Mgr. Hana Zápotočná (Žilincová)

Psychoterapeut Více

Jihlava 1 adresa

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Mgr. Hana Zápotočná
- působím jako psychoteraputka, krizová interventka a supervizorka ve výcviku;
- věnuji se primárně kognitivně behav...

• psychoterapie

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

K paní Zápotočné jsem začal chodit kvůli obsedantně kompulzivní poruše. Psychologů jsem vystřídal několik, ale přístup jaký má paní Zápotočná mi vyhovoval nejvíce. Při sezeních z její strany vnímám laskavost a opravdové pochopení. Hlavní důvod, který se mi na přístupu paní Zápotočné líbí je to, že se mnou problémy mého psychického zdraví řeší komplexně a nesoustředí se jen na odbourávání konkrétní diagnózy. Pomáhá mi to lépe chápat sám sebe a zdá se mi to jako nejlepší cesta ke zdraví a k lepšímu životu.
Za pomoc paní Zápotočné jsem moc vděčný a určitě bych ji doporučil i dalším lidem.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Jsem moc ráda, že jsem měla možnost s paní Zápotočnou spolupracovat na svém psychickém zdraví a rozvoji. Je to terapeut na svém místě. Velmi příjemná, empatická a pozitivní. Vždy jsem se cítila naprosto v bezpečí. Pomohla mi pojmenovat řadu situací a potíží, díky čemuž jsem se v nich dokázala lépe zorientovat. Byla jsem s terapií velmi spokojena a jsem si jistá, že pokud bych ještě někdy cítila potřebu se obrátit na odborníka, bude to právě paní Zápotočná. Velmi bych ji doporučila.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe osobní psychoterapie

Díky paní Zapotočné jsem poznala, co je to bezpečné prostředí k prožívání a žití. Obdivuji její empatie a schopnost poradit, navést, podívat se na skutečnost z jiného úhlu, aniž by vás do čehokoliv tlačila nebo znehodnocovala vás samotné. Jsem vděčná za její pomoc i mimo vyhrazený čas terapie.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe osobní psychoterapie

Paní Zápotočná je skvělá terapeutka. Neustále a dokola jsem váhala a zvažovala zda na psychoterapii začít chodit. Bála jsem se a měla strach, když moje problémy nejsou nějak strašné a drastické. Někdo má mnohem horší problémy a nikdy pomoc nevyhledá. Nakonec jsem se odhodlala a bylo to mé nejlepší rozhodnutí. Paní Zápotočná je skvělá, profesionální a moc milá. Dodala mi seběvědomí a velmi mi pomohla. Rozhodně bych všem paní terapeutku doporučila. Pro mě bylo důležité, že mi ukázala cestu, nejen jak s problémem naložit a zamyslet se nad ním, ale také jak s nim pracovat. Proto mohu jen a jen doporučit.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Paní Zápotočná je odborník na svém místě. Má velmi profesionální přístup, je empatická, pozorně naslouchá a je Vám skvělým průvodcem, který Vám dá směr a jiný pohled na situaci, kterou právě řešíte. Pro mě bylo klíčové, že mi ukázala cestu, jak se nad problémem zamyslet zase z jiné stránky, vše si řádně zvážit (tak nějak správně vše zaškatulkovat) a najít to nejlepší pro sebe a své okolí. Terapie není o tom, aby Vám někdo říkal, co máte a nemáte dělat, ale je hlavně o tom uvědomit si souvislosti, vazby a pochopit, proč to či ono se Vám v životě děje a pokusit se to změnit, nastavit jinak. A právě zkušený terapeut, jakým paní magistra skutečně je, Vám k tomu pomůže. Máte s ní pocit, jako když se bavíte se svojí velmi dobrou důvěrnou kamarádkou. Moc děkuji, za to, že mi terapie pomohla a určitě této zkušenosti budu využívat dál ve svém životě.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Paní Zápotočná je skvělá terapeutka. Pořád jsem váhala, jestli na psychoterapii začít chodit, když i sama hodně technik znám a spoustu si toho dokážu vysvětlit. Ale dobrý psychoterapeut Vám toho poskytne mnohem víc - záchytný bod, spolehlivost, žádné neprofesionální rady a opravdu upřímnou empatii. Tímhle vším paní Zápotočná oplývá a nikdy jsem nelitovala vynaložených peněz nebo času, které jsem do terapie investovala. Opravdu mi umožnila růst a to ještě s pocitem zadostiučinění, že to byla převážně moje zásluha.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe Jiný

S paní Žilincovou jsem naprosto spokojená, všechny cvičení hezky vysvětlí, velmi dobře naslouchá a soucítí. Dokáže klást správné otázky, tak abych si na řešený problém, našla odpověď. Můžu jenom doporučit, každý má právo být vyslyšen a řešit své bubáky v jakémkoliv věku.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe online psychoterapie

K Hance jsem začala chodit v dubnu letošního roku. Trvalo mi dlouho, než jsem se k psychoterapii odhodlala a jsem nesmírně vděčná, že se tak stalo. Byla to jedna z nejlepších časových a finančních investic v mém životě. Hanka je nesmírně milá, empatická a inteligentní terapeutka s lidským přístupem a upřímným zájmem o klienta. Navíc bych chtěla ještě vyzdvihnout 100 % profesionalitu a maximální snahu vyjít klientovi vstříc. Velice se mi líbí způsob Hančiny práce, kdy mi ukázala, jak na sobě můžu pracovat i mimo sezení a jak se můžu na terapii připravit, aby měla maximální efekt. Velice se mi osvědčila i kombinace terapie s mindfulness technikami, kterým se věnuji ve svém volném čase.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe psychoterapie dětí a dospívajících

S paní Mgr. Žilincovou mám jen ty nejlepší zkušenosti, je vnímavá, empatická, inteligentní, profesionální a zároveň velmi lidská, což nemusí vždy jít ruku v ruce a pokud člověk takového terapeuta potká, je to "velká výhra". Svou prací pomáhá nejen našemu synovi, ale i celé naší rodině. Mohu jen doporučit.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Po velmi těžkém traumatu, kdy mi tragicky zemřel dlouholetý partner a já spadla na úplné dno, jsem dostala kontakt na paní Žilincovou. V minulosti jsem u několika psychologů byla, ale nemělo to žádný efekt, tak jsem si od toho moc neslibovala. Paní Žilincová mě ale velmi mile překvapila. Je skvělá terapeutka, která mě krůček po krůčku vedla k tomu, abych se s tímto traumatem a problémy s nimi spojenými, dokázala vyrovnat a začít znovu žít. Opravdu mi moc pomohla. Mimo jiné je moc milá, příjemná a na každé setkání se moc těším. Je vážně skvělá. Doporučuji.