Ordinace PL pro dospělé
Domovina 2, Olomouc

Paralen čaj a spát . To mohu si naordi. i sám. Nedoporučuji odběry neprovádí ,ale přesně ví diagnozu.

Jsem rád, že tyto stránky existují, coby platforma pro výměnu názorů. Pokud na jejich základě někdo dochází k překotným závěrům, vypovídá to, žel, něco o onom člověku, ne o lékaři. Ale k věci. Paní lékařka je mile pozoruhodný exemplář ze zoologické zahrady Páně, jak by řekl Karel Schwarzenberg. Nejvíce si na ní cením jejího vlídného přístupu, a pak několika zvláštností. Například, párkrát jsem se jí svěřil s nějakými podružnými zdravotními problémy, a ona pokaždé opáčila, "jo, tak to já jsem to měla mnohem horší!":-) Další příjemnou kuriozitou je počet překlepů, když píše na počítači. Bylo by toho asi víc, ale teď si nevzpomenu. Jiní by jí to možná zazlívali, ale já ji za tyhle drobné zvláštnosti mám rád. Nejsem lékař, takže se neodvážím soudit míru její odbornosti. Pravdou ale je, že mi na každý dotaz odpověděla, a to nevyhýbavě, i když byly některé dotazy velmi šťouravé. Nemám pocit, že by předepisovala léky jako na běžícím pásu; spíše mi připadá, že ke mně přistupuje s otevřenou myslí. Ráda si povídá či vede monology, ale mně osobně to nevadí. Nespokojeným a sveřepě vyhlížejícím pacientům bych doporučil vzít si příště do čekárny nějakou kvalitní literaturu. Ke cti budiž paní lékařce v tomto případě připsáno i to, že pracuje i dlouho po konci ordinačních hodin.

Je pravda, že je velmi upovídaná, čímž se protahuje jak čekací doba v čekárně,
tak návštěva ordinace.

Chodíval jsem k této lékařce pár let a nikdy jsem neměl důvod si na nic stěžovat. Připadala mně lidská a pečlivá.

K paní doktorce jsem došel 45minut před začátkem ordinačních hodin. Překvapení pro mě bylo, že jsem nebyl první čekající, ale čtvrtý. Už při příchodu jsem slyšel smích paní doktorky s její sestřičkou. Tento smích trval celých 45 minut. Když začla ordinační doba, paní doktorka se neustále smála a smála. Tento smích trval dalších 45 minut, když vyšla sestřička, utřela si poslední slzy po smíchu a řekla že první člověk může jít dovnitř. S prvním člověkem si opět začala povídat a tento člověk vyšel z ordinace po půl hodině. Než jsem došel na řadu, trvalo to 2 a půl hodiny. A to jsem přišel schválně o 45 minut před začátkem ordinačních hodin. Je to doktorka, která si absolutně neváží pacientu a myslím si, že je dokonce ponižuje tím, že je nechává takto dlouho čekat než se dosměje.

Diagnóza p. doktorky: přepracování. Po přehlášení k jiné praktické lékařce jsem hned na první návštěvě mazal na centrální příjem do nemocnice s mononukleózou.

Každému stejný čas. Když je s Vámi 20 min. v ordinaci, to nevadí, že?

Velice ochotná paní doktorka, která je velice milá, není náladová, vždy perfektně poradí. Ten, kdo předtím nezažil skutečně špatného praktického lékaře, to absolutně nemůže ohodnotit. Paní doktorka nenechá nic náhodě a věnuje se pozorně i naprostým banalitám, které ale dokáží člověka pěkně potrápit. Opravdu vřele doporučuji. Když má pacienta v ordinaci, opravdu se mu pozorně věnuje, ne jak jiní lékaři, kteří vesele telefonují, pak bez nějaké prohlídky načmárají recept a sbohem.

U pani doktorky jsem dlouho a jsem s ní velmi spokojená. To, že si s člověkem promluví vnímám jako vstřícný přístup a zájem.

S paní doktorkou mám velmi dobré zkušenosti jak po lékařské tak i po osobní stránce. Je sice fakt, že si ráda popovídá, ale déle se čeká snad všude - a lidský přístup je v tomto případě velmi důležitý.