Sam. ordinace PL - stomatologa
Masarykova 369, Čelákovice

Umístění: Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný

Rozpadlý zub, trojka, nebylo ho za co vzít, měla jsem z trhání hrůzu. Ale paní doktorka je opravdu šikovná. Zub vytrhla, byť po částech, ale bez velké bolesti a s minimální rankou, která se velmi brzy zahojila. Následně byly na ředě další dva zuby - zkušenost stejná. Zlaté ručičky!

Absolutni spokojenostq.Pani doktorka je moc mila a jde z ni klid ktery prenesla na me.Opravdu hodna a prijemna lekarka .Dekuji.Sestakova Jirina

Seč k paní doktorce chodím vždy 5 minut po dvanácté, zatím mi zachránila všechny zuby, které by jinde byly už na vytrhnutí. Děkuji a do budoucna snad zlepším i tu docházku :-)

Vím, že existují lepší zubaři, ale v rámci Čelákovic je to asi nejlepší volba.

Zatím nejlepší zubař, jakého jsem měla.

Dobře vybavená ordinace,ale jen vstoupíte už platíte!První pomoc,která mi byla poskytnuta
byla špatná a stála mně několik měsíců utrpení.Hlavně ,že jsem zaplatila!Co na tom,že patříte k jinému lékaři!Každý má dostat stejnou péči.

U této lékařky jsem se chtěl kdysi registrovat, ale když při prohlídce nepoznala umělý zub od pravého, tak jsem si raději našel jiného zubaře, co kdyby mi někdy, ten umělý vytrhla???

Výborná lékařka!!