Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Čechova 1621, Lysá nad Labem
Soukromá zubní ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Soukromá zubní ordinace Výměna zubních protéz a oprava svých zubů

Byli jsme s prací paní doktorky velmi spokojeni, vždy nám vyšla ochotně vstříc a termíny upravovala dle našich potřeb. Je velmi ochotná, příjemná a vstřícná. Udělala nám velmi dobře zubní protézy a já jsem byl moc pochválen jinou zubní lékařkou, která si všimla mého nového chrupu. Tuto naši paní doktorku velice rádi doporučujeme a děkujeme za její práci pro nás. Petr a Zdena

P
Ověřeny pacient

K této paní zubařce jsem bohužel musela s bolestí, neboť můj lékař měl dovolenou.Nikdy více už tuhle blbost neudělám. Přivítání: Co zdržujete, jděte si ke svému lékaři. Ošetření: bylo šíleně bolestivé, chtěla jsem injekci - že si ji sama zaplatím, nezajímalo jí to, - tvrdila - to vydržíte, to nic není - a z vesela se mi hrabala v živém. Měla jsem co dělat, abych nepodlehla obrannému reflexu a milou paní doktorku neknokautovala. Doma jsem se pak cpala práškama, protože mě po jejím " ošetření " bolela celé dáseň i hlava. Kdyby mi měly všechny zuby vypadat, k téhle arogantní a absolutně necitlivé osobě už nikdy nepůjdu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Teměř všichni, až na naprosté vyjímky, kteří se vyjadřují ke stomatologům si neuvědomují, že jejich zkušenost s nimi je následek jejich vlastní nedostatečné péče o chrup. Stomatolog se rovná v podstatě jenom bolest a nic jiého. Nemohu si pomoci, ale z některých hodnocení mám pocit, že i muži mají své klimaktérium... Je mi jasné, že v maloměstě lze těžko očekávat vymoženosti a technické zázemí pražské specializované stomatologické kliniky, kde pouhý odborný náhled do ustní dutiny stojí tisícovku. Vzhledem k tomu, že ani já nejsem stomatolog, nemohu hodnotit přímo profesní schopnosti paní doktorky. Jsem si jist, že i ona by našla v práci svých kolegů podobné nedostatky, a třeba i zásadní. Hodnotím věc ze zkušeností ve své profesi - nikdo není zcela bez chyby. Budu tedy paní dokrotku hodnotit ze stránek, které jsem schopen posoudit. Jako člověk je výborná a ochotná, vždy vychází maximáně vstříc. Utrpení při zásazích vždy minimalzuje a snaží se být, tedy pokud je to vůbec možné, šetrná. V bolestivých případech mi vždy rychle, i mimo ordinační hodiny, pomohla a bolest, způsobená stejným ochořením se již nikdy nevrátila. Konečně k paní doktorce chodí i moji nejbližší a rozhodně jsem ani od nich nezaslechl nějaká významná negativa. Chrup máme všichni i přesto, že již nejsme nejmladší, stále použitelný a nemusíme se za něj stydět, a to i přes naši nedokonalost v péši o ústní dutinu. Paní doktorce důvěřuji a rozhodně nemám za potřebí hledat jiného stomatologa. Myslím, že stejného názoru jsou i moji nejbližší.

L
Ověřeny pacient

Ach bože pani zubařka je opravdu strašná nazvat ji zubařkou je urážka všech slušných a pečlivých zubařů co o nás pečují banální vytržení zubu se zvrhlo v brutální sadomaso!!! a když jsem se po té ozval že bych se potřeboval tu její chybu opravit bylo my řečeno že nemá čas tak to už i na me bylo moc
Už ji nemohu nazvat jinak než údržbařkou už ji nikdy nechci viděta rači ani SLYŠET

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Objektivně musím říct, že všechny zuby, kterým se dostalo ošetření této paní doktorky, mám zničené, teď už částečně opravené jiným zubařem. Bohužel paní doktorka neumí udělat ani obyčejnou plombu, aby pod ní nezanechala zbytek kazu a nezpůsobila tím další mnohem větší potíže.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Ověřeny pacient

Moje zkušenost s touto nedoktorkou - spíše dentistickým nedodělkem je opravdu skličující. Za prvé: je to nedodělek, který je záhadným způsobem doučen řemeslu, Lidi ho nezajímají, její ochota je pouze žalostnou pseudoochotou, protože o svý ovečky musí bojovat bohužel jiným způsobem, než že umí. Za druhé - u tohoto nedodělku to vždy bolelo az ažil jsem několikrát, že se mojí bolestí nejen že kochala, ale i zpochybňovala. Vydržímk hodně, ale tento nedodělek si mě vychutnal. Vždy. Určitě vykazovala tišící prostředky. Za třetí : přišel jsem díky ní o několik zubů, které z banálního kazu svém léčením přivedla až do katastrofy. Nakonec je raději vytrhla. O monžostech další léčby neměla zájem diskutovat. Bohužel její léčba postihla celé mé blízké okolí, všichni s následkama. Po změně lékaře je vše najednou jinak. ošetření nebolí, opravdový zájem o pacienta, citlivý přístup a vysoká profesionalita. od té doby nevím co je bolest u zubaře a na ošetření se vždy těším. Všechny zuby máme předělané a jsou stabilní. Už nemusím poslouchat jak jí chlapi vždycky podvedli a jaký že je ona chudák a navíc samoživitelka ( v tomto stavu postavila barák - ale je to češka s českou náturou stále brečet). Jinak k tomu způsobu práce z roku 1940. To je opravdu nefér tvrzení. Myslím, že můžu zodpovědně prohlásit, že způsob práce je plně adekvátní mezi roky 1970-1980. Joo, co se v učení naučíš, to taky budeš celý život dělat. Jinak ještě k té spokojenosti zhora píšících - nemám k tomu co dodat, je vidět, že si nesehnali jiného zubaře a že prostě nemají na výběr. Třeba si to ani nepřipouštějí a vyhovuje jim ta doba 80-tých let. A to, že se u paní doktorky nečeká není přece žádný plus. Zaráží mne jen to, že paní "doktorka" vyjde vždy vstříc a hned ošetří. Že by měla volné kapacity? Proč asi. Nemám k ní velkou zášť, i když ztráta zubů mě štve, ale je to minulost. Píšu jen ze zkušenosti a co k tomu dodat - ne ne NE !!! Pokud chcete mít zuby v cajku, tak zvolte jiného doktora - N E D O P O R U Č U J I
ps.: JE TO JEN MOJE ZKUŠENOST - NEMUSÍ BÝT SHODNÁ S OSTATNÍMI - ALE I MŮŽE

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P

Chodíme k pí.doktorce celá rodina a jsme všichni spokojení.Je příjemná,hodná a vždy si udělá čas.Opravdu jí můžu jen doporučit a ráda bych vyvrátila některé názory,které tady od pana Pavla padly.Způsob práce z roku 1940 je opravdu nesrovnatelný s tím,co dělá paní doktorka.Je to paní doktorka s letitými zkušenostmi.!

P

Byla jsem tam několikrát, zatím mi léčila jen záněty kvůli nevyklubaným osmičkám... Nemůžu si ale stěžovat, vždycky má čas, vezme mě i druhý den, když zavolám že mám problém a v ordinaci jsem nikdy nečekala déle než pět minut. A výsledek léčby také velmi dobrý.

R

Je zajímavý že záporný hodnocení píše jeden a ten samý člověk asi chce paní doktorku pošpinit .... Ale bohužel jsme takový národ ... příště se podepiš (Pavel a jak dál ...)To už potom takový hrdina nebudeš co ale hanit dvakrát po sobě to by Ti šlo.... Já s paní doktorkou nemám žádný problém příjemná ochotná když jsem měl problém s bolavým zubem tak mě bez problémů hned vzala(a to jsem na preventivní kontroly hodně dlouho nechodil) a jako že mám ze zubařů strach tak si nemůžu na práci paní zubařky v ničem stěžovat..... K paní zubařce chodí i moje žena a babička a všichni jsme spokojení...

J

Jsem spokojený. Nevím co dodat:-))

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti