MUDr. Hana Krausová

Pediatr Více

Mnichovo Hradiště 1 adresa

Ordinace pro děti a dorost
Nádražní 378, Mnichovo Hradiště

Umístění: Ordinace pro děti a dorost Jiný

Miminko bylo za první měsíce svého života často léčeno antibiotiky, a to bez jakýchkoliv provedených vyšetření. Po kontrole u specialisty jsme zjistili, že zbytečně. Jednalo se totiž o nemoc zděděnou po otci, na kterou jsme doktorku sami upozorňovali. Také nám byla doporučována homeopatika. Po 5 měsících bez jakéhokoliv očkování jsme přešli raději jinam.

Nejlepší paní doktorka. K dětem opravdu báječná. K rodičům vstřícná, milá, ochotná a empatická. Pokud by byli všichni lidé takoví, na světě je krásně.

Chtěla jsem přestoupit k paní doktorce od současného doktora, se kterým nejsem spokojená. I přes to, že jsem vysvětlila důvody, kvůli kterým o přestup velmi stojím, jsem byla odmítnuta s tím, že si to s panem kolegou nechce rozházet a doporučila mi dojíždět jinam(v Mnichově Hradišti jsou jen dva pediatři, takže nejblíž je Bakov, příp. Mladá Boleslav).Když pominu fakt, že na něco takového nemá právo, můžu jí poděkovat, že se díky její "ochotě " budu muset v budoucnu s nemocným dítětem harcovat do jiného města...

Velmi ochotná a vstřícná paní doktorka. O své pacienty se stará nad rámec a velmi se zajímá o každého z nich, ač jich má na starosti mnoho. Nemá problém kdykoliv děti navštívit doma i v nemocnici v jakoukoliv dobu. Její jednání je na úrovni a je vždy milá. Zkušenosti s ní mám velmi dobré. Sama jsem k ní chodila a byla jsem velmi spokojená. Za sebe bych neměnila. Je to úžasný a empatický člověk, který svou práci dělá na maximum. Dagmar Š.

Výborná, milá, vstřícná, ochotná přijet. Neměnila bych. Dcerce brala krev a hned nás poslala dál, když nebylo jednoznačně jasné, co nám je. Dcera ji miluje a sestřičky jsou vždy ochotné.

Doktorka Krausová je velice pečlivá lékařka,má příjemné jednání a milé sestřičky.Chodíme k ní s dvojčaty druhým rokem a jsme moc rádi,že ji máme.Hela D.

Nedoporučuji, velice se v poslední době zhoršila, a souhlasím s názorem, že paní doktorka na vše předepisuje antibiotika. Po dotazu zda má dcera angínu virovou nebo bakteriální, mi bylo řečeno, že má prostě angínu!! A to nemluvím o léčení spály, (jenom pro info, za "minulého režimu" se s touto nemocí zavíralo na infekční oddělení). Bylo mi řečeno, že dítě může mít spálu klindě 10x za sebou!! Po prostudování x článků a názorů na internetu jsem si sama musela říct o léky !!! Přešli jsme k jinému lékaři a děti se začínají pomalu uzdravovat.

Paní doktorka se řídí heslem: "vše vyléčí anibiotika". Ale nejprve strávíte dvě hodiny v čekárně než na vás příjde řada. Známí a kamarádi mají přece přednost a nakonec zjistíte, že ji zajímá víc si dobře popovídat o blbostech než nemocné dítě.

nemám co dodat! prostě super doktorka

chodila jsem k ní jako dítě a chodí se i mé 3 děti, takže z obou stran mohu ohodnotit velmi kladně! Ivana B