Hana Gippová, praktický lékař Pardubice

MUDr. Hana Gippová

Uložit

Praktický lékař Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

náměstí Republiky 12, Pardubice
Sam. ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

s p. doktorku Gippovou jsem spokojena již 38 let. Jako lékařku ji hodnotím velmi kladně pro její vstřícné jednání a neklesající odbornou úroveň, podpořenou mnohaletými cennými zkušenostmi z praxe. K významným vlastnostem patří i spolupráce se specialisty v případě stanovení co nejpřesnější diagnozy.


mám dotaz a stěžovatele:"voní tzv. každý každému?"pročkdyž máte v těchto řádcích siláckou odvahu pouze hanit,nemáte dost odvahy říci svůj názor z očí do očí,a pak buď odejít nebo zůstat.Nejsem pacient pí. doktorky,ale znám ji delší dobu a mám pocit,že je to jeden z nás bez rozdílu věku se svým klady i zápory.Stačilo by trochu etiky,protože k lékaři utíkáme vždy když jsme zdravotně v úzkých.


Ověřeny pacient

Vždy ochotná na úrovni, pokud vidí problém, pošle ke specialistovi. Využívá bohaté životní zkušenosti, velmi pečlivá. Díky za péči. Jana


super vzdy bez problémů.


L
Ověřeny pacientPaní doktorka je mou obvodní lékařkou 23 let. Je svědomitá, laskavá se zájmem o pacienta. K léčbě nemocí přistupuje komplexně,nepodceňuje ani nejmenší problém a díky tomu mi zachránila život. Patří mezi nejlepší obvodní lékaře v Pardubicích.


Moje zkušenosti s paní doktorkou jsou velmi dobré. Vážím si jejích zkušeností i stálé snahy po udržení kroku s vývojem medicíny. Mně se vždy snažila pomoci a také se jí to dařilo. Myslím, že má - zřejmě hlavně díky mnohaleté zkušenosti - schopnost rychle a správně stanovit vhodný léčebný postup vedoucí u konkrétního pacienta k dobrým výsledkům.


S

Nemám ráda ankety tohoto typu, protože jsou anonymní a slouží hlavně těm, kteří si "potřebují plivnout". Spokojení, v tomto případě pacienti, dávají najevo spokojenost tím, že u lékaře zůstávají. To mě také nutí k otázce těm z vás, kteří vyjadřujete nespokojenost - proč si nepřejdete k jinému lékaři, nežijeme v totalitě, máme možnost výběru!
Paní doktorka je zkušená lékařka, proto patřím mezi její spokojené pacienty. Pro mne jsou podstatné právě její zkušenosti, nikoliv její věk.


Mela by uz tahnout do duchodu.Mame s ni v rodine zkusenosti a bohuzel jen negativni.Pokud z nekoho neco ma,tak je na nej i mila a kdyz ma prijet za tim pacientem domu,tak je to zbytecny.A sestra? To je to same.Uz by mela uvolnit misto mladsim.


R

Paní doktorka je velmi zkušená lékařka.Každý problém řeší do detailu. Pojud je třeba, okamžitě píše doporučení k specialistovi.


sympatická starší dáma. Nikdy jsem s ní neměl žádný problém


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti