Hana Sobotíková, praktický lékař Frýdlant nad Ostravicí

MUDr. Hana Sobotíková

Praktický lékař

Nádražní 132, Frýdlant nad Ostravicí
Praktický lékař pro dospělé

Sympatická, milá paní doktorka, která Vám se vším pomůže a nic nenechá náhodě. Mohu jen doporučit. Strašně mne mrzí, že kvůli stěhování si musím najít jiného lékaře.

Skvělý přístup, tak jak si u lékaře představuji.

Paní dr. Sobotíkováje velmi dobrá lékařka a velmi pečlivá.Děkuji ji za vše. Schvarcová Ivana

Skvělá,milá,empatická,ochotná...prostě nej nej nej paní doktorka v mém životě

Paní doktorka je velmi pečlivý a svědomitý praktický lékař. Vždy si ví rady. Pokud si není jistá, pošle pacienta k odbornému lékaři. Jsem moc ráda, že můžu chodit právě k ní. Děkuji. Děkuji také sestřičce. Je to paní, která sedí na tom pravém místě.

Jsem s paní doktorkou spokojená.

Paní doktorka Sobotíková je opravdu skvělá lékařka. Jsme rádi že ji máme, lepší by jsme nenašli!!! Můžeme se obrátit s jakýmkoli problémem, vždy pomůže. I sestřička Ivetka je nejlepší. Nejlepší dvojka pod sluncem. ;-)

Velmi solidní.

Paní doktorka Sobotíková je opravdu PANÍ DOKTORKA ! Je velice milá, vstřícná, pohodová, nikdy se mi nestalo, že by měla špatnou náladu, kterou by si vybíjela na pacientovi. Vždy se snaží maximálně pomoci, poradit. Velice se mi také líbí její systém objednávání - nikdy nemusím čekat a o to vlastně jde, ne? Totéž platí o sestřičce, je taktéž milá a pracovně schopná. Konkrétně mám velice problémy s odebíráním krve, jen tahle sestřička mi ji vždy odebrala bez problémů, modřin atd. Moc tuto ordinaci jako takovou doporučuji!!

Velmi dobrý a spolehlivý praktický lékař. Doporučuji.