jako vy, hned bych jí to pěkně vytmavila!“. Nakonec se mi asi chtěla pomstít, nebo nevím, protože mě vykázala z ordinace s větou „Víte co? Tak já vám tu omluvenku teda nenapíšu!“
Myslím, že by si paní doktorka sama měla vyhledat odborníka, který by jí pomohl vyřešit její očividné komplexy, které si léčí na lidech.

K paní doktorce chodím 17 let, je skvělá, svědomitá a pečlivá..stejně tak i sestřička.Vřele doporučuji!

arogance a nezájem, povýšený postoj k lidem, vše to vyvažuje výborná sestra která se snaží víc než to je možné.

Dokud po p. doktorce nic nechcete, tak je to OK. Potřebovala jsem napsat paragraf na manžela, aby se staral o naši malou holčičku, protože jsem těhotná a chytla jsem nějakou virózu a opravdu mi nebylo dobře. Nejsme hypochondr a k doktorovi chodím opravdu v nejnutnějších a nutných případech. V tomto případě jsem u p. doktorky byla cca asi 5x za tuším pět let a z toho 2x v preventivních záležitostech. Nejen, že mi nebyla schopná vysvětlit vše ohledně paragrafu pro manžela, chovala se ke mně jako k nemyslícímu (mám VŠ) a připadala jsem si jako neschopná matka, která nic nevydrží, pak najela na litanii o tom, že manžel musí mít super práci, když mu dovolí takovýto paragraf a že vlastně s nachlazením to nejde... Nakonec mě dorazilo, že mi i v 6 měsíci těhotenství preventivně i přes diagnózu NACHLAZENÍ napsala ATB!!!!! A to jsem se snažila brát pouze Paralen, abych nezatěžovala mimčo!!!! Čekala bych víc pochopení a empatie a především slušného chování! Pokud se někdo chce stresovat a naštvat se, tak vřele doporučuji!!!! Sestřička je miliónová, té bych dala 10 hvězdiček, ovšem doktorka je pravý opak!!!!

velice špatná péče, nezájem, ignorace...mám jiného doktora a už se nestresuji jít s problémem k doktorce s hrůzou, jestli mě zase sjede nebo bude ,, jen'' nepříjemná...vřele nedoporučuji.