Raisova 24, Brno
Oční ambulance

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Ordinační hodiny:
pondělí 14 - 18 na objednání
úterý 8 - 12 bez objednání
středa 14 - 18 na objednání
čtvrtek 8 - 12 bez objednání

Umístění: Oční ambulance Kontrola po operaci šedého zákalu

Děkuji MUDr Duřpektové, za její vstřícnost, ochotu a lidský přístup k pacientovi. Po operaci šedého zákalu mě hodně pomohla . Ještě jednou děkuji - Kalivodová Mirka

Umístění: Oční ambulance kontrola

Naprosto šílené jednání vůči pacientům - zrušení objednacích lhůt, všichni tam musí chodit na čekačku. Přijdete ráno, čekáte 3 hodiny a řeknou vám, že už vás nestihnou. A můžete tak chodit dokolečka do té doby, než se štěstí usměje. Jako důchodce asi můžete, ale jako pracující, nemůžu si brát na návštěvu očního 5 dní dovolené, až se náhodou na mne dostane...

MUDr. Hana Duřpektová

Když si čtu hodnocení, mám pocit, že to nemůže být o nás.1) objednávky netušíme,pouze v nepředpokládaných situacích přeobjednáváme, a to vždy na co nejdříve, děláme i extra ordinace.2) to, že je možné přijít 2xtýdně bez objednání- tudíž na čekání by mě mělo být chápáno jako výhoda-viz všude dlouhé objednací doby.3) VŽDY vyšetříme všechny pacienty, nikdo není poslán domů, často přetahujeme konec ordinační doby o více než hodinu.
Všem se nikdy nedá zavděčit, paní Petra má možnost si najít jinou ordinaci, ale ať proboha nelže!!!

Uz jsem sice po operaci oci, ale kdyz jsem pani doktorku navstevoval, tak bylo vse v poradku.

velmi prijemny a profesionalni pristup, doporucuji..

Byla jsem zde moc spokojená, paní doktorka je milá a laskavá. Pacientům se opravdu věnuje a všechno zodpoví, nebrání se hlubšímu vysvětlení. Taky vyšetření i ošetření je maximálně hygienické, čistá ordinace, nikde žádná špína jako u jednoho jejího novolískoveckého kolegy(ORL) . Velice všem doporučuji. M.S.

Velmi příjemná a profesoonální

Paní doktorka je milá a vstřícná, má v ordinaci špičkové vybavení a je poznat, že se ve svém oboru vyzná. Dokáže poradit a vše srozumitelně vysvětlit. Vřele ji všem doporučuji.

O

milá a příjemná doktorka

Velmi příjemné jednání se pojí s vysokou odborností, doporučuji.

moc dobra

Ordinační hodiny: