Hana Všetičková, pediatr Ostrov

MUDr. Hana Všetičková

Pediatr Více

9 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Hroznětínská 350, Ostrov
Poliklinika Ostrov

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
9 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
M
Ověřeny pacient

Tato lékařka je podle našich představ(ochotná,milá a nic nenechá náhodě,potíže řeší hned a nečeká na to až se nejak vyvrbí).Syn jí má rád a já jsem s ní naprosto spokojená.Sestřička je příjemná,milá a ochotná.Jde vidět že obě mají malé děti rády.Doporučuji na 100%


Tento "zdravotnický tým" mohu jen doporučit! Paní doktorka je výborný praktik a hlavně je lidská, což je kvalita, kterou ne každý lékař vyniká! Vše vysvětlí, poradí a děti ji mají rádi. Stejně tak sestra je velmi milá.


Ověřeny pacient

Já sem nad míru spokojená s paní doktorkou a taky se sestřičkou.Chodila sem tam jako dítě a ted tam chodím se svym synem Matýskem.Vždy si sním hrajou,povídají a malej se nebojí.Je mu 9 měsíců.S pečí a a pchotou co pro nás udělali sme jim moc vděční.Maminka Jana Řandová a tatínek Martin Blažej


Lékař mi vše vžydcky vysvětlí a velmi dobře poradí a má velmi perfektní sestřičku která je moc hodná na děti i na rodiče ve všech ohledech nenacházím jedinou chybu na tuto ordinaci můžu doporučit.Šinglárová


Paní doktorka Všetičková i sestřička paní Dyková jsou moc hodné, pečlivé a s komplexním zájmem o malé pacienty. Mnohokrát nám pomohli, poskytujou skutečně odbornou péči. Oceňujeme také, že paní doktorka je velmi odpovědná a při sebemenší pochybnosti raději pošle dítě na odborné vyšetření. Taky se nebrání diskuzi s rodičema, i když to je pro ní časově náročnější. Sestřička má vždy vlídné slovo pro každého a pro nemocné děťátko lízátko či vymalovanku.
Víc takovýchto odborníků!


S

Paní doktorku i sestřičku máme velmi rádi. Děti se nebojí, užijeme si i legraci. Individuální přístup, možná dohoda o čase navštěvy.Mohu opravdu s čistým srdcem doporučit. Výhodou je, že je k dispozici od pondělka do pátku!!!!


P

Do této ordinace chodím již téměř 40 let, za stejnou sestřičkou, ale se svými dětmi za jinou lékařkou. Jsme stále spokojené s jejich péčí a úsměvem. skvělá lékařská péče ! Doporučuji !


A

Jsme s péčí velmi spokojeni, příjemná a pečlivá paní doktorka i sestřička, děti k chodí rády.


P

Velmi dobrá a hodná lékařka.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti