MUDr. Hana Pojtingerová

Zubař Více

Benešov nad Ploučnicí 1 adresa

Ord. praktického lékaře stomatologa
Děčínská 461, Benešov nad Ploučnicí

Úžasné, skvělé, nejlepší. Péče, zákrok, vše na špičkové úrovni. Jsem vděčný za to, že mohu být pacientem této skvělé stomatoložky.

1.listopadu ,2015.
Nemůžu si paní doktorku vynachválit. A též souhlasím , ordinaci a její vybavení, vše špičkové. Dnes mi dělala , s novou metodou můstek na předních zubech a práce i péče bez jakýchkoliv výhrad. Jsem moc ráda ,,že jí mám a neměnila bych. Vřele jí též doporučuji. Stojí za to i k ní dojíždět. Opravdu dokonalá péče. Můstek dvě návštěvy a hotovo. Skvělá doktorka..Jana Bártová .

Před chvílí jsem se od paní doktorky vrátil. Trhala mi, jiným lékařem pres rok léčenou, šestku. No i když mně to bolelo i přes hodně anestetika, jí musím jen pochválit. Dělala co mohla a úplně bezbolestně to jde asi jen v celkový. Přes to že nejsem její pacient, tak si se mnou povídala o tom co mám za problém a vysvětlila mi co se jak kde děje a co mi bude dělat. Prostě lidskej přístup a toho je u zubařů potřeba asi mnohem víc než u jiných lékařů. Já jsem spokojenej.
Mimo to má také ordinaci vybavenou přístroji a nářadím odpovídajícim roku 2015. Nikoli muzealními kousky vhodnými spíš do hororu. A používá rukavice. To ten můj felčar ani náhodou:(

Výborná zubařka, vyléčila mi zub po mém předešlém zubaři, který mi vrtal kanálky rok a půl a stále nevěděl, co se děje. Ona mi ho vyléčila během měsíce. Nádhera. Milá, pečlivá, naprosto dokonalá péče. Té se nikdy nevzdám!

Zcela spokojeni, vřele doporučujeme!

jsem zcela spokojen s péčí

je snaživá, až bude starší bude ještě lepší, jako víno

no, ujde.

Jsem naprosto spokojená, absolutně bez jakýchkoliv výhrad. Kvalitní práce i péče.