MUDr. Hana Rolečková

Pediatr Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Ordinace pro děti a dorost
Žižkova 904/5, Mladá Boleslav

Výborná lékařka, výborný dignostik a hlavně báječný a lidský člověk.
Chodím k ní se svými dvěmi dcerami a neměnila bych.
Za vše moc děkujeme, paní doktorko!!!

Mé bratry i mě měla na starost od miminek a teď jsem k ní přihlásila i moji malou holčičku, protože vím že bude v těch nejlepších rukách. Paní doktorka je vždy velmi milá, sympatický a vstřícná.

Milá, pohodová a zkušená paní doktorka. Je vidět, že ji její práce baví a že tomu rozumí. Navíc má přehled, takže dokáže pacienta nasměrovat na správné místo (k dobrým odborníkům).

Hodná, milá, laskavá, vždy ochotná, ve všem dokáže s klidem a nadhledem poradit. Děti ji milují a já za ní děkuju. Je prostě nejlepší!

Na doktorku Rolečkovou s láskou vzpomínám. Chodila jsem k ní od útlého dětství až do dospělosti. Paní doktorka byla hodná, laskavá, vždy si mě i bratra pamatovala jménem, dovedla dobře poradit a taky vyléčit, i když mám od mala štěstí na vzácná a složitě léčitelná onemocnění. Kéž by má současná doktorka byla taky taková.

Paní doktorka je výborná, já k ní chodila od miminka do dospělosti :) (a i to je už pár let) Naprostá důvěra :)

Uzasna pani dokrotka a dokonala pani sestricka!!!

Opravdu výborná paní doktorka. Vždy mi dokázala poradit a s minimem léků. Nevěřím lékařům, kteří okamžitě dávají na všechno antibiotika. Děkuji

Výborná lékařka,jsem ráda že jsme si vybrali právě jí. A s dětmi to umí i setřička je skvělá, moje děti i když třeba ví že jdou na očkování tak se nebojí( dokonce se na obě těší).

Jsem ráda, že máme tu možnost chodit právě k paní doktorce Rolečkové.Pokaždé, když moje dítě onemocnělo, měla jsem strach aby to nebylo nic vážného, myslím si, že na tom je stejně každá máma zvlášť u prvního dítěte.Ale to, jak dovede uklidnit, utěšit a vysvětlit pani doktorka, to je neuvěřitelné.Odcházím od ní vždy klidná.Oceňuji vše co pro nás,samozřejmě nejen pronás, dělá.Vždy si udělá čas na to aby s vámi promluvila, jak v ordinaci tak po telefenu a to je pro psychiku člověka moc důležité.Se sestřičkou tvoří opravdu vynikající profesionální dvojci, děkuji, že tu pro nás jste.