MUDr. Helena Blešová

Zubař Více

Morkovice-Slížany 1 adresa

Praktický zubní lékař
Nádražní 200, Morkovice-Slížany

Já si teda nemůžu stěžovat, sice už mám stomatoložku tady v Brně, ale s paní Blešovou se to nedá srovnávat.. to co mám tady za fůrii, to je děs..takže dávám nejlepší, o zoubky se mi starala moooc dobře!

Moc mě mrzí, že paní doktroka ukončila lékařskou praxi. Zuby opravovala dobře a ještě k tomu téměř zadarmo. Výborný přístup měla jak k dospělým, tak i k malým dětem. Zmíněné osobní problémy jsem já osobně nepozorovala, tak nevím... Ale kdyby se k tomu vrátila, pacientů by jistě měla pořád dost.

Vážení kritici! Přestaňte už paní doktorku odsuzovat a raději přemýšlejte, co je toho příčinou. Svou poctivostí vyčnívala z řady, a to se přece nenosí a nikdy nenosilo. Podle mého názoru ji někdo chtěl stále rovnat do latě. A psychický tlak, ten se na poctivém člověku pěkně podepíše.

Velmi dobrá lékařka. Příjemná, v nutných případech vyhověla i mimo pracovní dobu. Vždy jsem byla spokojena.

Výborná lékařka, vždy jsem byl spokojen! Soukromí každého je jen jeho věc! Nikdy jsem se nesetkal s lidštějším lékařem.

Já nemůžu říct proti paní doktorce ani slovo,vždy ochotná,lidská a příjemná. Odborník na svém místě bez snahy pacienta oškubat.