Ordinace PL stomatologa
Komenského 1245, Hořovice

S paní doktorkou jsem maximálně spokojen. Se zuby moc problémů nemám, plomby bych spočítal na prstech jedné ruky a všechny drží perfektně. I osmičky mi jednu nebo dvě téměř bezbolestně vytrhla (s jednou jsem byl u zastupující paní doktorky, jednu ještě mám).

Moje aktuální zkušenost je s ulomeným zubem - kousnutím do kamene v jídle z restaurace jsem si ulomil téměř půlku zubu. Ulomený zub mi byl velice ohleduplně ošetřen a dostal jsem umrtvovací vložku. Večer mi sice vypadla, ale hned druhý den jsem dostal novou (ta první v té díře nemohla mechanicky držet, bylo potřeba ubrousit zub více), kterou jsem vytáhl žvýkačkou až těsně před plánovaným ošetřením. Protože se nerv neumrtvil až do konce, dostal jsem ještě jednu. Odstranění nervu nebylo příjemné, ale díky profesionálnímu přístupu velice snesitelné. Pak jsem dostal finální výplň a dnes mi paní doktorka dodělala vršek zubu a zalakovala pryskyřicí. Zub je plně funkční a vypadá skvěle.

Při každém zákroku postupovala paní doktorka velice citlivě a ohleduplně a i sestřička je velmi milá. Prostě si nemohu ani trochu stěžovat.

Závěrem bych chtěl vyjádřit obdiv ke dnešní stomatologii - materiály a technologie jsou úplně jinde než před pár lety.

Tak já osobně nemám proti zubařce špatné slovo. Je pravda že zubaře navštěvuji sotva jednou za rok. A že mi nechtěla vytrhnout moudráky, s tím že mám dostatečně velkou čelist, ale nemohla čekat že zub porostou do ostatních zubů načež mi prskly 4 na obou strannách. Ale korunku (no spíš takový nástavec) který jsem dostal v 15ti na pár týdnů aby se vidělo jak budou zuby reagovat mi díky mé lenosti vydrželi doteď (27 let) a to měli vypadnout :-) Zuby mám zdravé možná proto nemám tolik špatných zkušeností, ale lidi co znám a chodí k ní, tak jsou spokojený. Oni jsou zuby a problémové zuby. Stejně tak jako nejlepší automechanik nikdy nespraví problémové auto tak ani zubař u některých zubů neudělá zázrak. Můžem vůbec být rádi že nežijem v Rumunsku nebo jinde na východě. Toť můj názor

Bohužel také nemám pro paní zubařku Brotánkovou nejlepší hodnocení. Vydržela jsem k ní chodit celých 15 let. Na nepříjemnost si nemůžu stěžovat, ale kvalita její péče byla a je kritická. Výplně od ní opravdu nevydrží, takže jsem ji "navštěvovala" opravdu často. Největší šok byl, když jsem se svoji malou dcerou navštívila jinou zubařku a ta aniž by se mi podívala do pusy - se zhrozila mých dásní a okamžitě mi doporučila jejich léčení. Přitom jsem měsíc před tím byla u paní Brotánkové a to, že mám začínající paradentózu vůbec nepoznala. Navíc jsem byla informována, že mám spoustu zubního kamene, který se má při každé preventivní prohlídce odstraňovat - zírala jsem, protože mě byl odstraněn (za zmíněných 15 let) jen 1x! To byla poslední kapka a okamžitě přecházím k jinému zubnímu lékaři! Znám další dva bývalé pacienty paní doktorky, kterým zničila zuby. Znamením, že paní doktorka nebude asi tak dobrá je i to, že vás objedná nejpozději do týdne. Všude jinde čekáte 1-2 měsíce. Takže tuto zubařku nedoporučuji!

To se musí zažít, ale nedoporučuji to zkoušet. Paní "doktorka" nerozpozná ani zdravý zub od zkaženého a klidně vyvrtá zdravý!!! To je vrchol. Souhlasím, že je schopna vrtat a vrtat a ničit zuby! A to dětem! Neskutečný případ! Nechápu, jak může stále ještě vykonávat tuto profesi!

Proboha takove bolesti co jsem musela vytrpet a stejne mi pani doktorka nedovedla pomoct!!!
Plomby mi vydrzely max 1 mesic a pak zase brouseni a vsechno na novo teda az do te doby nez mi ze zubu nezustalo nic a musel ven!!!!

C

Zubní výplně od dr. Brotánkové vydrží velmi krátce, několikrát se mi stalo, že plomba vypadla již druhý den. Za 4 roky, kdy jsem tam chodila, me to stalo spoustu penez jen na zbytečných cestách kvůli opravám její nekvalitně provedené práce. Navíc má ukrutně krátkou ordinační dobu, nevyhovující "normálním" pracujícím lidem. Nedoporucuji.

Je úplně neschopná. Ordinuje ve škole a ničí zuby dětem. Dopadl jsem po jejích zákrocích tragicky. Plomby mi stále vypadávály, ona jen vrtala a vrtala, no a pak mi praskl zub, teď druhý. Jeden už je venku a druhý dopadne podobně. Od ní rychle pryč.