Ordinace praktického lékaře
Dr. E. Beneše 279, Soběslav

-jsem nesmírně spokojen! Otevřu-li dveře ordinace, již v tu dobu se cítím lépe! Děkuji BA

S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je rozvážná, problém si vždy vyslechne a snaží se pomoci jak nejlépe dovede. Na "bodrý styl" sestřičky si člověk musí zvyknout, ale ve své práci je jednička. Paní doktorku můžu vřele doporučit!

Souhlasím úplně s již tady uvedeným názorem.Jsem také nespokojená.Pokud nemáte žádný problém,tak je to v pohodě,ale běda,když vám něco je...! O vyšetření si musím říkat,doktorka ze mě dělá hypochondra a tváří se,jako že otravuju..bývá až arogantní.Zajímavé je,že pokaždé mám pravdu já,ona pak kouká a už nekomentuje...pokud bude možno,odcházím k jinému lékaři...se sestřičkou jsem zatím konflikt neměla,ale odběry krve děs...jinde problémy nemám.Paní doktorka by měla změnit svůj přístup k pacientům a nepodceňovat jejich zdravotní problémy.Už kdysi pochybyla a asi se nepoučila.

- těžko bych hledal ochotnější lékařku a sestřičku! Vždy mě vyslyšela a vždy mě pomohla! Navštěvuji je již několik let a že tu ještě stále jsem je jejich vizitkou! Musím jen poděkovat !!

Jsem ochotná vyhledat jakéhokoli jiného odborně zaměřeného lékaře, než-li navštívit ordinaci své praktické lékařky - o její odbornosti by se dalo dlouhosáhle spekulovat - avšak co mohu posoudit z pozice pacienta je její přístup - vzdychání při žádosti doporučení k vyšetření plicního lékaře, po přetrvávajících problémech s dýcháním, mi nepřijde profesionální (ve finále mi bylo zjištěno snížení kapacity plic o 50 %) - ještě že se člověk za svá práva může "prát". Sestra nemá ani základní návyky slušného chování - poté co vyjde z ordinace neodpoví na pozdrav a projev "Tak co to bude?" se hodí spíš do vesnické hospody než-li do oridinace.

Závěrem - mít možnost si léky napsat sama - vyléčila bych se lépe - snad i krev bych si sama mohla odebrat lépe - nikde jinde to tolik nebolelo!!!!! Doufám, že nebudu mít potřebu tuto lékařku opět velmi dlouhou dobu navštívit. Ostatním pacientům přeji lepší výběr!

Krásný den.

Nespokojená pacientka

Vynikající lékařka , vynikající sestřička . Jsem velmi spokojen .

Ochotná jak lékařka,tak sestřička.Můžu vřele doporučit!

Jsem velmi spokojena

Velice dobrá doktorka která mi výborně dokázala poradit a pomoc.

dlouhé čekání a problem můj zcela nevyřešen