MUDr. Hana Kratochvílová

Zubař Více

Zlatníky-Hodkovice 1 adresa

Soukromá zubní praxe
V Břínkách 195, Zlatníky-Hodkovice

S paní zubařkou jsem velice spokojená. Je velice milá a ochotná, paní sestřička také. Chodím k ní už několik let, stejně tak moje maminka a sestra. Naštěstí mám zuby zdravé, chodím tedy zatím jen na preventivní prohlídky. Ovšem za mamku můžu říct, že s prací paní doktorky neměla nikdy problém. Vřele doporučuji.

Souhlasím se vším uvedeným, až na to, že se ke všemu vyjádřit nemohu kvalikovaně.
1. Např. hned k poslednímu příspěvku. Chodím k paní doktorce už víc než 20 let a ještě jsem za tu dobu pohotovost nenavštívil. Poznal jsem před tím pohotovosti v Ostravě, Praze Jungmanově ulici, Ústí nad Orlicí, České Kamenici, Brandýse nad Orlicí...... Mám prostě mizerné zuby. A že mě těch kanálků vyplnila! Teď mám pokoj, takže si pohotovostí neužívám.
2. Totéž k dalšímu. Navíc jsem si neužil žádných drbů. Uši jsem měl našpicované, dychtící po novinkách z okolí. Namísto drbů a pomluv mě vyřídily návštěvu laboratoře, rychlé odbavení a zjjistily nejlepší autobusové spojení.Oproti uvedenému příspěvku se cítím ošizen a poškozen. Nechutností jsem si neužil ani tentokrát ani jindy. Ale z okna koukla!!! To pravda je!!! Tedy ne během vrtání, ale po injekci a to jestli tam nechumelí, jestli není potřeba zamést sníh.
3. Souhlasím i s tím, že paní doktorka je milá. A sestra taky. Jen nevím, kam autorka příspěvku chodila. To co popisuje, zažívám já u paní doktorky Kratochvílové.
4. Ale jo, záležet si dává a ceny jsou podle ceníku. Víš broučku, ono to ani jinak nejde.
5. Tady souhlasím bez výhrad.
6. A tady zase nevím. Neotevřela, nechala se zapřít a při tom byla hlasitá a neurvalá. A ještě nelidská. Škoda, že jsem to nikdy nezažil. To seděla za komínem a vydávala skřeky? Při mém vzdělání - já tomu nerozumím. Jo rozumím tomu, že neposkytuje ošetření mimo ordinační hodiny. To totiž nemají nástroje chirurdickou čistotu a mohla by donést do úst, kde je to zvlášť nebezpečné, infekci.Ale autorovi příspěvku to udělat měla i s těmi nepřipravenými nástroji. Doporučoval bych, aby příště uvedl celé jméno, aby věděla o koho jde a vyhověla mu. Třeba .by si upravil slovník. A když tepat, je nutno do toho zahrnout i manžela. Já jsem ho potkal asi třikrát. Vždycky mě slušně pozdravil .... a dost. Nikdy se mě do pusy ani nepodíval, natož aby zoubek vyvrtal, případně vytáhl. Jojo, z toho soudím, že neurvalý je. A přitom je doktor (sice práv), má v domě ordinaci a za manželku doktorku!!
Proč píšu? Protože to dobré bereme samozřejmě a nikdo to nikam nedává znát. Zato grafomani, zavilci a lidé zlí píší a píší a nepodepisují a nepodepisují.Toto Hodnocení se mě velice nelíbí. Anonymní autor příspěvku něco napíše (třeba i v momentálně špatné náladě) a konkrétní adresát má na to odpovědět. Komu? Anonym už nikdy neřekne - promiňte paní doktorko, já jsem ujel.A co ti spokojení jako já? Jestli těch nespokojených je za dlouhá léta praxe paní doktorky (a nezapoměňme ani na sestřičku) pět, tak je to silná přesila. Já mám nejlepší péči v životě.
Pozn. Ať je to kompletní pro lidi, kteří hledají v mém příspěvku to co tam není. Nejsem s paní doktorkou ani sestřičkou příbuzný, ve stejné církvi, straně, soused ......
Petr Vencl

K paní zubařce chodim už 6 let, léčí zuby celé mé rodině a vždy když nastal nějaky problém, ochotně pomohla i mimo ordinační dobu. Od mala jsem se zubařů bála a až k této doktorce chodím bez strachu, jsem velice spokojena s její prací.

Při mé návštěvě u paní doktorky jsem byla velmi spokojená.

Jako pacient jsem s paní doktorkou velice spokojen, ochotná, vysvětlí před zákrokem postup a její přístup je profesionální. V případě potřeby se dá domluvit i termín mimo ordinační hodiny, což je skvělé.Mohu jen doporučit.Martin

Vše u paní doktorky funguje tak jak má, když jsem objednaný na konkrétní čas tak se mi nestalo, že bych čekal, je příjemná i lidsky - spokojenost s péčí za mě není třeba komentovat - kdybych nebyl spokojený, tak bych k paní doktorce nechodil. M.K.

K pani doktorce chodi cela naše rodina včetně dvou malých dětí a musím konstatovat, že jsme s ní neměli žádný problem. Oceňuji přátelské, milé a profesionální chování jak k dětem, tak i k dospělým. Dále se mi líbí vybavení čekárny, kde je k dispozici voda a i hračky pro děti. Doporučuji.

Paní doktorka je profesionální a velmi šikovná.Nikdy jsem při zákroku necítila sebemenší bolest a to i při zarostlé osmičce,která byla na vytržení velmi komplikovaná.Jiný zubař by mě zcela jistě poslal na řezání a paní doktorka se s ní velmi bezbolestně poprala.Oceňuji její lidský přístup.Nikdy jsem se necítila nepříjemně,naopak,přestala jsem mít strach z návštěv u stomatologa.

Paní doktorka je velice ochotná, poradí Vám, popř. ví, jak problém řešit. Stačí zavolat a říct daný problém a ona bez ohledu na ordinační hodiny Vám vyhoví. Věnuje se důkladně všem pacientům. Když je člověk objednán na určitou hodinu, tak jde v danou hodinu na řadu, není plná čekárna lidí a v čekárně má útulno.Při ošetřování je velice šetrná a opatrná.

Má osobní zkušenost je taková že mé mámě zachránila skoro všechny zuby po narození mé mladší sestry.Většina doktorů to s ní vzdala a připravovali ji na zubní náhradu,jen ona si s ní dala práci a zachranila ji její zuby a do dnes už má zuby v pořádku.