Hana Žilincová, psychoterapeut Jihlava

Mgr. Hana Žilincová

Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Bankovní převod

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Mgr. Hana Žilincová - působím jako psychoteraputka a krizová interventka; - věnuji se primárně kognitivně behaviorální terapii (KBT); - ve své pra...

• Alkoholismus
  • Deprese
  • Pracovní krize

• psychoterapie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

Názory

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe online psychoterapie

K Hance jsem začala chodit v dubnu letošního roku. Trvalo mi dlouho, než jsem se k psychoterapii odhodlala a jsem nesmírně vděčná, že se tak stalo. Byla to jedna z nejlepších časových a finančních investic v mém životě. Hanka je nesmírně milá, empatická a inteligentní terapeutka s lidským přístupem a upřímným zájmem o klienta. Navíc bych chtěla ještě vyzdvihnout 100 % profesionalitu a maximální snahu vyjít klientovi vstříc. Velice se mi líbí způsob Hančiny práce, kdy mi ukázala, jak na sobě můžu pracovat i mimo sezení a jak se můžu na terapii připravit, aby měla maximální efekt. Velice se mi osvědčila i kombinace terapie s mindfulness technikami, kterým se věnuji ve svém volném čase.

O
Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe psychoterapie dětí a dospívajících

S paní Mgr. Žilincovou mám jen ty nejlepší zkušenosti, je vnímavá, empatická, inteligentní, profesionální a zároveň velmi lidská, což nemusí vždy jít ruku v ruce a pokud člověk takového terapeuta potká, je to "velká výhra". Svou prací pomáhá nejen našemu synovi, ale i celé naší rodině. Mohu jen doporučit.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Po velmi těžkém traumatu, kdy mi tragicky zemřel dlouholetý partner a já spadla na úplné dno, jsem dostala kontakt na paní Žilincovou. V minulosti jsem u několika psychologů byla, ale nemělo to žádný efekt, tak jsem si od toho moc neslibovala. Paní Žilincová mě ale velmi mile překvapila. Je skvělá terapeutka, která mě krůček po krůčku vedla k tomu, abych se s tímto traumatem a problémy s nimi spojenými, dokázala vyrovnat a začít znovu žít. Opravdu mi moc pomohla. Mimo jiné je moc milá, příjemná a na každé setkání se moc těším. Je vážně skvělá. Doporučuji.

Umístění: Soukromá psychoterapeutická praxe individuální psychoterapie

Opravdu dobrých terapeutů není zas tak mnoho. Ale těch, kterým lze říci cokoliv, aniž byste měli pocit, že vás posuzují nebo odsuzují, těch je vyloženě málo. Paní Žilincová je jedním z těch vzácných exemplářů; pomohla mi s několika velmi osobními problémy a vždy jsem měl pocit bezvýhradného přijetí a respektu. Profesionálka každým coulem. Jednoznačně doporučuji!

• Alkoholismus
  • Deprese