Žerotínovo nám. 4/6, Brno
Poliklinika "Bílý dům"

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí
Sadová 33, Blansko
Blansko Nemocnice

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: jiné místo ORL konzultace

Vyšetřila mě jako akutního pacienta po 3 hodinách čekání v plné čekárně kde byli i děti....Sestra mi suše řekla že objednaní mají přednost! S horečkou to nebylo nic moc a byl sem odeslán od praktika. Vysetreni bylo komplexni ale negativni přístup k napsani jinych atb z hlediska souběhu s jiným onemocněním a odeslání k praktikovi k dořešení aby mi je napsal...spolu s čekáním...opravdu nestandardní přístup a neochota. Neprofesionální jednání.
Vyšetření důsledné.

velmi vstřícná,komunikativní, vysvětlila vše, měla zájem , v porovnání s předchozí doktorkou nebe a dudy.....ale o to je vidět i před ordinací - je nabitá.
P.S. a stalo se mi poprvé, že se mi sestra omluvila za nedodržení objednací doby !

Odborností patri do minulého století.

Paní doktorka je příjemná a ochotná. Udělala mi všechna potřebná vyšetření. Byl jsem velmi příjemně překvapen. U lékařů se s podobným přístupem vůbec nesetkávám. Zdálo se mi, že po odborné stránce je velmi schopná a dala mi i další doporučení, jak v mém případě postupovat.

Paní doktorka,je opravdu odborník.Léčila mě i moje děti.I sestřička je milá ,ochotná.

Paní doktorka je opravdu velmi dobrý odborník. Je příjemná, ochotná a milá. Péči o pacienty nezanedbává.Doporučuji každému s problémy týkající se ORL.

Tato paní doktorka se zaslouží být tu evidována, protože mi jako jediná ze všech doktorů ke kterým jsem docházela na ORL dokázala pomoci a jako jediná mě poslala na CT vyšetření. Díky ní jsem byla odeslána do Vojenské nemocnice a operována. Díky ní jsem teď už půl roku po operaci a zdravá, bez problémů:-)...Tuto paní doktorku vřele doporučuji, škoda že takových chápajících není více a v Brně...Ještě jednou Děkuji

Veronika Suská Brno