MUDr. Hana Lankusová

Stomatologická ordinace
Václavkova 1040, Mladá Boleslav

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Umístění: Stomatologická ordinace

K paní doktorce jsem přestoupil od jedné zubařky, která se svou sestrou byla tehdy postrachem pro mnoho lidí ve Škodovce. Jakmile nastala možnost změny lékaře, lidi od ní utíkali.
Na doporučení kolegy z práce jsem přestoupil k paní doktorce Lankusové. Byla příjemná hodná a usmívala se. Byl jsem u ní asi skoro 20 let. Zřejmě hned poté, co si ve škole zařídila praxi. Časem jsem poznal, že umí být i nepříjemná a začal jsem pochybovat o její odborné kvalitě. Korunku, kterou mi zhotovila byla vysoká a za 3 dny odpadla. Když jsem přišel do tehdy ještě plné čekárny, tak jsem musel dlouho čekat na opravu. Při hovoru s jednou pacientkou jsem se dozvěděl, že můžu být rád, že jsem ji nespolkl. Jinak bych ji musel platit znovu. Korunku mi lepila sestřička na židličce v ordinaci a drží dodnes. Pod korunkou se mi však udělal zánět a doktorka mi korunku provrtala a zánět dlouho léčila. Bolestí jsem nemohl spát a ráno jsem kontaktoval doktorku. Dala mi najevo, že má plno práce a nemám si ji dovolovat tahle přepadat. Přitom po zákroku vždy říkala, kdyby něco, hned přiběhněte. Při výměně amalgámové plomby bolestivě vrtala do hloubky. Zub zaplnila jen málo a nechala mi tam ostrou hranu, která mě řezala do tváře. Při další návštěvě jsem očekával, že plombu doplní a ostrou hranu zpevní. Raději už tak oslabený zub zbrousila. Dentální hygienu nedělá, doporučila mi zubní pastu Signál. Když jsem o ni požádal, pískovala mi zuby za 1000 Kč . Účtenky zásadně nevydává, inkasované peníze si nechává podepisovat sestra do sešitu. Poslední dobou zela čekárna většinou prázdnotou. I přesto že v ordinaci nikoho neměla, tak mě tam nechala dlouho čekat. Přitom by stačilo, kdyby sestra vykoukla a něco řekla. Má trpělivost s paní doktorkou došla poté, co jsem měl bolesti zubů při pití studených nápojů. Při poslední návštěvě jsem chtěl s paní doktorkou konzultovat příčinu mé bolesti vyhledanou na internetu. Se zlou jsem se potázal. Jak jsem si to mohl dovolit. Hodná sestřička ponoukala paní doktorku, že se má urazit a paní doktorka to dával nepokrytě najevo. Pak mi chtěla zuby vyvrtat a vyndat nervy jako jediné řešení. Ještě se zmínila o vytržení zubů. S tím jsem ale nesouhlasil. Nazlobeně říkala, že odmítám léčbu. Dávám za pravdu pisateli, který píše, že paní doktorce na lidech nezáleží. Ani dlouholetých pacientů si neváží. Momentálně si čistím zuby a používám prostředky dle návodu na internetu a hledám si nového lékaře. Zuby mě už nebolí.
Petr

Bohužel co mi paní lékařka opravovala, vše odpadávalo a navíc vše se platilo. Díky ní se bojím zubaře, protože veškeré zakroky byly bolestivé. Hledám si momentálně jiného zubaře...

Č

paní doktorka mě naučila bát se zubařů !!! raději jsem šla na ambulanci než k ní do ordinace ted jezdím 20km mimo Boleslav a jsem zase happy

Celý život k paní doktorce chodím a vždy vše vpořádku.A teď co má to nové křesko je to ještě lepší docela zajímavé vydět zuby vezadu pomocí kamery.Nikdy my nic nevypadlo ani peníze za reklamaci pomě nikdy nechtěla,protože jsem nikdy nic reklamovat nemusel.Za mě doporučuji.

Pani doktorku znám dlouho a jsem s její prací spokojen,chodíme tam celá rodina. Rozhodně dám na vstřícný a profesionální přístup než na super vybavení. Stroj je sice starší, ale i počítač máte po roce zastaralý, takže klídek. Jinak pracovní doba je nyní jiná, dělá se do dvou.A to vím, protože jsem tam byl a byl tak objednán.Co se týká doby objednání, tak v Praze u srdcaře jsem čekal tři měsíce a nikoho jsem nezajímal, byla to hrůza. Hlavně chci zdůraznit, že někomu doktor sedne a někomu ne. Já nemůžu házet špínu na někoho, u koho jsem spokojen. Pavel

Pracovní doba po-čtv začíná se cca v 7:30 a končí před obědem 11:30 v pátek se nedovoláte,nedoťukáte. Co se opraví to vypadne , v mém případě snad do měsíce a tak to jde dále a samozřejmě se platí a platí. Objednací doba cca 1-2 měsíce,není se čemu divit při takové prac.době. Já osobně NEDOPORUČUJI Mudr Lankusovou jako zubaře. A autorovi AMMY bych doporučil hadr na čelo, ještě jsem nepotkal v čekárně u Lankusové nikoho kdo ji chválí. Jinak korunka v roce 2010 stála 3500,- a byla mi lepena 3x, s léčeným zubem jsem skončil na pohotovosti a musel být vytržen a bylo by toho ještě více:-)
Takže děkuji paní zubařko ale jdu jinam!!!

Díky paní doktorce jsem se zubem co mi rozvrtala a neodborně léčila zažila pěkné trápení a půl roku léčení s velice těžkým zánětem.
Ještěže existují jiní stomatologové, kteří jsou opravdu ODBORNÍCI na svém místě a pomohou Vám od bolesti. Dle sdělení pana zubaře v Praze co mi zub zachránil a chrání dodnes: "Kdybyste přišla o týden déle, měla byste zánět okostnice!"
Takže ode mě asi tak. Paní doktorce na pacientech nezáleží...

K paní doktorce chodím 20 let, je pečlivá, zuby léčí, netrhá hned. Mám už asi šest korunek (první asi 10 let starou), všechny drží. Vše mi vždy vysvětlila. Vím, že k jezdí lidé, kteří se přestěhovali cca 60 km. V ordinaci má RTG i ultrazvuk. A za korunku 1850 (půlenou) se mi taky nezdá moc. To je moje zkušenost.