Adresa

Praktický lékař stomatolog
Kosmonautů 8, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

24 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil

Upozorňuji, že na kontroly chodím pravidelně. S paní zubařkou jsem neměla nikdy problémy než jsem přešla k jinému zubaři. V srpnu tohoto roku jsem u ní byla na kontrole, výsledek dva kazy, které mi měla spravit za dva měsíce. O měsíc později jsem šla k jinému zubaři, který dva kazy potvrdil, ale k tomu na stejné straně třetí a na druhé straně další dva kazy, která paní doktorka neviděla, ačkoliv to byly velké a hluboké kazy a spodní patro tři kazy. Od paní doktorky jsem měla udělanou v r. 2014 celokeramickou korunku, ale nově zjištěno u nového lékaře, že je to nekvalitní korunka se zvláštní výplní na kovovém čepu, korunka tmavší než okolní zuby a špatně vytvarovaná, prý jako by bylo děláno před 10 lety. Takže skoro 5 tis. Kč jsem vyhodila oknem.

P
Ověřený profil

Vypadla mi plomba a přišel jsem bez objednání (protože to opravdu bolelo) v 7:10 ráno. Na ceduli je napsáno akutní případy do 10 hod. Zaklepal jsem a nepříjemná sestra mi řekla, ať počkám. Nikdo tam nebyl! 7:30 přišel první pacient a hned ho vzali. Takto jsem čekal do 9:00 hod, kdy jsem se sbalil a odešel. To je co se týče lidského přístupu asi vše. Už nikdy!

L
Ověřený profil

Jsem velmi spokojena s paní doktorkou, je citlivá, pečlivá a vše vysvětlí. Je pravda, že se v ordinaci čeká o pár minut déle než je objednaný čas, ale na druhou stranu chápu, že nechce "odfláknout" pacienta, který je přede mnou. Takže doporučuji.


P
Ověřený profil

Paní doktorka je na první pohled velmi milá a hodná, ale to je tak vše, co mohu o ní pozitivního říci. Také jsem si myslela, jaký je to profesionál ve svém oboru, dokud jsem nepotřebovala od ní ošetřit. Šla jsem k ní s tím, že se mi patrně vytvořil na zubu kaz, aby mi jej ošetřila. Pominu fakt, že ačkoli jsem se na vyšetření dostavila na smluvený čas, čekala jsem 15 minut až si sestřička a doktorka sdělí nové drby a milostivě mě uráčí vzít. Aniž by udělala další vyšetření, řekla, že asi opravdu mám na zubu kaz, ale že je velice malý a začala vrtat. Z malého kazu se ale podle ní stal kaz velice hluboký a bez anestezie vrtala směle dál. Nakonec mi zub zaplombovala tak, že plombou zcela překryla i mezizubní prostor. Ani ne po měsíci mě však začal zub hodně bolet, volala jsem tudíž sestřičce, zda se mohu zastavit ráno, jako "bolestivý případ". K mému překvapení mi však sestřička sdělila, že nejsem dostatečně bolestivý případ a že mě může objednat až za 3 týdny. Přešla jsem tudíž k jiné doktorce, která musela "výborně" odvedenou práci p. Svačinové opravit. Neměnila bych, na rozdíl od p. Svačinové si pacientů váží, bolestivé případy bere okamžitě a ošetření je pečlivé a bezbolestné.


H
Ověřený profil

Recenze nelhaly. Opravdu je to velmi profesionální a lidská paní doktorka. Svého přechodu od "doktora drsňáka", který se vyžíval na zákrocích bez umrtvení, rozhodně nelituji. Konečně budu chodit k lékaři beze strachu.


A
Ověřený profil

K paní zubařce chodíme celá rodina, já, manžel, který měl vždy ze zubařů šílený strach a čtyřletá dcera. Paní zubařka je velice milá, citlivá a přitom profesionální, můj muž se k ní nebojí chodit, což je malý zázrak a dcera, které už paní zubařka dělala dvě plomby, neuronila ani slzičku. Tohle je přesně přístup, který jsem pro svou rodinu hledala a už bych neměnila!


J
Ověřený profil

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Svoji práci odvádí na jedničku s úsměvem a empatií! Jsem opravdu ráda, že jsem k ní mohla přijít a přihlásit i svoji roční dceru, která při prohlídce neuronila ani slzičku a s milou, hodnou paní lékařkou krásně spolupracovala i přes svůj syndrom k "bílému plášti":-). Všem ji s radostí doporučím!
pozn. pokud se nemýlím, paní doktorka se jmenuje HANA Svačinová, ale to už je opravdu jen detail, který unikl prvnímu hodnotiteli, jež byl určitě v euforii z bezbolestné návštěvy této ordinace


Ověřený profil

Velmi profesionální lékařka, mladá, ale se zkušenostmi. Práci dělá precizně. Je lidská, má pochopení a empatii k pacientovi. Vždy dobře poradí, zvládá i složité případy. Opravdu doporučuji. Chodíme k ní celá rodina. Výhodou je i dobrá dopravní dostupnost ordinace.


Souhlasím se všemi. Já jsem měla problém se synem,od návštěvy jedné p.doktorky která mu vrtala dásně místo zubu. Zde u p. MUDr.Svačinové chodí pravidelně a bez strachu.Všem doporučuji!!!!


Ověřený profil

Nejlepší paní zubařka, jakou jsem za svých 22 let života poznal. Velmi příjemné, šetrné a profesionální jednání, které je v této zemi spíše raritou. Po všech těch letech jsem poprvé neměl strach :o) Rozhodně doporučuji!!!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti