MUDr. Hana Nováková

Zubař Více

Mladá Boleslav 1 adresa

Stomatologická ordinace
Havlíčkova 71, Mladá Boleslav

Já chodím k MUDr.Novákové už více jak 10 let a jsem v celku spokojený. Udělala mi horní i dolní můstek a zuby vypadají dobře. Spodní můstek je sice už prokousán na kov a horní je netknutý ale to bude otázka laboratoře a né ošetřijícího lékaře. Že to nebyla levná záležitost už před deseti léty je pravda a finální cena byla o cca 30% vyšší než předem dohodnutá ale budiž.Ja mohu jen doporučit. Myslím si, že když se pacient při první neshodě nafoukne a odejde není přece řešení. Já jsem se nebál s paní doktorkou diskutovat i o platbách a k nějakému výsledku jsme se vždy dobrali. Vždy mi sdělila , co bude dělat a z jakého důvodu.
Dnes jsem ji doporučil své dobré známe , které bych rozhodně něchtěl škodit. :-) tak asi tak. o.moucha

Velmi neochotna, nic nevysvetli, neporadi se s vami a uz vam neco dela, vy ani nevite, co. Pak jen koukate s otevrenou pusou. Bohuzel jsem odesla od teto zubarky prilis pozde. Za me nedoporucuji.

S ordinací mám velice špatné zkušenosti. Objednání trvalo velmi dlouho, protože sestra mi neustále měnila termín. Po ¾ roce mi konečně dali termín a já jsem o ranní směně šel z práce do ordinace. Sestra po mě chtěla kartičku pojištěnce, kterou jsem neměl, řekla dobře a odešla do ordinace. Po hod. se vrátila a řekla, že mě bez kartičky nemůže vzít. Snažil jsem se připomenout, že minule jí nechtěla (ještě tvrdila, že o mě všechny informace mají) a že ukážu kartičku zaměstnavatele, že jako zaměstnanec přeci pojištěný jsem, a že nejsem z MB, takže pro mě není lehké se sem dostat, ale setkal jsem se jen s neochotou a arogancí.

Pani doktorka má vybavení na vysoké úrovni.Jinak je pravda ,že vybírá zálohy předem a to třeba 3000 další návštěva 2000 až se dostanete na 10000.Člověk přesně neví co Vám udělá a když je vše hotový napíše účtenku a vrátí třeba 300 kč.Jdu a udělá malou výpln a platím přez 500 kč kolik pak stojí velká výpln.Za nedostavení se k ošetření bez omluvy požaduje 500kč.Jinak posílá na dentální hygienu tam to stojí 300 kč a za týden jdete na preventivní prohlídku myslím ,že je to zbytečný hlavně už u starších pacientu.Jednou jsem nešel na dentální hygienu a už hubovala ,že mě ten zub bolí proto,že jsem nebyl na zubní hygieně.Tak nevím nevím co si myslet

Když po přestěhování jsem sháněl zubního lékaře v Mladé Boleslavi,jediná p.doktorka Nováková brala pacienty.To jsem ještě netušil,že jí jde hlavně o tahání peněz z kapes pacientů. Stále posílá pacienty na zubní hygienu přesto že ví,že zub nezachrání,bere peněžní zálohy dopředu,výkon však neodpovídá vynaloženým penězům.

Já paní doktorku doporučuji. 5.5.2011 jsem byla na operaci v celkové anestezii a ačkoliv toho bylo potřeba udělat hodně, všechno se stihlo. V 27 letech budu muset mít zubní náhradu, za tyhle věci se ale platí všude. Dneska jsem byla na kontrole. Děsně jsem se bála injekce a tahání kořínku, ale vůbec to nebolelo. Nikdo na mě nedělá ťuťuňuňu, ale respektování mé dentální fobie tu mám. Čekají mě další zákroky a protože jsem v ID , tak pro mě finančně náročné, ale co mám dělat - nechodila jsem léta ze strachu k zubaři a tak pokud se chci usmívat se zoubky a vše si vyléčit, musím se přizpůsobit. Navíc jsem dvakrát měla nejlepší kamarádku jako doprovod až u křesla, takže je výborné, že to není jako u ostatních zubařů.

neprijemna, neochotna, nic nevysvetli, jeji zakroky jsou predrazene, zubni kamen se ma odstranovat zdarma pri prevenci, ne za ne platit 300 korun, ordinace vybavena diky pacientum ,kteri plati nehorazne penize

Vybavení ordinace na vysoké úrovni. Přístup k pacientovi na profesionální úrovni (nepovažuji za nutné, aby paní doktorka byla na pacienta "miloučká"). Vždy jsem byla velmi spokojena. Je důležité si uvědomit, že každý reaguje na lékařský zákrok jinak.

O odborné způsobilosti paní dr.velmi pochybuji, pokud to ovšem není dobrý způsob jak z pacientů tahat peníze. Diagnostikovala mi paradentozu, navrhla léčbu a vzala si 2 tis. zálohu.Protože nepocituji žádné příznaky,navštívila jsem jiné 2 dr.kteří toto naprosto vyvrátili.Zálohu jsem chtěla zpět,na tu jsem si ovšem musela pěkně dlouho počkat...rozhodně nejhorší zkušenost

Setkala jsem se již s několika zubaři,ale musím se přiklonit k názoru,že u paní dr.jde hlavně o peníze.potřebovala jsem konzultovat protetický zákrok,k tomu jsem se však nedozvěděla téměř nic.Zato ale,že mám paradentozu a je potřeba ji řešit za nemalé peníze.Podotýkám,že můj zubař tento názor nesdílí a ani já nemám žádné sebemenší příznaky,které se u této nemoci uvádí..