Praktický zubní lékař
Nádražní 322, Žlutice

Díky důkladnému vysvětlení, jak o zuby pečovat, už nemám žádný problém s kazivostí. Paní doktorka je jemná, milá a ochotná. Prostředí ordinace je velmi příjemné. Díky ní nemám ze zubařů strach :-) Doporučuji.

Paní doktorka mi ze začátku vyhovovala ale tím jak získala více pacientů svou práci "fláká" !!! Pacienty si přehazuje spolu s dalšími specialisty, kteří mezi ty nejlepší v oboru rozhodně nepatří! NEDOPORUČUJI

C

S touto paní mám ty nejhorší zkušenosti. Poprvé když mi úplně zbytečně vytrhla zdravý zub - prý měl kaz ale když byl už venku, nikde žádný nebyl. Byl to sice mléčný zub, ale vzhledem k tomu že to byla stolička a 3 a půl roku jsem tam měla díru to moc hezké nebylo. Potom když mi vyvrtala zub a přitom mi rozrýpala omylem dáseň a já jsem tam měla dost dlouho boláky. Naposledy mi špatně umrtvila dáseň a při vrtání na moje sténání v nejmenším nereagovala a ještě na mě zvyšovala hlas že si vymýšlím. A dost, tuhle zubařku už nikdy víc!

NEJLEPŠÍ STOMATOLOG. CELÁ NAŠE RODINA JE MOC SPOKOJENÁ. PANÍ DOKTORKA JE MILÁ,HODNÁ A PEČLIVÁ. RUTHOVI

Perfektní péče, důkladná, příjemná, odborně výborná a vynikající přístup k dětem.

Perfektní péče, vždy moje celá rodina odchází spokojená. Od dobykdy chodíme k paní zubařce, nemá nikdo z rodiny problémy se zuby.

skvělá paní zubařka

Vážím si pečlivosti v přístupu k pacientovi a děkuji za kvalifikovaný nácvik domácí péče o chrup.

NEJLEPŠÍ STOMATOLOG NA KARLOVARSKU. MILÁ, HODNÁ,TRPĚLIVÁ A PERFEKTNÍ ODBORNÍK.

Velmi dobrá, znalá v oboru a inteligentní odbornice. Vřele doporučuji.