Hana Šubrtová, praktický lékař Lysá nad Labem

MUDr. Hana Šubrtová

Praktický lékař

Husovo náměstí 15/4, Lysá nad Labem

Ráda bych se připojila k hodnocení paní doktorky a sestřičky za mě a mého manžela super přešli jsme k ní od lékaře který jen psal manželovi recepty a neléčil což tady je super přístup hned hledá příčinu moc milá a ochotná.Za nás lepší doktorka a sestřička a tímto oběma moc děkujem.

Paní doktorku mohu jedině doporučit, sice občas delší čekací doba, ale s tím se musí počítat asi všude. Paní doktorka je mladá, sestřička taky, což se v dnešní době skoro nevidí, obě vždy byly moc milé a vztřícné. A musím říct, že mi neuvěřitelně vyhovuje komunikace přes sms typu, že bych měla přijít na očkování a dále i možná komunikace přes facebook.

Velice příjemná paní doktorka, vstřícná a milá sestřička. Přešla jsem od jiného lékaře kvůli příšerně dlouhým čekacím lhůtám a jsem velmi spokojená. Rozhodně paní doktorku Šubrtovou doporučuji, i jako lékařku.

Paní doktorka dobře organizovanou ordinaci, takže u ní nikdy nečekám déle než půl hodiny. Ona i její sestřička jsou milé a příjemné. Je vidět, že dělají svou práci s láskou.

Já bych se také chtěla připojit k pochvlaným reakacím paní doktorky i její sestřičky. Mají super přístup, takový pohodový až rodinný. Člověk má pocit, že nejde ani k doktorovi, což je velice příjemný pocit. Moc chválím objednání přes e-mail. Je to velice operativní a rychlé.

Jsem nezávislý návštěvník tohoto fóra, paní doktorku sice neznám, ale udivuji se negativním argumentům,
které nemají vlastně žádnou hodnotu. Admin by měl určit jasná pravidla, ať jsou pro nás komentáře / hodnocení přínosem. +-

To Chose: Prosím o konkrétní informace s čím jste nespokojen. Jste-li nespokojen s komentáři na webu, tak se obraťte na administrátora tohoto webu.
To I.B. : Z vás je cítit závist, nezlobte se. Prosím rovněž o konkrétní případ s čím jste nespokojena. Nemyslím si, že by zrovna porodnost paní doktorky byla překážkou, spíše naopak - klobouk dolů. Btw. Nevím proč Vám vadí když někdo poděkuje 2x - dyť je i onen děkující podepsán pod příspěvkem a všichni si to dokážeme přečíst.

Přešli jsme k paní doktorce, oba s manželem, od MUDr.Skalické. Jednání a pečlivost se nedá srovnat, oba jsme zatím spokojeni,i když chodíme jen na prevence a sem tam pro nějaký recept. Chválím objednání na čas a komunikaci přes e-mail.

K paní jsem se přihlásila na doporučení kamarádky. Již vstupní vyšetření mě přesvědčilo o jejich kvalitách.
Zjistila mi omenocněni srdce, poslala do nemocnicem do Prahy, kde mi provedli katetrizační zákrok a jsem bez potíží.
Nyní užívám jen dva léky a dokonce můžu sportovat jako předtím.Jsem ji moc vděčná.

K paní doktorce jsem nastoupila minulý rok v létě a sice nemůžu posoudit její lékařský um - bolely mě záda a potřebovala jsem rehabilitaci a nyní jsem ji navštívila v obdobě těhotenství pro prohlídku, která je zběžná a povinná - nemohu na ni říci špatného slova. Je velmi milá a laskavá, stejně jako sestřička. Nikdy se mi nestalo, že by neměla napsáno, že tam není!!! Navíc, odpovídá i na emaily

Hodnocení paní doktorky,které tu je,je hodnocení,které si sama vytvořila samozřejmě za vydatné pomoci jejího manžela doktora Šubrty i její sestřičky.Paní doktorka se snaží být slušná,ale po odborné stránce je odpad.Proto velkou část pacientů,s kterými si neví rady posílá na interní oddělení v Lysé n..L. či do nemocnice.Pracuje v Lysé n.L.krátkou dobu.Nicméně svoji reklamu si dovedla i před svým nástupem skutečně vytvořit.I když všude psala,kde byla na povinné předatestační stáži/tedy jako páté kolo u vozu/,vydávala se v těchto oborech jako odbornice.Ve skutečnosti i základní atestace u ní byly problémem.Během atestace porodila doktorovi Šubrtovi 5 dětí,takže část udávané povinné praxe ji byla uznána za období jejího opakovaného těhotenství.I dnes,když v ordinaci opakovaně chybí,nedá si na dveře ani kdo ji zastupuje /tedy žádný/ a my pak s prosíkem sháníme jiného lékaře v okolí,který by byl tak ochotný a ošetřil nás.Počítám s tím,že paní doktorka si hned sem po přečtení tohoto hodnocení napíše něco vychvalujícího se na svojí osobu.Nechť si ale pacienti udělají názor sami.Na pochvalnách,které tu jsou napsány je pak zajímavé,že se opakují stejná jména /tedy psaly je stejné osoby/.