Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost
Jiráskovo náměstí 496, Postoloprty

Paní doktorka mi diagnostikovala boreliozu, se kterou jsem nejdříve chodila měsíc na kožní, protože jsem si myslela, že je to vyrážka (a tam se mnou souhlasili). Chodím k ní celý život a nikdy mi nic nezanedbala.

S paní doktorkou Bachmannovou mám jen nejlepší zkušenosti co se týká přístupu k rodičům a dětem.

Ještě že je na výběr. Jsem ráda, že už tam děti nechodí

Tak táhle rádoby paní doktroka je asi jen REKVLIFIKANTKA NA DĚTSKOU LÉKAŘKU.jinak to není možné.Vůbec nemá ani šajn co její profese je.Příjde mi jen jako dilerka, která nabízí léky doktorům jako nové produkty na trhu.S tím, že ona ty léky předepisuje pacientům.Máte kašel?Ona vám předepíše kapky do nosu.Máte angínu?Ona vám předepíše kapky do nosu?Máte něco?Tak já vám předepíšu kapky do nosu!

Je divná,protivná...nikomu ji nedoporučuju...radši bych své děti odvezl az do Loun...

Paní doktorku navštěvuji také s dětmi a jsem velmi spokojena jak jejím přístupem k dětem tak s její precizností, velmi doporučuji

Paní doktorku navštěvuji s dvěma dětmi již 7 let. Nikdy jsem s ní neměla problém. Myslím si, že je to dobrá doktorka.