Praktický lékař stomatolog
Kosmonautů 8, Olomouc

Upozorňuji, že na kontroly chodím pravidelně. S paní zubařkou jsem neměla nikdy problémy než jsem přešla k jinému zubaři. V srpnu tohoto roku jsem u ní byla na kontrole, výsledek dva kazy, které mi měla spravit za dva měsíce. O měsíc později jsem šla k jinému zubaři, který dva kazy potvrdil, ale k tomu na stejné straně třetí a na druhé straně další dva kazy, která paní doktorka neviděla, ačkoliv to byly velké a hluboké kazy a spodní patro tři kazy. Od paní doktorky jsem měla udělanou v r. 2014 celokeramickou korunku, ale nově zjištěno u nového lékaře, že je to nekvalitní korunka se zvláštní výplní na kovovém čepu, korunka tmavší než okolní zuby a špatně vytvarovaná, prý jako by bylo děláno před 10 lety. Takže skoro 5 tis. Kč jsem vyhodila oknem.

Vypadla mi plomba a přišel jsem bez objednání (protože to opravdu bolelo) v 7:10 ráno. Na ceduli je napsáno akutní případy do 10 hod. Zaklepal jsem a nepříjemná sestra mi řekla, ať počkám. Nikdo tam nebyl! 7:30 přišel první pacient a hned ho vzali. Takto jsem čekal do 9:00 hod, kdy jsem se sbalil a odešel. To je co se týče lidského přístupu asi vše. Už nikdy!

Jsem velmi spokojena s paní doktorkou, je citlivá, pečlivá a vše vysvětlí. Je pravda, že se v ordinaci čeká o pár minut déle než je objednaný čas, ale na druhou stranu chápu, že nechce "odfláknout" pacienta, který je přede mnou. Takže doporučuji.

Paní doktorka je na první pohled velmi milá a hodná, ale to je tak vše, co mohu o ní pozitivního říci. Také jsem si myslela, jaký je to profesionál ve svém oboru, dokud jsem nepotřebovala od ní ošetřit. Šla jsem k ní s tím, že se mi patrně vytvořil na zubu kaz, aby mi jej ošetřila. Pominu fakt, že ačkoli jsem se na vyšetření dostavila na smluvený čas, čekala jsem 15 minut až si sestřička a doktorka sdělí nové drby a milostivě mě uráčí vzít. Aniž by udělala další vyšetření, řekla, že asi opravdu mám na zubu kaz, ale že je velice malý a začala vrtat. Z malého kazu se ale podle ní stal kaz velice hluboký a bez anestezie vrtala směle dál. Nakonec mi zub zaplombovala tak, že plombou zcela překryla i mezizubní prostor. Ani ne po měsíci mě však začal zub hodně bolet, volala jsem tudíž sestřičce, zda se mohu zastavit ráno, jako "bolestivý případ". K mému překvapení mi však sestřička sdělila, že nejsem dostatečně bolestivý případ a že mě může objednat až za 3 týdny. Přešla jsem tudíž k jiné doktorce, která musela "výborně" odvedenou práci p. Svačinové opravit. Neměnila bych, na rozdíl od p. Svačinové si pacientů váží, bolestivé případy bere okamžitě a ošetření je pečlivé a bezbolestné.

Recenze nelhaly. Opravdu je to velmi profesionální a lidská paní doktorka. Svého přechodu od "doktora drsňáka", který se vyžíval na zákrocích bez umrtvení, rozhodně nelituji. Konečně budu chodit k lékaři beze strachu.

K paní zubařce chodíme celá rodina, já, manžel, který měl vždy ze zubařů šílený strach a čtyřletá dcera. Paní zubařka je velice milá, citlivá a přitom profesionální, můj muž se k ní nebojí chodit, což je malý zázrak a dcera, které už paní zubařka dělala dvě plomby, neuronila ani slzičku. Tohle je přesně přístup, který jsem pro svou rodinu hledala a už bych neměnila!

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě. Svoji práci odvádí na jedničku s úsměvem a empatií! Jsem opravdu ráda, že jsem k ní mohla přijít a přihlásit i svoji roční dceru, která při prohlídce neuronila ani slzičku a s milou, hodnou paní lékařkou krásně spolupracovala i přes svůj syndrom k "bílému plášti":-). Všem ji s radostí doporučím!
pozn. pokud se nemýlím, paní doktorka se jmenuje HANA Svačinová, ale to už je opravdu jen detail, který unikl prvnímu hodnotiteli, jež byl určitě v euforii z bezbolestné návštěvy této ordinace

Velmi profesionální lékařka, mladá, ale se zkušenostmi. Práci dělá precizně. Je lidská, má pochopení a empatii k pacientovi. Vždy dobře poradí, zvládá i složité případy. Opravdu doporučuji. Chodíme k ní celá rodina. Výhodou je i dobrá dopravní dostupnost ordinace.

Souhlasím se všemi. Já jsem měla problém se synem,od návštěvy jedné p.doktorky která mu vrtala dásně místo zubu. Zde u p. MUDr.Svačinové chodí pravidelně a bez strachu.Všem doporučuji!!!!

Nejlepší paní zubařka, jakou jsem za svých 22 let života poznal. Velmi příjemné, šetrné a profesionální jednání, které je v této zemi spíše raritou. Po všech těch letech jsem poprvé neměl strach :o) Rozhodně doporučuji!!!!!