Hana Gippová, praktický lékař Pardubice

MUDr. Hana Gippová

Praktický lékař

11 názorů

Uložit


Adresa

náměstí Republiky 12, Pardubice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
11 názorů

s p. doktorku Gippovou jsem spokojena již 38 let. Jako lékařku ji hodnotím velmi kladně pro její vstřícné jednání a neklesající odbornou úroveň, podpořenou mnohaletými cennými zkušenostmi z praxe. K významným vlastnostem patří i spolupráce se specialisty v případě stanovení co nejpřesnější diagnozy.


mám dotaz a stěžovatele:"voní tzv. každý každému?"pročkdyž máte v těchto řádcích siláckou odvahu pouze hanit,nemáte dost odvahy říci svůj názor z očí do očí,a pak buď odejít nebo zůstat.Nejsem pacient pí. doktorky,ale znám ji delší dobu a mám pocit,že je to jeden z nás bez rozdílu věku se svým klady i zápory.Stačilo by trochu etiky,protože k lékaři utíkáme vždy když jsme zdravotně v úzkých.


Ověřeny pacient

Vždy ochotná na úrovni, pokud vidí problém, pošle ke specialistovi. Využívá bohaté životní zkušenosti, velmi pečlivá. Díky za péči. Jana


super vzdy bez problémů.


L
Ověřeny pacientPaní doktorka je mou obvodní lékařkou 23 let. Je svědomitá, laskavá se zájmem o pacienta. K léčbě nemocí přistupuje komplexně,nepodceňuje ani nejmenší problém a díky tomu mi zachránila život. Patří mezi nejlepší obvodní lékaře v Pardubicích.


Moje zkušenosti s paní doktorkou jsou velmi dobré. Vážím si jejích zkušeností i stálé snahy po udržení kroku s vývojem medicíny. Mně se vždy snažila pomoci a také se jí to dařilo. Myslím, že má - zřejmě hlavně díky mnohaleté zkušenosti - schopnost rychle a správně stanovit vhodný léčebný postup vedoucí u konkrétního pacienta k dobrým výsledkům.


S

Nemám ráda ankety tohoto typu, protože jsou anonymní a slouží hlavně těm, kteří si "potřebují plivnout". Spokojení, v tomto případě pacienti, dávají najevo spokojenost tím, že u lékaře zůstávají. To mě také nutí k otázce těm z vás, kteří vyjadřujete nespokojenost - proč si nepřejdete k jinému lékaři, nežijeme v totalitě, máme možnost výběru!
Paní doktorka je zkušená lékařka, proto patřím mezi její spokojené pacienty. Pro mne jsou podstatné právě její zkušenosti, nikoliv její věk.


Mela by uz tahnout do duchodu.Mame s ni v rodine zkusenosti a bohuzel jen negativni.Pokud z nekoho neco ma,tak je na nej i mila a kdyz ma prijet za tim pacientem domu,tak je to zbytecny.A sestra? To je to same.Uz by mela uvolnit misto mladsim.


R

Paní doktorka je velmi zkušená lékařka.Každý problém řeší do detailu. Pojud je třeba, okamžitě píše doporučení k specialistovi.


sympatická starší dáma. Nikdy jsem s ní neměl žádný problém


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti