Výborná stomatoložka. Vzala mne jako nového pacienta bez dlouhého čekání. Předchozí paní doktorka objednávala s dvouměsíčním předstihem a v poslední době jsem se jí namohl i 3 měsíce dovolat. Nyní jsem nadmíru spokojen. Týden po objednání zuby opraveny. Komunikace na jedničku a maximálně vyhoví přání pacienta. Moderní ordinace a postupy.

Fakt je ten, že u paní doktorky jsem se nikdy nesetkal se zpožděním,max. +/- 5 minut, to je normální. ALe četl jsem si hodnocení na jejího syna, tak u něho dodržování objednaého času se nijak nekontroluje, toho jsem byl sám svědkem. Paní doktora prostě ví kolik pacientů zvládne a přesně tolik si nás objedná. Moc dobře ví, že když se k ní objednám, tak si na to musím vzit v práci volno a nehodlám tam být 2 hodiny. Nikdy, opakuji nikdy se mi nestalo, že by mě ošetřoval jiný lékař. Bude to asi tím, že nemá takové nároky jako pan doktor. Souhlasím s tím, že i on je velký odborník, ale přístup k pacientovi a jeho časové tísni není vůbec žádný. Prostě ho to nezajímá, asi se řídí heslem: ty potřebuješ mě a ne já tebe! bAle pozor,pane doktore, bez nás pacientů nebudou penízky...

Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měla. Přestože k ní dojíždím přes 100 km, tak bych neměnila. Je moc příjemná s citlivým přístupem a bez čekání.

velmi dobrý lékař!

Paní doktorka je velmi dobrý odborník.Z vlastní zkušenosti mohu doporučit!