Praktický lékař pro dospělé
U Nemocnice 380, Jindřichův Hradec

Je to skvělá doktorka a sestřička je taky moc fajn. Čekací doba jako všude jinde a když je doktor dobrý, má hodně pacientů, takže se to dá čekat.

Paní doktorka Horáková,je vynikající lékařka a odborník na svém místě.Má hluboké znalosti o pacientech a citlivý přístup k nim,Je velmi pracovitá a ochotná pomoci.Sestra v ordinaci je příjemná,vstřícná a dokonce i vtipná.Má-li někdo výhrady k paní doktorce a sestřičce a jejich práci a jednání,měl by se zamyslet,nad tím jestli to není jeho chyba.Václav D.

Sestra je opravdu nepříjemná.

Jsem velmi spokojená. paní doktorka je člověk na svém místě. Rozhodná, rázná, zároveň ale nic nezanedbá. Navíc i lidsky je milá. Díky.

Doktorka je velmi příjemná a jsem s ní maximálně spokojený. Vážím si u ní, že nerozdává antibiotika při každém kýchnutí a nad každou diagnozou přemýšlí.
Sestřička je také příjemná. Bohužel se asi někomu nelíbí, že je mladá, pěkná a má vytetovanou kérku.

Fajn sestricka ikdyz se moc nesmeje,pani doktorka bezva

Paní doktorka je příjemná, odpoví nám na všechny otázky...narozdíl od některých ostatních lékařů doporučí co a jak správně používat apod. Sestřička působí mile a vstřícně. Chodím k ní několik let a zatím bez problémů.

Paní doktorka je na svém místě. Mohu jen doporučit, i když pro ni je to další pacient do už tak plné čekárny.

doktorka s příjemnou sestřičkou

Příjemná , ochotna poradit kdykoliv.