L. Malé 656, Pardubice

Paní doktorka teda pečlivá moc není. Člověk k ni přijde a má pocit, že ji obtěžuje ! Nechce dělat prevence, rodinná anamnéza ji nezajímá. Od přátel slýchávám, jak jim jejich lékař dá 1x za dva roky žádanku na kompletní laboratoř, pošle je na RTG plic (např pokud jsou kuřáky), UZ břicha také....Nechápu, proč když máme v rodine rakoviny a mozkovou příhodu, není schopna zajistit prevenci, na kterou mám nárok. Jsem matka dvou detí, věk už taky nejaky mám a chci byt pro sve deti zdrava a připadne včas odhalit problém!

Vždycky mám nějak pocit, že paní doktorce je jedno, co mi je nebo není a není schopná stanovit žádnou diagnozu. To samé tvrdí zbytek rodiny. Když jsem měla dlouhodobé zdravotní problémy, akorát mi opakovaně psala antibiotika, ačkoliv to můj stav ještě zhoršilo, při čemž na urologii stačila jedna kapsle a bylo vyřešeno. Doktorka i sestřička jsou milé, ale to je asi vše.

Nikdy jsem nijak nemarodila, ale když už jsem s něčím k lékaři musela, byla jsem vždycky moc spokojená, paní doktorka není z těch, co by vás odbyla, právě naopak. Má moji důvěru, je pečlivá a nestalo se mi, že by něco zanedbala. Setřička je super, je to člověk na svém místě. A ještě dávám palec nahoru za komunikaci prostřednictvím emailu.

Paní doktorka je pečlivá. Pacientům se věnuje a pokud je třeba, neváhá poslat na odborné vyšetření. Sestřička je velmi vstřícná a ochotná nemohu si stěžovat. Jsem velmi spokojena.

Velmi oceňuji možnost e-mailové komunikace, kterou praktikuje sestřička. Můžete se objednat, nechat připravit léky a sestřička rovněž zasílá info o tom, kdy paní doktorka nebude a další užitečné info. S paní doktorkou jsem rovněž spokojená a oceňuji, že se mnou o problémech diskutuje a vnímá a respektuje i moje názory, což nebývá u lékařů obvyklé.

Milá paní doktorka

Tolik kritiky pauzy na svačinu nějak nechápu. Buďto přijdu brzy a jsem vyšetřena před pauzou a nebo přijdu až po ní. Pokud se mi podaří přijít "mezi", mám s sebou vždy nějakou práci nebo čtení. Problém určitě není na straně lékaře v organizaci, ale ve smysluplném využití času v čekárně pacientem. Za to ovšem MUDr. nemůže nést odpovědnost.

Sestra je vždy příjemná a rázná. Nezažila jsem ji bezdůvodně protivnou, bohužel chování některých pacientů je naprosto nekorektní a pak se nelze divit, když se z té jinak usměvavé ženy stane "strážce pořádku". Podle mě je to naprosto správné a obdivuji, jak zvládá případné nepříjemnosti.

Paní doktorka nepodceňuje důkladné vyšetření, mám k její odbornosti naprostou důvěru. Neměnila bych.

Paní doktorka i sestřička skvělí lidé a odborníci na svém místě. Paní doktorka se každému věnuje s maximální pečlivostí a nebýt sestřičky utopila by se v té záplavě administrativy. Sestřičku jsem vždy zažila s velmi dobrou náladou a příjemným vystupováním a hlavně se skvělou organizací práce. Za "vlády" její předchůdkyně se lidé předbíhali a ve všem byl neuvěřitelný chaos. Já mohu jenom chválit a chválit.

JSEM UŽ PÁN V POKROČILÉM VĚKU A TÍM VÍC OCENÍM VSTŘÍCNÉ A VELMI MILÉ CHOVÁNÍ SESTŘIČKY.POKUD JI NĚKDO TAKTO NAPADÁ, ZŘEJMĚ JI NEZNÁ-JE TO VELMI MILÁ A ZKUŠENÁ SESTŘIČKA, KTERÁ JE VLÍDNÁ A OPRAVDU PRACUJE NAD RÁMEC SVÝCH POVINNOSTÍ.
ZKUSTE BÝT CHVÍLI NA JEJÍM MÍSTĚ A BÝT TAK LIDSKÝ K NÁM OSTATNÍM...

Paní doktorka příjemná a pečlivá. O té příjemnosti se to o sestře nedá říct. No a ty přestávky na kafíčko, když je plná čekárna? No hrůza.